Şimdi Ara

MSI GL62 6QD-079XTR Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
7
Favori
17.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Oyun high mı low mu medium mu acaba. Bir de sorun düzeldi mi? Şu anda emin miyiz tek fan olduğundan ? Bilgisayar kaç saniyede açılıyor? Oyun açıldıktan sonra pc ısındı mı? Isındıysa ne kdar süre sonra? Çok mu az mı ısınıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa2936 -- 22 Şubat 2016; 3:03:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2936

Hocam Oyun high mı low mu medium mu acaba. Bir de sorun düzeldi mi? Şu anda emin miyiz tek fan olduğundan ? Bilgisayar kaç saniyede açılıyor? Oyun açıldıktan sonra pc ısındı mı? Isındıysa ne kdar süre sonra? Çok mu az mı ısınıyor?

Hocam sorun düzeldi. Msi'ın kendi verdiği driverı kurmak lazım diğerlerinde sıkıntı çıkıyor. Evet tek fan var. Valla açılış advanced system care'e göre 59 saniye. PC çok ısınmıyor normal değerlerde gidiyor. Oyunu high ayarlarda oynuyorum sıkıntı yok . Bugün biraz daha oynayacağım dün çok az oynadım
  • ben de bunu almak istiyorum, bir önceki msi imdan kalan ssd yi takip kullanacağım, ssd takmak için yer var değil mi?

edit: ben sanalmarketimden almayı planlıyorum, ekran kartı gddr3 olduğu söyleniyor bilgilerinde. siz ddr3 yazmışsınız, ddr3 mü yoksa gddr3 mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Me Up When I Care -- 22 Şubat 2016; 13:54:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

ben de bunu almak istiyorum, bir önceki msi imdan kalan ssd yi takip kullanacağım, ssd takmak için yer var değil mi?

edit: ben sanalmarketimden almayı planlıyorum, ekran kartı gddr3 olduğu söyleniyor bilgilerinde. siz ddr3 yazmışsınız, ddr3 mü yoksa gddr3 mü?

Hocam bilmiyorum açıkçası ama ne yazıyorsa o dur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mümkünse bir gpu-z görseli de ekleyebilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

ben de bunu almak istiyorum, bir önceki msi imdan kalan ssd yi takip kullanacağım, ssd takmak için yer var değil mi?

gddr3 ekran kartını temsil eder yani ikiside aynı iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 23 Şubat 2016; 8:23:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrt_

Hocam mümkünse bir gpu-z görseli de ekleyebilir misin?

Tamam hocam şuan mobildeyim ama ekleyeceğim ilk mesajı takipte kalın

EDİT: EKLENDİ
    @wrt_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodiac LighT -- 23 Şubat 2016; 21:26:56 >
  • Kardeşim sonuç olarak yani sen şimdi bu paraya bu özelliklere göre bu pc yi tavsiye ediyor musun oyunlar için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senfony97 -- 23 Şubat 2016; 22:04:46 >
  • Birsey soracam klavyenin isiginin ya madigini emin misin steel engine programini yukledin mi genelde driver sorunundan calismadigini soyluyorlar driveri versikleri driver uzerinden yeniden yuklermisin ve alt tarafinin fotorafini cekermisin. Yani ssd takmak icin vida varmi veya garanti biter diye uyari etiketi.
  • Zodiac LighT kullanıcısına yanıt
    Hocam eyvallah zahmet verdim. Bu arada bandwith kısmında neden unknown yazdığına dair bilgisi olan var mı?

• Çok sabırsızlanıyorum. Hayrını görürüsünüz inşallah hocam. Şu an tek tereddütüm tek fan olması.
  • hocam bu fiyata alabileceğin full hdli gtx950m li tek laptop bu olduğu için alternatif yok açıkçası ama bütçem kısıtlı derseniz asus x550jk serisene ya da benim biraz daha param var derseniz asusun n serisine yada başka markalara bakmanızı tavsiye ederim. Yani bir nevi tekelinde tutuyor

@senfony97
  • quote:

Orijinalden alıntı: addaks

Birsey soracam klavyenin isiginin ya madigini emin misin steel engine programini yukledin mi genelde driver sorunundan calismadigini soyluyorlar driveri versikleri driver uzerinden yeniden yuklermisin ve alt tarafinin fotorafini cekermisin. Yani ssd takmak icin vida varmi veya garanti biter diye uyari etiketi.

valla driverlarda eksik yok zaten öyle bir şey olsaydı msi yüklerdi programını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2936

Çok sabırsızlanıyorum. Hayrını görürüsünüz inşallah hocam. Şu an tek tereddütüm tek fan olması.

teşekkür ederim hocam işte bahsettiğim gibi tek sıkıntısı bence touchpad-space-cvbnm-fghjk-rtyuı-45678- bölgelerinde ısınma oluyor biraz laptop boştayken sıkıntı yok ama oyunlarda hissediliyor. Bu da harici klavye ile halledilir bence
  • Beyler ben 78 le biten i7 6700hq lu gtx950 modeli aldim bence almayin kasa kalitesi asusa kiyasla alt seviye dvd rw iyi degil klavye isik yok fanin soldakinin cikisini bile kapatmislar yani plastik kismi bile kapali ses olarak hayir ses veya cizirti yok. Calisma olarak cok iyi ama ekran alti menteseleri cok guvensiz. Mentese ustundeki plastikler cok ince ufacik birseyde catlayacak gibi geliyor.

Tavsiyem asus alin ama msi in bu modelini almayin yaninda canta hediye ettiler cantasi cok iyi ama o fiyattan 300 lira fazla verin hepsi burada da asus rog var 4gb ekran kartli win 10 lu isikli kalvyeli onu alin daha karli arkadaslar

• quote:

Beyler ben 78 le biten i7 6700hq lu gtx950 modeli aldim bence almayin kasa kalitesi asusa kiyasla alt seviye dvd rw iyi degil klavye isik yok fanin soldakinin cikisini bile kapatmislar yani plastik kismi bile kapali ses olarak hayir ses veya cizirti yok. Calisma olarak cok iyi ama ekran alti menteseleri cok guvensiz. Mentese ustundeki plastikler cok ince ufacik birseyde catlayacak gibi geliyor.

Tavsiyem asus alin ama msi in bu modelini almayin yaninda canta hediye ettiler cantasi cok iyi ama o fiyattan 300 lira fazla verin hepsi burada da asus rog var 4gb ekran kartli win 10 lu isikli kalvyeli onu alin daha karli arkadaslar

Kaça almıştınız hocam ?

• ekran panel TN mi? bir de m.2 slot ve ramlere kolay ulaşım için altta kapak var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wagner

ekran panel TN mi? bir de m.2 slot ve ramlere kolay ulaşım için altta kapak var mı?

hocam alt taraf komple vidalı. Ayrılmış bir bölüm yok yani hepsi içinde. TN olup olmadığını bilmiyorum bunu nasıl öğrenebilirm ?
  • Anladığım kadarıyla memnun kalmadınız. Bende almayacağım ama bu fiyat aralığında bu kadar performanslı bilgisayar bi monster var o kadar ısınma sorunu ekstra soğutucu ile halladilemez düzeyde midir? Monterla bu pc arasında kalmıştım ama monsterdaki sorun postları o kadar çok ki vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa2936 -- 25 Şubat 2016; 0:17:27 >
  • quote:

Beyler ben 78 le biten i7 6700hq lu gtx950 modeli aldim bence almayin kasa kalitesi asusa kiyasla alt seviye dvd rw iyi degil klavye isik yok fanin soldakinin cikisini bile kapatmislar yani plastik kismi bile kapali ses olarak hayir ses veya cizirti yok. Calisma olarak cok iyi ama ekran alti menteseleri cok guvensiz. Mentese ustundeki plastikler cok ince ufacik birseyde catlayacak gibi geliyor.

arkadaşa kesinlike katılıyorum. bu dandik MSI laptopu alana kadar şunu alın daha iyi

http://www.hepsiburada.com/asus-gl552vw-dm463t-intel-core-i7-6700hq-2-6ghz-3-5ghz-8gb-1tb-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-BD602035

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.