Şimdi Ara

MSI GL62 6QD-079XTR Ana Konu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
7
Favori
17.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almamak için kendimi zor tutuyorum hocam 2900 e daha iyi bulur muyum bilmiyorum Bi cızırtı sesi şüpheye düşürüyor bir de ekran kartı meselesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac LighT

quote:

Orijinalden alıntı: serjohn

Resimlerde iki fan çıkışı gözüküyor. Diğerinin fan olmadığını nasıl anladınız?

Ekran kartı driverında ne gibi bir sıkıntı var?

Mümkün olursa GTA5 ile test edebilir misiniz? Alacağınız fps değerleri vs..

Teşekkürler

hocam orda şekil şukül yapmışlar fan yok orda esmiyor :D

Hiç dusunmedinmi urunun arizali olabilcegini

• quote:

Orijinalden alıntı: Fascism

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serjohn

Resimlerde iki fan çıkışı gözüküyor. Diğerinin fan olmadığını nasıl anladınız?

Ekran kartı driverında ne gibi bir sıkıntı var?

Mümkün olursa GTA5 ile test edebilir misiniz? Alacağınız fps değerleri vs..

Teşekkürler

hocam orda şekil şukül yapmışlar fan yok orda esmiyor :D

Hiç dusunmedinmi urunun arizali olabilcegini

Nasıl yani ?

• Zodiac LighT kullanıcısına yanıt
    Durumu firmaya sormuşsundur umarim diyorum.insan suphelenir diyorum. Biraz daha aciklarsan diyorum

• quote:

Durumu firmaya sormuşsundur umarim diyorum.insan suphelenir diyorum. Biraz daha aciklarsan diyorum

şüphelenecek bir şey yok adamlar normal kullanım kılavuzunda da bahsetmiş
  • Zodiac LighT kullanıcısına yanıt
    Gp icin urettikleri kasayi satmaya calisiyolar demek

• Dostum onceki laptopun neydi acaba ekran önemli bi asus n serisi ile kiyaslarsak nasil ?

• quote:

Gp icin urettikleri kasayi satmaya calisiyolar demek

Gp icin ?

Edit : ekran ips mi yoksa baska birsey mi bilen var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giges1997 -- 21 Şubat 2016; 1:10:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Dostum onceki laptopun neydi acaba ekran önemli bi asus n serisi ile kiyaslarsak nasil ?

Samsumg s3520 s01tr idi. IPS olduğunu zannetmiyorum onların daha canlı bir görüntüsü var

• quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

Hayirli geceler herkese
    Yurt disindan gelen laptop 3 disli amerikan prizle geldi ve donusturucu yerine guc kablosu alip adaptorden fise kadar olan bu kabloyu degistirmek istiyorum.

Adaptorun uzerinde yazan ozellikleri:
    İnput: 100-240V ~ 2.2A 50-60 Hz
    Output: 19.5V 6.15A

3 disli Amerikan guc kablosunun ozellikleri:
    7A 125 V
    (Kablo boyunca da 300V yaziyor)

Simdi ilk sorum bu degerlerde adaptormu onemli,guc kablosu mu?

Eski bilgisayarimin iki disli ulkemize uyumlu guc kablosunu,bu adaptore taktigimda boyut olarak uyuyor ama cihazi bu sekilde sarj edersem sikinti olurmu?

Hocam bu laptoptan mı geldi size ? Ayrıca sorunuzun cevabını bilemiyorum maalesef mühendis arkadaşlar daha iyi bilir.

• prydzsnare kullanıcısına yanıt
    Hocam anladığım kadarıyla sadece aradaki kabloyu değiştireceksiniz. O kablo eski laptobu çalıştırıyorsa onu hayli hayli çalıştırır. Ama siz yinede ara kablonun amerkikan kablo değerlerine uymasına dikkat edin.

Ürünün tek fan olması can sıkıcı. Aydınlatması hadi neyse. Kasa kalitesi iyi hissi vermiyor. Ekran anlatıklarınaza göre o kadar iyi değil. Samsungun panellerini ben beğenmiyorum. Hayırlısı. İnşallah uzun ömürlü ve hızlı ısınmaz bir laptobunuz olur. Güle güle kullanın. Öyle olursa biz de alırız. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa2936 -- 21 Şubat 2016; 6:42:31 >
  • Hocam oldu mu acaba win 10 la birlikte düzeldi mi

• Heyecanla bekliyoruz da, klavye aydınlatmalı değil değil mi :/ Ona üzüldüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2936

Hocam anladığım kadarıyla sadece aradaki kabloyu değiştireceksiniz. O kablo eski laptobu çalıştırıyorsa onu hayli hayli çalıştırır. Ama siz yinede ara kablonun amerkikan kablo değerlerine uymasına dikkat edin.

Ürünün tek fan olması can sıkıcı. Aydınlatması hadi neyse. Kasa kalitesi iyi hissi vermiyor. Ekran anlatıklarınaza göre o kadar iyi değil. Samsungun panellerini ben beğenmiyorum. Hayırlısı. İnşallah uzun ömürlü ve hızlı ısınmaz bir laptobunuz olur. Güle güle kullanın. Öyle olursa biz de alırız. :)

Hocam cok tesekkurler degerli bilgileriniz icin,yalniz gece yazmanin etkisiyle benim cihaz bu degilmis yine de yardimci oldugunuz icin tesekkur ederim. Boyle bir cihaz alip sizin gibi yardimsever insanlarin oldugu grupta olmak isterdim acikcasi bakalim ileride o da olur belki,iyi forumlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

Hayirli geceler herkese
    Yurt disindan gelen laptop 3 disli amerikan prizle geldi ve donusturucu yerine guc kablosu alip adaptorden fise kadar olan bu kabloyu degistirmek istiyorum.

Adaptorun uzerinde yazan ozellikleri:
    İnput: 100-240V ~ 2.2A 50-60 Hz
    Output: 19.5V 6.15A

3 disli Amerikan guc kablosunun ozellikleri:
    7A 125 V
    (Kablo boyunca da 300V yaziyor)

Simdi ilk sorum bu degerlerde adaptormu onemli,guc kablosu mu?

Eski bilgisayarimin iki disli ulkemize uyumlu guc kablosunu,bu adaptore taktigimda boyut olarak uyuyor ama cihazi bu sekilde sarj edersem sikinti olurmu?

Hocam bu laptoptan mı geldi size ? Ayrıca sorunuzun cevabını bilemiyorum maalesef mühendis arkadaşlar daha iyi bilir.

Hocam sildim mesajimi,kusura bakmayin uykusuzlugun etkisiyle yanlis yere yazmisim,yine de tesekkur ederim yardiminiz icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Augustus Hill

Hocam oldu mu acaba win 10 la birlikte düzeldi mi

Ekran kartını hala düzgün çalıştıramıyorum. Bir kaç ayar daha deneyeceğim

• Win 7 gene kur hocam. Driverları da Driver Pack Solution'dan otomatik yüklet bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Figo

Win 7 gene kur hocam. Driverları da Driver Pack Solution'dan otomatik yüklet bence.

Hocam şuan w10 yükledim msi zaten win1064bite göre yayımlamış hepsini. Şuan windows updateden yüklüyor bakalım nolacaksa. W10 için tavsiye edeceğiniz driver programı mevcut mudur ?

• Elbette hocam. Driver Pack evrensel bir sürücü pakedi çözümü. Mevcut hali 10GB ancak her bilgisayarda çalıştırıyorsun ve sürücüleri otomatik bulup yüklüyor. Eğer online halini kullanıp yükleyeceğim dersen 3mb mi neydi. Açıyorsun, sürücülerini bulup netten indiriyor. Mutlaka olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Figo

Elbette hocam. Driver Pack evrensel bir sürücü pakedi çözümü. Mevcut hali 10GB ancak her bilgisayarda çalıştırıyorsun ve sürücüleri otomatik bulup yüklüyor. Eğer online halini kullanıp yükleyeceğim dersen 3mb mi neydi. Açıyorsun, sürücülerini bulup netten indiriyor. Mutlaka olmalı.

Tamam hocam yazdım kenara şuan devam ediyor windows update eğer olmazsa bide bunu deneyeyim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.