Şimdi Ara

msi ge70

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hizlial.com 'dan alinan urun 32 bit olarak mi geliyor? Icinde 8gb ram olan bir laptoba 32 bit kurulmus olmasinin ne gibi bir mantigi var acaba? Gidip format attircaz, driverlari yukleyecez olmayacak vs vs te allahim

• Bu modelin ana konusu var neden ordan sormuyorsun.Ayrica nerden cikariyorsun boyle seyleri 8gb ram olan modelde tabikide 64bit isletim sistemi olucaktir.Ayrica driver kurmayi neden bukadar dert ediyorsunuz anlamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind35

Bu modelin ana konusu var neden ordan sormuyorsun.Ayrica nerden cikariyorsun boyle seyleri 8gb ram olan modelde tabikide 64bit isletim sistemi olucaktir.Ayrica driver kurmayi neden bukadar dert ediyorsunuz anlamiyorum.

1- ana konusu zaten karman corman oldugu icin kimse cevap vermiyor.

2- ayni modelin 32 bitli versiyonlari dolaniyor o konuda ama emin degilim hizlial.com dan gelen urun de boyle mi diye.

3- her zaman urunun internet sitesindeki driverlar urunun kendisine uymuyor. Driveri manuel olarak yuklemek guzel bir is degil.
  • bir arkadas yardimci oldu, 64bitmis.

• 4gb ve ustu laptopda 64bit isletim sistemi gelir.Internet sitesinde modele gore driverlari vardir uymamasi gibi.bir sorun olmaz cihaza yuklenen driverlari sitelerine koyuyorlar.Ayrica driver bu herzaman icin en gunceli en iyisidir (istisna durumlar olabilir).Zaten full kurulu bile gelse bir suru guncelleme yapman gerekicektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldın herhalde ürünü sonunda?
  • quote:

4gb ve ustu laptopda 64bit isletim sistemi gelir.Internet sitesinde modele gore driverlari vardir uymamasi gibi.bir sorun olmaz cihaza yuklenen driverlari sitelerine koyuyorlar.Ayrica driver bu herzaman icin en gunceli en iyisidir (istisna durumlar olabilir).Zaten full kurulu bile gelse bir suru guncelleme yapman gerekicektir.

+1

Ayrıca ana konu karman çorman değil ya. Orada senin kafanı karıştıran mevzu, bazı arkadaşlar FreeDos gelen sisteme kendi hataları ile 32 bit Windows 7 kurmuşlar, durum bundan ibaret.
  • Her halukarda hazirda kurulu bircok cop programlarla geliyor bunlar. Biyerden sonra insanin format atasi geliyor haliyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grasshead

quote:

4gb ve ustu laptopda 64bit isletim sistemi gelir.Internet sitesinde modele gore driverlari vardir uymamasi gibi.bir sorun olmaz cihaza yuklenen driverlari sitelerine koyuyorlar.Ayrica driver bu herzaman icin en gunceli en iyisidir (istisna durumlar olabilir).Zaten full kurulu bile gelse bir suru guncelleme yapman gerekicektir.

+1

Ayrıca ana konu karman çorman değil ya. Orada senin kafanı karıştıran mevzu, bazı arkadaşlar FreeDos gelen sisteme kendi hataları ile 32 bit Windows 7 kurmuşlar, durum bundan ibaret.

haaaaaaaaaaaa olabilir ya dikkat etmemisim demekki, eyvallah.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.