Şimdi Ara

MSI GE620DX-800-801-802-822XTR KULLANICILAR KULUBÜ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.370
Cevap
6
Favori
53.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scobu

quote:

Orijinalden alıntı: ikarayel

quote:

ya classpnp.sys hatası alıyorum güvenli moddan açarken
    baktım ahci mode açıktı.
    hiren botla o driveri mi atmak lazım pcye?

http://www.cozumpark.com/forums/thread/228467.aspx burda aynı sorunu yaşayan arkadaş bir çözüm üretmiş.

valla oraya da bakmıştım ama anlamadım o çözümü

Şuan laptopu açabildin mi??

• şöyle diyeyim laptop açılıyor ama ekranda masaüstü yerine windows başlatılıyor yazısında kalıyor.
    açıldığını da şurdan anlıyorum:açılma sesi geliyor ve normal olarak alt+f4 enter yapınca pc kapanır ışıkları söner. aynen öyle oluyor.
    araştırma sonuclarıma göre birisinin bana
    c/windows/system32/drivers/classpnp.sys dosyasını upload edebilir mi ?
  • quote:

şöyle diyeyim laptop açılıyor ama ekranda masaüstü yerine windows başlatılıyor yazısında kalıyor.
    açıldığını da şurdan anlıyorum:açılma sesi geliyor ve normal olarak alt+f4 enter yapınca pc kapanır ışıkları söner. aynen öyle oluyor.

https://r-a-p-idshare.com/files/2144302707/Classpnp.sys
    "-" işaretlerini kaldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikarayel -- 5 Nisan 2012; 23:23:55 >

• edit

MSI GE620DX-800-801-802-822XTR KULLANICILAR KULUBÜ

• quote:

quote:

şöyle diyeyim laptop açılıyor ama ekranda masaüstü yerine windows başlatılıyor yazısında kalıyor.

https://r-a-p-idshare.com/files/2144302707/Classpnp.sys
    "-" işaretlerini kaldır.

teşekkür ederim. bu arada başka bu sorunu yaşayan olmadı mı ya win 7 u

• Arkadaşlar dün aldığım msi'ima anca bugün windows7 premium kurabildim.Yalnız şöyle bir problemle karşılaştım.Alet açılırken dvd rom açma tuşu işlevini yapıyor.Ama windows7 açıldıktan sonra o tuşa basınca alet dvd rom'unu açmıyor.Bilgisayarımdan dvd rom üzerine gelip sağ tıklayıp çıkar dediğim zaman da alet dvdyi çıkartıyor.Acaba windowstan kaynaklı bir problem mi bu tuşun işlememesi?Nasıl giderilebilir?Eğer donanımsal bir sorunsa 10 gün içinde aleti geri gönderme şansım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tremour77

Arkadaşlar dün aldığım msi'ima anca bugün windows7 premium kurabildim.Yalnız şöyle bir problemle karşılaştım.Alet açılırken dvd rom açma tuşu işlevini yapıyor.Ama windows7 açıldıktan sonra o tuşa basınca alet dvd rom'unu açmıyor.Bilgisayarımdan dvd rom üzerine gelip sağ tıklayıp çıkar dediğim zaman da alet dvdyi çıkartıyor.Acaba windowstan kaynaklı bir problem mi bu tuşun işlememesi?Nasıl giderilebilir?Eğer donanımsal bir sorunsa 10 gün içinde aleti geri gönderme şansım var.

Konuyu okursan aynı sorunla karşılaşan arkadaşlara cevap verdik.Aynı şeyleri yazmak konuyu şişiriyor.Son kez yazayım Notebook yazan Cd'nin içinde utility bölümünde S-bar var.Onu kur yukardaki tuşlarda çalışacaktır.
  • Panik oldum bir an o yüzden konunun hepsini okumadan atladım.Haklısınız kusura bakmayın =)
  • usb den boot yapmaya çalışıyorum livexp olayı ile ama hiren bootla açamadım.
    usb yi kullanarak win 7 yi açıyor ama xp yi açması gerek.
    açtıktan sonra classpnp.sys dosyasını koyayım diyorum baktım yerinde var
    usb çıkarıp tekrar açıyorum olmuyor
    eeee sorun nerde :S
  • MÜKEMMEL PERFORMANSLI BİR ÜRÜN
  • bu markayı nedense sevmiyorum yaa
  • quote:

usb den boot yapmaya çalışıyorum livexp olayı ile ama hiren bootla açamadım.
    usb yi kullanarak win 7 yi açıyor ama xp yi açması gerek.
    açtıktan sonra classpnp.sys dosyasını koyayım diyorum baktım yerinde var
    usb çıkarıp tekrar açıyorum olmuyor
    eeee sorun nerde :S

Cihaza takılı herhangi bir adaptör/usb aygıtı/hafıza kartı/fan yani ne varsa hepsini çıkarıp dene...
  • yok ki takılı olan birsey
    abimde asus k53sd 144dx almıştı oda aynı sorunu yaşamış. Bi şekilde çözmüş ama hatırlamıyo tam. hiren bot usbden xp ile falan 2 gün uğraştim hallettim diyo

EDİT:sadece pil ve şarj kablosu bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scobu -- 6 Nisan 2012; 19:55:08 >
  • Herkeze selamlar. Laptopu almayı düşünen biri olarak kullanan arkadaşlara bir sorum olacak, ben oyundan ziyade bu laptopu photoshop, AI vs tasarım programları için kullanmayı planlıyorum benim için önemli olan ekran kalitesi. Kullanan arkadaşlar kontrast, parlaklık ve renk doygunluğu konusunda deneyimlerini paylaşabilirlermi acaba?
  • beyler sızdekı ses kalıtesı nasıl,ben gerek hoparlor gerek kulaklıkla denedım basslar yok gıbı poff poff vuruyor yanı bı seyler yanlıs ama ne acaba THX Studio PRO & yuklu varmı atladıgım bırsey baska bır surucu bu arada lıve update le de yukledım herseyı benım telefonun sesı bıle bunun yanında super kalıyor varmı tavsıyesı olan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: safsansar

beyler sızdekı ses kalıtesı nasıl,ben gerek hoparlor gerek kulaklıkla denedım basslar yok gıbı poff poff vuruyor yanı bı seyler yanlıs ama ne acaba THX Studio PRO & yuklu varmı atladıgım bırsey baska bır surucu bu arada lıve update le de yukledım herseyı benım telefonun sesı bıle bunun yanında super kalıyor varmı tavsıyesı olan...

Benim yaptığım ayarları söyleyeyim.Ben harici 2+1 hoparlörde kullanıyorum ama laptop hoparlörü için bir şeyler yazayayım dene biraz daha iyi olabilir.Denetim masası+donanım ve ses+realtek audio+varsayılan biçim için ayarı 96000 yada 192000Hz e çek THX pro studio da yukarda sağ köşede aşagı bakan oka tıkla-settings-built in speakers'seç ok de.THX studioda diğer ayarları kendi zevkine göre düzenlemelisin.Ben surround'u işaretlediği yerden ileri alıyorum,crystalizer'i olduğu gibi bırakıyorum.Speaker'ı işaretlediği yerden ileri alıyorum,Smart volume'u işaretlediği yerden aşağı çekiyorum.Dialog plusu sona verdim.Benim önerilerim şimdilik bu kadar bass konusunda sana katılıyorum bişeyler eksik gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikarayel -- 7 Nisan 2012; 0:10:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ze_alias

Herkeze selamlar. Laptopu almayı düşünen biri olarak kullanan arkadaşlara bir sorum olacak, ben oyundan ziyade bu laptopu photoshop, AI vs tasarım programları için kullanmayı planlıyorum benim için önemli olan ekran kalitesi. Kullanan arkadaşlar kontrast, parlaklık ve renk doygunluğu konusunda deneyimlerini paylaşabilirlermi acaba?

Ekran on numara gerçekten çok kaliteli.Kontrast,parlaklık,renk doygunluğu yönünden tatmin edici dercede kaliteli.Ben kıyaslamayı etrafımda ki birçok laptopla yaptım bu canlılık hiç birinde yok ki kıyasladığım modeller 2000-2300TL civarı ürünler.
  • quote:

quote:

beyler sızdekı ses kalıtesı nasıl,ben gerek hoparlor gerek kulaklıkla denedım basslar yok gıbı poff poff vuruyor yanı bı seyler yanlıs ama ne acaba THX Studio PRO & yuklu varmı atladıgım bırsey baska bır surucu bu arada lıve update le de yukledım herseyı benım telefonun sesı bıle bunun yanında super kalıyor varmı tavsıyesı olan...

Benim yaptığım ayarları söyleyeyim.Ben harici 2+1 hoparlörde kullanıyorum ama laptop hoparlörü için bir şeyler yazayayım dene biraz daha iyi olabilir.Denetim masası+donanım ve ses+realtek audio+varsayılan biçim için ayarı 96000 yada 192000Hz e çek THX pro studio da yukarda sağ köşede aşagı bakan oka tıkla-settings-built in speakers'seç ok de.THX studioda diğer ayarları kendi zevkine göre düzenlemelisin.Ben surround'u işaretlediği yerden ileri alıyorum,crystalizer'i olduğu gibi bırakıyorum.Speaker'ı işaretlediği yerden ileri alıyorum,Smart volume'u işaretlediği yerden aşağı çekiyorum.Dialog plusu sona verdim.Benim önerilerim şimdilik bu kadar bass konusunda sana katılıyorum bişeyler eksik gibi.

tesekkurler kardesım deneyelım bakalım duzelse ıyı olur cunku ses pek ıc acıcı degıl bence yazılımla alakalı olabılır, ben daha mıcrolab solo 7 lere baglamadım bırde oyle denerım bakalım sagol...

• quote:

quote:

quote:

tesekkurler kardesım deneyelım bakalım duzelse ıyı olur cunku ses pek ıc acıcı degıl bence yazılımla alakalı olabılır, ben daha mıcrolab solo 7 lere baglamadım bırde oyle denerım bakalım sagol...

Ses çıkışı aslında çok iyi benim logitech 2.1 kaldırmıyor öyle diyeyim sana.5+1 'e terfi ettirecek bizi bu gidişle...

• sonunda başardım çözüm için
    http://forum.donanimhaber.com/m_59509202/mpage_1/f_/key_//tm.htm
    buraya yazdım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.