Şimdi Ara

MSI GE620DX-800-801-802-822XTR KULLANICILAR KULUBÜ (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.371
Cevap
6
Favori
53.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dün şarjı çıkarıp bir şeyler izlemek için koydum ve şarjı azaldı uyarısı aldıktan sonra şu anda pil %0 ve şarj olmuyor (yeni pil alın) hatası veriyor artık. Pilin ömrü azalmıştı ama 1.5 2 saat gidiyordu yine de bir şey yapılmadığı zaman.

Laptoptaki şarj oluyor ışığı da yanmıyor. Yeni pil alma zamanı anlaşılan.
  • merhaba arkadaşlar
    bende bu efsane laptopun i5 2. nesil ve gt635m lisi var. 2,5 senedir sorunsuz kullandım. bataryası sağlam, 2 film izleyebiliyorum priza takılı olmadan. tek kusuru ara sıra "q" tuşu takılı kalıyor.
    satsam acaba kaça gider?
    yeni nesil msi lardan almayı düşünüyorum
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wannabe -- 10 Aralık 2014; 10:53:48 >
  • arkadaşlar merhaba, laptop'u alalı artık 3.seneye giriyoruz. şuana kadar en ufak bir problem yaşatmadığı için ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha anlıyoruz sanırım. yine de problem yaşatmamaya devam etmesini sağlamak adına sadece beklemek işe yaramaz diye düşünüyorum.

bu yüzden fan temizliği + termal macun değişimi + ssd takma aşamalarından oluşan bir bakım sürecine sokmaya karar verdim bilgisayarı.

tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.
  • i5 gt635m 822 modelinde windows 7 64 bit kullanıyorum sizce windows 8.1 e geçmelimiyim?hız farkı var mı?
  • i5 gt 635m modeli 2. El ne kadar eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en son mesajıma cevap verebilecek birisi var mı :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcnin açma kapama tuşunda yanan mavi/ turuncu ışık bende sabit turuncu yanıyor nasıl halledebilirim bu sorunu
  • 620 dx'in bluetooth ve camera driverinı paylaşabilir misiniz?
  • msi GE620DX / FX623 sahibiyim format attım test için nfs mw demo kurdum ama onda bile takılmalar var acaba nvidia ekran kartı devreyemi girmiyor? driver lar güncel.

edit: Oyunu nvidia denetim masasından ekran kartına tanıtmamız gerekiyormuş hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 29 Mayıs 2016; 22:29:59 >
  • Bios tan hyper-thread i devre dışı bırakmanın yolunu bilen var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.