Şimdi Ara

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU) (861. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.404
Cevap
167
Favori
833.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

g650m de fifa 15 kasıyor.Kartın gücü mü bu kadar yoksa driver ile ilgili mi?Oynayan var mı?(Oyun orjinal)

Oynamadım çünkü kendi sahip olduğum sistemim yetmiyor. Fakat oyun senin bilgisayarından çok daha iyi sistemi olan insanların bilgisayarlarında bile kasıyormuş. Forumda oyuna ait başlıklarda bu konuda çok fazla şikayet ve yorum var. Oyunun optimasyon konusunda sıkıntılı olduğunu okudum.
  • Slm msi ge 60 15.6 ekran notebook almak istiyorum en uygun nerden alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paray

Slm msi ge 60 15.6 ekran notebook almak istiyorum en uygun nerden alabilirim

hızlıal ya da pcdepo olabilir.

iki siteye de bakın dolu model olduğu için link atmıyorum
  • arkadaşlar MSİ GE60 20e-047xtr model laptopumun klavyesi bozuldu ve yedek parçasını bulamıyorum. yardımcı olabilecek var mı?
  • GE70 çantası bu kadar ufak mı ? Yoks bana 15.6" lik çanta mı yollamışlar. Resmen ucu ucuna giriyor cihaz
    Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU)
  • 125$ yurt dışında. Servispointe mail atıp sorun kaça yaparlar
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Bence pahalı almışsınız. O fiyatın altına GE70 var, ekstra ssd alsanız bile daha ucuza denk geliyor.
  • 15.6larda ucu ucuna giriyor,yani 17inch cantasidir :)

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    0NC modellerinin çantasında bir avuç kadar boşluk kalıyordu tepede.

Bu adamlar seri atladıkça kaliteyi dibe çekmişler çantayı beğenmedim mouse'u çöp poşeti gibi birşeye koymuşlar ne güzel kutuluydu.
  • 125 dolar dediğiniz klavyenin linkini atarmısınız acaba?
  • Amazon.com'dan steelseries msi keyboard diye aratırsanız çıkıyor. Backlight olan değil ama.
  • maalesef dediğinz klavyeler benimki ile aynı klavyeler değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boşmuhabbet

maalesef dediğinz klavyeler benimki ile aynı klavyeler değil.

Servispointe cihaz modelini belirterek mail atın o zaman. Ama biraz tuzlu oluyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar MSI ge60 apache 091xtr kullanıyorum müzik dinlerken ya da oyundayken ses birden azalıyor ve birden artıyor kendi kendine bu sorunu nasıl cözebilirim

• selamlar ben de geçtiğimiz günlerde üstteki arkadaş gibi ge60 apache 091xtr aldım, win8.1 kurdum, genel olarak memnunum fakat benim de şöyle bi sorunum var ki laptopun saat ve tarihi sürekli değişiyor, geri kalıyor. özellikle kapatıp açınca. araştırdığımda bu arızanın bios pili bittiği için ortaya çıktığını okudum, ama yeni bir laptopta bios pili nasıl bitmiş geliyor anlamak güç? internet saatini eşleştiriyorum ama o da işe aramıyor hem de istemiyorum, internet olmadığı zaman ne olacak... nasıl çözebilirim bunu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

GE70 çantası bu kadar ufak mı ? Yoks bana 15.6" lik çanta mı yollamışlar. Resmen ucu ucuna giriyor cihaz

Çanta doğru olmasına rağmen böyle bir sorun olmuş olabilir. Kimi markanın çantalarında bu tür sorunlar olduğunu daha önce okumuştum. Mesela kmi markada 17.3''inçlik çanta 15.6''inç lik dizüstü bile zar zor giriyormuş. Çantanın veya dizüstünün kasasının tasarımından dolayı böyle sorunlar oluyormuş. Hatta gecen senelerde forumda bir arkadaş mağaza mağaza dolaştım 15.6''inçlik dizüstüme 15.6''inçlik çantalar denedim cihaz bir kısmına ya sığmadı yada zar zor sığdı diyordu.

• Arkadaşlar ben de Ge 60 serisinden aldım fakat touchpad biraz gevşek gibi, hafif bastırınca dahi tıkırdama sesi geliyor aşağıdaki videodaki gibi:

http://www.youtube.com/watch?v=7gl_j3IWqR0

Bu normal mi, alalı henüz 2 gün oldu. Vatanda Ge70 inceledim böyle bir sorun yoktu bendeki Ge 60 olan; biraz canım sıkıldı doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluedrk -- 26 Ekim 2014; 18:41:27 >
  • quote:

GE70 çantası bu kadar ufak mı ? Yoks bana 15.6" lik çanta mı yollamışlar. Resmen ucu ucuna giriyor cihaz

çantanın üst tutacak yerine dikkat edin bendeki 3 günde yırtıldı, omuz askılarında bir sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: honour07

quote:

çantanın üst tutacak yerine dikkat edin bendeki 3 günde yırtıldı, omuz askılarında bir sıkıntı yok.

+1 benimki de söküldü

Ayrıca bu yeni kasaları çok beğendim ya bendekinin üst kapağı degistiremez miyiz

• http://www.pcdepo.com/msi-ge60-apache-pro-2pe-495xtr-notebook Bu ürünü almam lazım bu fiyata bulabilir miyiz ? Amazon.com fiyatından 100 TL falan daha pahalı Amzon'dan alırsak Türkiye'ye gelmesi sorun olur mu ?
  • 
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.