Şimdi Ara

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU) (756. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.404
Cevap
167
Favori
833.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IceWizardd

quote:

Orijinalden alıntı: AhmtMlh

quote:

arkadaslar bende ge 60 i5 3230m gtx 660m olandan var
    garip bir sorun yasiyorum online oyun silk road oynuyrum yaklaskw1aydir oyunu aCtigimda turbo tusu hemen devreye giriyr ve kapanmiyor.
    gercekten sinir bozucu 6aydir oyndm oyunu sorun yasamadm simdi ndDn boyle yapiyor olabilir
    turbo tusu surekli aktif oldugundan korkunc derecede isinma ve ses oluyor

Nvidia ile acmadiginizdan eminmisiniz ? Benim bildigim turbo nvidia acikken yaniyor :)

kardes o otomatik secili

fakat yinede her ikisini secerekde denedim yine ayni sorum gecmiyor

Bilemiycem o zaman hocam kusura bakmayın :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

garip bir sorun yasiyorum online oyun silk road oynuyrum yaklaskw1aydir oyunu aCtigimda turbo tusu hemen devreye giriyr ve kapanmiyor.
    gercekten sinir bozucu 6aydir oyndm oyunu sorun yasamadm simdi ndDn boyle yapiyor olabilir

Nvidia ile acmadiginizdan eminmisiniz ? Benim bildigim turbo nvidia acikken yaniyor :)

kardes o otomatik secili

Nvidia denetim masasına gir , 3d ayarların yönetilmesine tıkla , genel ayarları seç , oradan otomatiği ayarla

• aynı sorun bende de var dün format attım tekrar yükledim tüm driverları fakat pc boştayken sürekli nvidia (kırmızı ışık) çalışıyor.. nvidia denetim masasında otomatikte seçili onu intele çevirsem bile maviye dönmüyor ışık başka çözüm önerileriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cklnc -- 16 Şubat 2014; 13:52:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

aynı sorun bende de var dün format attım tekrar yükledim tüm driverları fakat pc boştayken sürekli nvidia (kırmızı ışık) çalışıyor.. nvidia denetim masasında otomatikte seçili onu intele çevirsem bile maviye dönmüyor ışık başka çözüm önerileriniz var mı?

Driverları kaldırın, önce inteli sonra nvidia kurun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam dostum deneyim cevap atarım teşekkür ederim cevabın için
  • Niye sikinti yaptiniz anlamadim :D Tabi ben 4 yildir yuksek watt li bir ekran kartiyla dolastigim icin alisigim galiba :D

• eski nvidia sürümünü yükledim temiz kurulum yapıp sonra nvidia 334.67 son sürüm betasını üzerine yükledim çözüldü sorun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

eski nvidia sürümünü yükledim temiz kurulum yapıp sonra nvidia 334.67 son sürüm betasını üzerine yükledim çözüldü sorun :)

Geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: .:Prophet26:.

quote:

quote:

quote:

kardes o otomatik secili

Nvidia denetim masasına gir , 3d ayarların yönetilmesine tıkla , genel ayarları seç , oradan otomatiği ayarla

dostum zaten oyle ayarli

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kardes o otomatik secili

dostum zaten oyle ayarli

O zaman yukarıda söylediğim yöntemi deneyin, driverları kaldırın, önce inteli sonra nvidia kurun

• teşekkür ederim ;)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kardes o otomatik secili

dostum zaten oyle ayarli

O zaman yukarıda söylediğim yöntemi deneyin, driverları kaldırın, önce inteli sonra nvidia kurun

kardes inan cok korkuyorum sorun hal olmuck dye

• quote:

Orijinalden alıntı: reaper2346

Valla killer double shot niye standart olarak yok tüm ge serisinde anlamadım mobil cihaz ama mobil bağlantı opsiyonel.wireless kartı uyar mı araştırmak lazım.eBay a falan düşmüşse bir araştırıp bakmakta fayda var

evet meşhur soruma gelelim :)

şimdi hali hazırda imzada görünen makinayı kullanıyorum.herşey iyi hoş maaşallah da...Windows 8.1 güncellemesi bayadır kafamı meşgul ediyor şöyle ki:şimdi güncelleme yaptım diyelim.
    driveların durumu ne oluyor güncellemeye uyum sağlıyor mu. Windows 8.1 için çıkan firmware update yapmam gerekiyor mu?verilerime bir zarar gelir mi? ben msi dragon army forumlarında
    okuduğuma göre fn tuş kombinasyon hatası oluyormuş(ki bu bios update ve firmware ile giderilmiş)firmware update yaparsam işletim sistemi uçar mı yada makine brick olur mu?
    bütün güncellemeleri (win 8.1+firmware ) yapan bilen deneyen oldu mu?bilenler duyanlar bir yardımcı olursa sevinirim.iyi forumlar iyi oyunlar...

Bir daha sorcam ayıp olur mu :)

• quote:

quote:

Valla killer double shot niye standart olarak yok tüm ge serisinde anlamadım mobil cihaz ama mobil bağlantı opsiyonel.wireless kartı uyar mı araştırmak lazım.eBay a falan düşmüşse bir araştırıp bakmakta fayda var

evet meşhur soruma gelelim :)

şimdi hali hazırda imzada görünen makinayı kullanıyorum.herşey iyi hoş maaşallah da...Windows 8.1 güncellemesi bayadır kafamı meşgul ediyor şöyle ki:şimdi güncelleme yaptım diyelim.
    driveların durumu ne oluyor güncellemeye uyum sağlıyor mu. Windows 8.1 için çıkan firmware update yapmam gerekiyor mu?verilerime bir zarar gelir mi? ben msi dragon army forumlarında
    okuduğuma göre fn tuş kombinasyon hatası oluyormuş(ki bu bios update ve firmware ile giderilmiş)firmware update yaparsam işletim sistemi uçar mı yada makine brick olur mu?
    bütün güncellemeleri (win 8.1+firmware ) yapan bilen deneyen oldu mu?bilenler duyanlar bir yardımcı olursa sevinirim.iyi forumlar iyi oyunlar...

Bir daha sorcam ayıp olur mu :)

ekran kartı driverlarını silip baştan yüklüyorsunuz diğerlerine gerek yok , fn olayını ilk defa duydum bilmiyorum

• arkadasla bilgisayarı alalı 13 ay oldu ( ge60 0nd serisi ) pek bi sorun yasamadım ve etrafımda en az 5*6 kişiye daha aldırdım.. sizce doğru mu yaptım yoksa gidin lenovo mu alın demeliydim :D
  • Maaşı bir kenara atıp, bir MSI laptop alasım var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: weezer009

arkadasla bilgisayarı alalı 13 ay oldu ( ge60 0nd serisi ) pek bi sorun yasamadım ve etrafımda en az 5*6 kişiye daha aldırdım.. sizce doğru mu yaptım yoksa gidin lenovo mu alın demeliydim :D

Sorun yaşamazlar inşallah , iyi yapmışsın kaliteli laptoplar

• Msi ge60 kullanıcısiyim. Format sonrası ethernet driverini kurmama rağmen ağ.bağdaştiricisi aktif olmuyor, internete bağlanamiyorum lutfen acil yardım

• Ben Bu ürünü almayı istiyorum
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/msi-ge70-2oe-265xtr-notebook-fiyati,72603.html
    Bu pc nin sorunları neler - aşırı ısınıyr mu - Yenı oyunlarda nasıl performans gösterir (gösteriyor) (cod ghost) gibi yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okn1905 -- 17 Şubat 2014; 22:07:26 >
  • bende lenovo y500 vardi. ilk aldigimdan beri kronik touchpad sorunu vardi bir sey yapmadm servise gitmesin diye kullandim oyle bir sorun olusturmadi. isinma vs. 1 ay once ssd kismi bad sectorden gitti servise verdim 20 gunu gecti degisim verdiler kagidi bekliyorum. ge60 alacagim galiba nedeni ise tek gpu ekran kartli olmasi ve sli stabil degil her oyun acmiyor ve fazla enerji goturuyor. bir de adaptor var amanin gulle gibi.

Ama bn sevmistim hostu guzeldi. Ayrica servis iyi.
  • 
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.