Şimdi Ara

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU) (754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.404
Cevap
167
Favori
833.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Matexa

quote:

Orijinalden alıntı: .:Prophet26:.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .:Prophet26:.

quote:

Beyler notebook un kasasini açtım, garanti etiketini çıkarmak durumunda bulundum tabi, ssd ve ram almayı düşünüyorum, 8 gb tek modül nerden bulabilirim , ddr3 1600 , ge60 2oe 295xtr için

Vatan Bilgisayarda olması lazım

http://www.vatanbilgisayar.com/Ram/corsair-cmso8gx3m1a1600c11-8gb-value-ddr3-1600mhz-cl11-tek-modul-notebook-ram/productdetails.aspx?I_ID=63139

hocam 250 lira çok fazla değil mi? Yoksa ben piyasayı yanlış mı biliyorum

Haklısın da. Malum $

Ben şimdi ssd mi alayım ram mi, vay arkadaş ssd fiyatına ram, ram bu civarlara geldiyse büyük sıkıntı valla

ssd al hocam alacaksan , ram 8'se gayet yeterli

• selam arkadaşlar ge60 293xtr win 8.1 sorun şu ki touch paddeki hiç bir özelliği kullanamıorm sebebi sizce ne olabilir.... birde 8.1 sıkıntı ya cogu drıveri netten ındrdım sitesinden verdikleri cd bişeye yaramadı :)
  • arkadaşlar bir Windows 8 güncellemesi yaptım.sonucunda creative sound blaster programını açınca gpu açılıyor(yani ışık turuncu oluyor).sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reaper2346

arkadaşlar bir Windows 8 güncellemesi yaptım.sonucunda creative sound blaster programını açınca gpu açılıyor(yani ışık turuncu oluyor).sebebi ne olabilir?

Sebebini bilmiyorum ama Nvidia denetim masasından intelle açılmasını sağlayabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmtMlh

quote:

Orijinalden alıntı: Sahîpkıran

Sonuç olarak MSI GE70 2OE-267XTR modeli yanında verilen 50 liralık çekle 2600 liraya alınır buna karşın pişman olmam değil mi?

Cok uiyi olur . Nerden aliyosunuz ya ben o fiyata bulamadim hic :D

EDIT : Hocam SSD almanız daha iyi olacaktır bence . RAM 8 GB gayet yeterli seviyede . Ama ben ps ve autocat gibi çok kullanırım derseniz hızınıza yardım edecek olan elbette ramd olacağı için ram konusunda düşünebilirsiniz . Tavsiyem eBay veya Amazondan almanız şayet amazonda özellikle fiyatlar ucuz ve kandırılma payı pek yok .

http://www.sanalmarketim.com/msi-ge70-2oe267xtr-core-i54200m-8gb-1tb-gtx765m-2gb-173-full-hd-freedos-hediyeli/p_51366/

Linkten %7 indirimli versiyonu alacağım lakin bir sorum daha olacak. Bu Freedos olduğu için windows 8i korsan kursam bir sıkıntı olur mu servisle ilgili vs?

• quote:

quote:

quote:

Sonuç olarak MSI GE70 2OE-267XTR modeli yanında verilen 50 liralık çekle 2600 liraya alınır buna karşın pişman olmam değil mi?

Cok uiyi olur . Nerden aliyosunuz ya ben o fiyata bulamadim hic :D

EDIT : Hocam SSD almanız daha iyi olacaktır bence . RAM 8 GB gayet yeterli seviyede . Ama ben ps ve autocat gibi çok kullanırım derseniz hızınıza yardım edecek olan elbette ramd olacağı için ram konusunda düşünebilirsiniz . Tavsiyem eBay veya Amazondan almanız şayet amazonda özellikle fiyatlar ucuz ve kandırılma payı pek yok .

http://www.sanalmarketim.com/msi-ge70-2oe267xtr-core-i54200m-8gb-1tb-gtx765m-2gb-173-full-hd-freedos-hediyeli/p_51366/

Linkten %7 indirimli versiyonu alacağım lakin bir sorum daha olacak. Bu Freedos olduğu için windows 8i korsan kursam bir sıkıntı olur mu servisle ilgili vs?

O konuda bir fikrim yok ancak korsan kurarnlarda vardir illa :D Kullanan birinie danismak lazim uzgunum bir sey soyleyemeyecegim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: smhyldz41

selam arkadaşlar ge60 293xtr win 8.1 sorun şu ki touch paddeki hiç bir özelliği kullanamıorm sebebi sizce ne olabilir.... birde 8.1 sıkıntı ya cogu drıveri netten ındrdım sitesinden verdikleri cd bişeye yaramadı :)

Cevaaap bkliorm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sahîpkıran kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Garantiye donanımı göndereceksiniz yazılımı değil.Dolayısı ile korsan kurmanız ürünün garanti dışına çıkmasını sağlamaz.

Saygılarımla...
  • N vidia ve soundblaster ı yeniden kurdum sorun şimdilik giderildi.ileride soracaklarım var.yardımcı olursanız sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: reaper2346

N vidia ve soundblaster ı yeniden kurdum sorun şimdilik giderildi.ileride soracaklarım var.yardımcı olursanız sevinirim :)

Tabi hocam sorabilirsin istediğini , çok zor olmasın
  • Arkadaşlar i5 li modelin iki çekirdek olması nedeniyle bencmarklardaki düşük puanı darboğaz dediğimiz tam perofrmans veremem sorununu ortaya çıkarırmı ? Çünkü çok uygun olum i5 liler :D
  • quote:

Arkadaşlar i5 li modelin iki çekirdek olması nedeniyle bencmarklardaki düşük puanı darboğaz dediğimiz tam perofrmans veremem sorununu ortaya çıkarırmı ? Çünkü çok uygun olum i5 liler :D

Hocam darboğaz olmaz merak etme, kap gitsin

Zaten darboğaz olsa msi üretmezdi

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proph -- 12 Şubat 2014; 22:13:34 >
  • Msi GX70 e bakmanda fayda var :D İşlemci yüzüne canım ekran kartı yok oluyor :D
  • quote:

Msi GX70 e bakmanda fayda var :D İşlemci yüzüne canım ekran kartı yok oluyor :D

Evet o konuda haklısın ama ondaki işlemci i5in bile altında, tabi ekran kartı da daha yüksek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocak 31'de ürünü kargoya verdim.
    Şubat 3'de servis teslim aldı. 10 Gün oldu yaklaşık dün aradım anakart bekliyorlarmış. Daha ne kadar beklerim bilmiyorum
  • ben yeni aldım ge70 servis sıkıntılımı en büyük sorun o olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: okn1905

http://www.sanalmarketim.com/msi-ge70-2oe267xtr-col-hd-freedos-hediyeli/p_51366/
    http://www.sanalmarketim.com/msi-ge70-2oe209xtr-core-i74700mq-8gb-128gb-ssd--1tb-gtx765m-2gb-173-full-hd-freedos-hediyeli/p_51146/
    Hangi pcyi alsam
    İ5 işlemci oyunlar için yeterli mi yoksa İ7 olan pcyi mi alsam

i5 oyun için yeterlidir, program falan kullanırsanız (autocad vb.)i7 daha iyi olur. Biraz da bütçenize bağlı o

• quote:

Orijinalden alıntı: sevennet

ben yeni aldım ge70 servis sıkıntılımı en büyük sorun o olur...

Benim işimi kısa sürede halletmişlerdi. şikayet edene rastlamadım şu ana kadar

• Msi ge70 veya ge60 2oe turbo fan açtıkmı çok ses çıkarmı mesela sessiz bi odada sizden başkaları rahatsız olurmu?

• 
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.