Şimdi Ara

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU) (757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.405
Cevap
167
Favori
833.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wingsaber

bende lenovo y500 vardi. ilk aldigimdan beri kronik touchpad sorunu vardi bir sey yapmadm servise gitmesin diye kullandim oyle bir sorun olusturmadi. isinma vs. 1 ay once ssd kismi bad sectorden gitti servise verdim 20 gunu gecti degisim verdiler kagidi bekliyorum. ge60 alacagim galiba nedeni ise tek gpu ekran kartli olmasi ve sli stabil degil her oyun acmiyor ve fazla enerji goturuyor. bir de adaptor var amanin gulle gibi.

Ama bn sevmistim hostu guzeldi. Ayrica servis iyi.

Hocam kasa iyi hoştu da klavye tuşları çok küçüktü ve ekranda bir çerçeve vardı kalınlık muhteşemdi(!) . Sli söylemesi güzel ama kullanım sıkıntı oluyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: okn1905

Ben Bu ürünü almayı istiyorum
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/msi-ge70-2oe-265xtr-notebook-fiyati,72603.html
    Bu pc nin sorunları neler - aşırı ısınıyr mu - Yenı oyunlarda nasıl performans gösterir (gösteriyor) (cod ghost) gibi yardımcı olursanız sevinirim

Aşırı ısınmaz oyunları high da oynarsın, ama istanbul bilişim tavsiye etmiyorum

• hahahaa istanbul bilişim den almaktan vaz gectim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Killer lan için önerim kendi sitesinden killer suite i indirip kurun.MSI ın sitesinde sadece driverlı hali vardı eve geçince linkleri koyarım buraya

Cevabı aldım sağolun.8.1 in düzeltmesi gelcekmiş martda yada nisanda onu bekleyecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reaper2346 -- 17 Şubat 2014; 22:40:48 >
  • Arkadaşlar ethernet konusunda yardım yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: OziBusa

Arkadaşlar ethernet konusunda yardım yok mu ?

Aygıt yöneticisinden donanımı kaldır deyip yeniden başlatmayı deneyin.

• Allah rızası için yardım edin artık harbiden sinirden ya oyunu kırıcam yada leptobu. letop MSI GE70 2OE-265XTR assassin's creed ve benzeri oyunlarda ultra oynarken ve kasma hissetmezsek **** oyunu ghostta 1024 e alıyorum ayarları gene kasıyor multi oynuyorum bu arada internette 50mb ayrıca ghostta sağ tıklayınca nvdia seçeneği çıkmıyor.. lütfen bilgileriniz le aydınlatın beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf7

Allah rızası için yardım edin artık harbiden sinirden ya oyunu kırıcam yada leptobu. letop MSI GE70 2OE-265XTR assassin's creed ve benzeri oyunlarda ultra oynarken ve kasma hissetmezsek **** oyunu ghostta 1024 e alıyorum ayarları gene kasıyor multi oynuyorum bu arada internette 50mb ayrıca ghostta sağ tıklayınca nvdia seçeneği çıkmıyor.. lütfen bilgileriniz le aydınlatın beni

masaüstünde farenin sag tuşuna basıp nvidia denetim masasını acın ordan 3d ayarlarına gelın

ordan cod u bulun ve yüksek grafık ıslemcıyı secın

yada oyuna sag tıklayım yüksek grafık ile calıstırın
  • hocam yüksek ayarda zaten anlamadığım noktada o
  • quote:

hocam yüksek ayarda zaten anlamadığım noktada o

turbo ışığı yanıyor mu ?
  • oyunla otomatik yanmıyor ben kendim basıyorum
  • quote:

oyunla otomatik yanmıyor ben kendim basıyorum

hocam siz bilgisayarım yonetten nvidia ekran kartının driverini kaldırıp yeniden yükleyin

eger nvidia denetim masasında nvidia ekran kartı secılyse o ısıgın otomatık olarak yanması lazım.
  • quote:

oyunla otomatik yanmıyor ben kendim basıyorum

Düzeldi mi hocam sorun?

• quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

Heaven Benchmark Sonuçları:

Ayarlar: 1080p full screen 8x köşe yumuşatma extreme ayarlar

Değerler (OC): 998mhz/4950mhz

STOK:
    Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU)

OC:
    Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU)

5 6 sayfa geri gittim bulamadım. i7 li 765m model

• İyi günler arkadaşlar GE60 OND İ5 Gtx660 kullanıcısıyım oyunlarda ara sıra fps düşüşü oluyor rahatsız edecek seviyede oluyor yani nasıl çözüm bulabilirim.
    Butün driverler kurulu hiç bir sıkıntı yok nvdia denetim masasında herşey normal acaba Bios u mu güncellemeliyim
    Bazı arkadaşlarda pc nin içi tozlanmıştır diyor yoksa içini temizlik mi yapmalıyım
    Önerisi olan arkadaşlara Teşekkürler.....
  • fat33 kullanıcısına yanıt
    hocam ilk olarak yeni driver geldi ekran kartına bi kaç gün önce o yüklü değilse onu yükle bios la ilgili sorun olucağını pek zannetmiyorum ama deneye bilirsin tozla falan fps düşüşü pek mantıklı gelmiyor kartta da sıkıntı olabilir yada voltaj dalgalanmasından da olabilir driverler da herhangi bi sıkıntı yoksa pc yi servise yollaya bilirsin
  • arkadaşlar fps sorunu bende yaşadım. Windows 8.1'e yükseltmedim sürümü. Ancak Nvidia otomatik güncelleme yaptı ekran kartına. Bu güncelleme de sanırım win 8.1 sürüm ile uyumlu. Win8 kullanmaya devam edenlerde ekran kartı 450 mhz'de takılıyor fps sorunları da bundan oluşuyor. Ekran kartı driverlarını kaldırıp win8 için en güncel sürümü geri yüklerseniz sorun hallolacaktır diye düşünüyorum.

Bir de sorum olacak... Hdd'den belli aralıklarla tak tak diye ses gelme(kafa atma) sorunu yaşayan arkadaşlar var mı ? Bu sorun için bilgisayarı servise gönderenler bilgisayar geri geldiğinde bir sorun yaşadılar mı ?

Edit: Yazım yanlışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaGeFFeCt -- 19 Şubat 2014; 15:25:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: h3p4t1t

arkadaşlar fps sorunu bende yaşadım. Windows 8.1'e yükseltmedim sürümü. Ancak Nvidia otomatik güncelleme yaptı ekran kartına. Bu güncelleme de sanırım win 8.1 sürüm ile uyumlu. Win8 kullanmaya devam edenlerde ekran kartı 450 mhz'de takılıyor fps sorunları da bundan oluşuyor. Ekran kartı driverlarını kaldırıp win8 için en güncel sürümü geri yüklerseniz sorun hallolacaktır diye düşünüyorum.

Bir de sorum olacak... Hdd'den belli aralıklarla tak tak diye ses gelme(kafa atma) sorunu yaşayan arkadaşlar var mı ? Bu sorun için bilgisayarı servise gönderenler bilgisayar geri geldiğinde bir sorun yaşadılar mı ?

Edit: Yazım yanlışı.

tak tak diye geliyorsa bad sector var be dedıgınız gıbı kafa vuruyo
    ama arada bi clik sesi geliyorsa o normal kafa park ediyor.

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Belli aralıklarla tak tak diye geliyor Hd tune ile taratmam gerekiyor sanırsam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: h3p4t1t

Belli aralıklarla tak tak diye geliyor Hd tune ile taratmam gerekiyor sanırsam ?

aynen oyle
  • 
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.