Şimdi Ara

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU) (1001. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.404
Cevap
167
Favori
833.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9991000100110021003
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GE70 2QE İÇİN BİOS UPTADE İ YAPABİLEN VARMI ACABA VARSA YÖNTEMİ PAYLASABİLİRMİSİNİZ
  • 30 termal macun arasından testlerde açık ara birinci gelmişti. Bakalım deneyip gözlemleyeceğiz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Termal macunun yenilenmesi gerektiğini bilmiyordum şahsen. 5 yıllık makine bendeki Ge60 0ND. Oyunlarda gpu 96 97 lerde. KAsmayan oyunlar artık kasıyor. Sanırım macun olayından kaynaklanıyor.

Coollaboratory Liquid Pro tavsiye ediliyor . Önerisi olan var mı ?
  • ben arctic cooling mx-2 sürdüm geçen sene amazonda en çok satanlardaydı 2 gün önce değiştirdim yukarıda da yazmıştım 97 dereceden 75 lere kadar düştü sıcaklık ama geçen sene bu kadar fark olmamıştı nasıl sürdüğün fark ediyor herhalde belkide geçen sene düzgün sürememiştim
  • Paraya kıyıp bu ürünü aldım, 4800 liraya

http://www.hepsiburada.com/msi-ge62-7rdapache-206xtr-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb--256gb-ssd-gtx1050-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV0000032KTN

Ultra veya yüksek ayarlarda nasıl bir performans sergiler?

4800 liraya iyimi sizce?

Aranızda kullanan varsa deneyimlerini aktarsın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kozmonot.

Paraya kıyıp bu ürünü aldım, 4800 liraya

http://www.hepsiburada.com/msi-ge62-7rdapache-206xtr-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb--256gb-ssd-gtx1050-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV0000032KTN

Ultra veya yüksek ayarlarda nasıl bir performans sergiler?

4800 liraya iyimi sizce?

Aranızda kullanan varsa deneyimlerini aktarsın :)

4800 iyi. Alet canavar. Güle güle kullanın. Bizde 5 yıllık aletler var. Onlar bile sıkıntısız işimizi görüyor. Bu uçurur sizi.

• Arkadaslar oncelikle merhaba bnde laptop alicamda bugun yarin oyun muzik film internetten gezicem agirlikli bunlari yapicam msi laptoplari nasil servisi fln ve onereceginiz bi model varmi kullanipta memnun olan fln bide isinma ses az olursa sevinirim varmis oyle modeller galiba butce max 5000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 24 Temmuz 2017; 21:46:11 >
  • MSI gayet iyidir, 2013' de aldığım GE70 2OE pil sorununa rağmen hala taş gibi. Bahsettiğim pil sorunu daha geçen hafta (satın alışımın 4. yılından sonra) baş gösterdi. Servis anlamında biraz sıkıntılı eğer İstanbul' da yaşamıyorsanız, çünkü bizzat kendiniz ilgilenecekseniz herhangi bir sıkıntı çıktığında oraya yollamak zorundasınız. Uzun lafın kısası 5000 TL ye hangi modeli alınır bilemem ama illa laptop alınacaksa ve dediğiniz kullanım alanları içinse kesinlikle MSI öneririm.
  • cklnc C kullanıcısına yanıt
    Hadi ya ben izmirde oturuyorum ama isim geregi turkiyeyi dolasiyorum o yuzdende laptop alicam istanbul servisi olayi kotuymus kargoyla fln ancak peki onerebileceginiz bu baya goturur dediginiz bi model varmi

• Dostum şuan fiyatlar nedir ne değildir pek bir bilgim yok piyasası hakkında o yüzden şu model diye bir şey öneremeyeceğim.
  • GE70 2QE APACHE PRO kullanıyorum ekstra 8gb ram ve 250gb 850evo ssd mevcut ama son zamanlarda oyunlarda ki performans yerlerde . bf1 de 40fps alırken 20lere düştü
    ghos recon wildlands ı low da zor açıyorum gelen güncellemeler mi etkiliyor acaba sistemi çöp olma yolunda ilerliyor pc oyun konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefaMseven -- 26 Temmuz 2017; 11:19:35 >
  • Arkadaşlar önemli bir sorum olacak. Bende Msi GE60 20E (MS-16GC) Win 10 laptop var. Anakartımda 2013 model BİOS sürümü bulunmaktaydı. Oyunlarda en ufak bir sıkıntı, donma, titreme olmazdı. Yalnız Msi'in sitesinden 5.11.2014 tarihli güncel BİOS'u yükledim. ( American Megatrends E16GCIMS.520 ) Yüklemez olaydım. Yükledikten sonra en basit oyunlarda bile arada 1-2 saniyelik anlık donma oluyor. Sonra laptoptan bir aygıtın çalışma sesi geliyor ve düzeliyor. Kesinlikle kasma olayı değil. Güncellemeden önce yağ gibi oynadığım oyunu güncellemeden soonra yani 2 dakika sonra ani donmalarla oynuyorum. Güncellemeden sonra Bios'ta en iyi ayarları yapıp kapatıp bataryayı 5 dk çıkardım. Ama hiç bir şey değişmedi. Sizden isteğim aynı laptopu olanlarda BİOS'un 2013 sürümü veya 2014 den sonra çıkan varsa buraya upload ederseniz çok memnun olurum. Teşekkürler...
  • bordo_turk B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bakarım inşallah 2013 tür.

• Ben de GE70 kullanıcısıyım üç senedir. Şimdi elimden çıkaracağım gibi duruyor uygun fiyata yeni bilgisayar aldığım için ama çok memnun kaldım üç senedir.
  • Arkadaslar benim ge70 adaptörü bozuldu daha önce baska adaptör alan veya tavsiye verecek var mı?
  • Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda MSI GE73VR RAIDER-045 adlı modeli sipariş ettim. Bu model yakındaki düşünceleriniz nelerdir? açıkçası sogutma sisteminin gelistirilmis olmasi, iddiali hoparlörleri ve yüksek donanım özellikleri beni cezbeden seyler oldu.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brksnr -- 15 Ağustos 2017; 9:0:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brksnr

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda MSI GE73VR RAIDER-045 adlı modeli sipariş ettim. Bu model yakındaki düşünceleriniz nelerdir? açıkçası sogutma sisteminin gelistirilmis olmasi, iddiali hoparlörleri ve yüksek donanım özellikleri beni cezbeden seyler oldu.

İyi forumlar.

Hayırlı olsun nereden aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: andios

quote:

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda MSI GE73VR RAIDER-045 adlı modeli sipariş ettim. Bu model yakındaki düşünceleriniz nelerdir? açıkçası sogutma sisteminin gelistirilmis olmasi, iddiali hoparlörleri ve yüksek donanım özellikleri beni cezbeden seyler oldu.

İyi forumlar.

Hocam amerikaya gidiyorum 1 haftalığına amazondan siparis ettim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: andios

quote:

İyi forumlar.

Hocam amerikaya gidiyorum 1 haftalığına amazondan siparis ettim

Harika bir bilgisayar ben çok beğendim. TR de herhangi bir yerde bulamayınca o yüzden sordum :)

Oralarda 1800-2000 dolar arası. Bu pc türkiyede 15bin TL derler sanırım.

5 yıla yakın bir msi kullanıcısı olarak gelecekteki seçeneklerim arasına girdi sizin tercihiniz.

tekrar hayırlısı olsun.

• 
Sayfa: önceki 9991000100110021003
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.