Şimdi Ara

Msi GE 70 Apache alacağım ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kasa kalitesi paneli ve soğutması nasıldır arkadaşlar msi den yana pek şüphem yok ama okadar para vericem içime sinmesini değmesini istiyorum son olarak GTx 850 m gddr5 modeli güncel oyunlarda şuan sıkıntı çıkarırmı bu fiyat civarında başka tavsiye varmı (Max BÜTÇE 3700tl) ekran 17.3 Olmalı freedos olmamalı Windows yükleme ile korsan yazılım ile uğraşmak istemiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ayıp olacak ama sabahtan beri sizinle konu hakkında yeteri kadar konuştuk. O kadar bilgi verdim ama siz hala konu açıp GE70 alıcam, GTX850M yeter mi gibi sorular sormuşsunuz. Hani sorabilirsiniz, hakkınız ama bari benim zamanımdan yemeseydiniz diyim. Zaman harcayıp sizle konuştuk ama etkileyemedik mi artık bilemiyorum. Neyse siz kendi bildiğinize göre alın bilgisayarı. Başarılar, kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

Hocam ayıp olacak ama sabahtan beri sizinle konu hakkında yeteri kadar konuştuk. O kadar bilgi verdim ama siz hala konu açıp GE70 alıcam, GTX850M yeter mi gibi sorular sormuşsunuz. Hani sorabilirsiniz, hakkınız ama bari benim zamanımdan yemeseydiniz diyim. Zaman harcayıp sizle konuştuk ama etkileyemedik mi artık bilemiyorum. Neyse siz kendi bildiğinize göre alın bilgisayarı. Başarılar, kolay gelsin...

Haklısınız kusura bakmayın biraz fazla sorguladım :) teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.