Şimdi Ara

MSİ GE 60 459XTR ÖN İNCELEME VİDEO RESİM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
3.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar dün elime ulaşan msi ge60 459xtr laptopum gun harddiski görmedi harddiskten lık lık lık lık diye sürekli bişeye çarparcasına ses gelmeye basladı ve ses sürekli geliyor biostan baktım 0.0 Gb yazıyor defalarca kapatıp actım değişen birşey olmadı. Ctrl tuşuyla ilgilide resim atmıştım yamuktu, an itibariyle değişime yolladım nerden baksan on gün bekleyecem git gel 4 gün kargo süresi incelemeler filan umarım yenisini yollarlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerden aldın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

quote:

Orijinalden alıntı: sahinizgi05

quote:

Orijinalden alıntı: elano68

quote:

Orijinalden alıntı: Dragonxxxx

Senin detayli inceleme yalan oldu herhalde :)

ne zannettin kardeş öküz öldü ortaklık bitti hesabı ama crysis 3 oyun testi videonu bekliyoz ona göre pc alacam :D

Hocam amma nazlandin ha
    Ben sana yuz tane bilgi verdik crsysis in hangi ayarda calistigini :)
    Ge60 da yuzde 30 indirim baslamis
    2300 vatanda

usta ben nazlanmadım temmuzda alacam ALLAHIN izni ile ama şimdiden araştırıyoz işte

• Hizlial dan aldım
  • keşke novadan istetseydin
  • bende senin gibi msige60 459 almayı düşünüyorumhttp://www.hizlial.com/msi-ge60-0nd-459xtr-i5-3230qm-26ghz-8gb-750gb-2gb-gtx660m-156-freedos-notebook/30.001.1473.0167 burdan alıcım sanırım freedoss olayı beni kafamı ciddi şekilde karıştırıyor sende freedoss almışsan alırsam gidip bir yerde win8 yükleticem bi sorun olmaz sanırım tavsiye edermiştim bu modeli yoksa w8 il bilimi almalıyım 100 150 tl gibi bi fark değerimi sence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • değmez ben 20 tl win 8 pro orjinal yüklettim hiçbir sorun yok
  • Aldık bi kere dönüşü yok, aslında istanbulbilişimden alacaktım hızlıalı önerdiler hızlıaldan istedim ürünü bu arada ürünüm hala serviste, değişim için kontrol edilip rapor hazırlanması gerekiyormuş onu bekliyorum bu cuma büyük ihtimal belli olacak.
  • Ürün çok güzel ben talihsiz bir olay yaşadım ürünü aldım ertesi gün hdd arıza verdi. Onun haricinde canavar gibi makina biraz oyun oynayabildim standart haliyle boost suz yüksek ve ultra ayarlarda güncel oyunlar oynanabiliyor. Hızlıaldan alırsasın çanta mouse haricinde 500 gb lık usb 3.0 hdd hediyesi var ürünü kredi kartıyla hızlıaldan alırsan onay sürecini bekleme çok uzun sürüyor bankayı ara provizyon kodu iste o kodu hızlıal müşteri hizmetleri finans bölümüne ilet anında onaylanıp bir kaç saate kargoya veriyorlar ürünü çok geç saate kalmazsan tabi. Ben win 7 ultimate 64 bit kurdum bazı driverleri bulamadı ama cd den tüm driverler sorunsuz kuruldu S-Bar(FN tuşuyla çalışan tuşların animasyonları filan var bu programda) diye bi program var sadece onda ilk sorunsuz kuruluyor pc reset atınca çalışmayı durdurdu hatası veriyor onu çözemedim.Freedos olayına kafayı takma otomatik boot ekranı çıkyor flash diskten dvd den maksimum 5 dk da işletim sitemi kuruluyor.

• şans işi birazda işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuSsTo

Ürün çok güzel ben talihsiz bir olay yaşadım ürünü aldım ertesi gün hdd arıza verdi. Onun haricinde canavar gibi makina biraz oyun oynayabildim standart haliyle boost suz yüksek ve ultra ayarlarda güncel oyunlar oynanabiliyor. Hızlıaldan alırsasın çanta mouse haricinde 500 gb lık usb 3.0 hdd hediyesi var ürünü kredi kartıyla hızlıaldan alırsan onay sürecini bekleme çok uzun sürüyor bankayı ara provizyon kodu iste o kodu hızlıal müşteri hizmetleri finans bölümüne ilet anında onaylanıp bir kaç saate kargoya veriyorlar ürünü çok geç saate kalmazsan tabi. Ben win 7 ultimate 64 bit kurdum bazı driverleri bulamadı ama cd den tüm driverler sorunsuz kuruldu S-Bar(FN tuşuyla çalışan tuşların animasyonları filan var bu programda) diye bi program var sadece onda ilk sorunsuz kuruluyor pc reset atınca çalışmayı durdurdu hatası veriyor onu çözemedim.Freedos olayına kafayı takma otomatik boot ekranı çıkyor flash diskten dvd den maksimum 5 dk da işletim sitemi kuruluyor.

hocam takma kafana halledilir inşallah. bende cihazı aldığımın 3. günü servise yollamıştım. hdd ve fan değiştirilmişti. simdi sorunsuz..

• bu msi yazan yeri nakadar dandik yapmışlar i harfi yerinden çıktı bu gün baliyle yapıştırmışlar resmen
  • quote:

bu msi yazan yeri nakadar dandik yapmışlar i harfi yerinden çıktı bu gün baliyle yapıştırmışlar resmen

hadi hocam ya. nasıl durup dururken mi düştü
  • yok bn laptopu bezle silerken düştü
  • quote:

yok bn laptopu bezle silerken düştü

o kadar basit mi yapmışlar ya. neyse hocam söylediğin iyi oldu sağol.ben dokunmam bile artık oraya.
  • sende sağlamdır belki
  • Bu cihaz şuanda edinmek istediğim tek şey ama kuşkularım var sürekli arıza çıkaran bir cihaz havası seziyorum yeni nesili beklicem
  • quote:

sende sağlamdır belki

sen söyledikten sonra kontrol etmek istedim. ama elimde kalır diye çekindim işte. şimdilik sorun yok. duruyor bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.