Şimdi Ara

MSİ GE 60 459XTR ÖN İNCELEME VİDEO RESİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
3.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sonunda laptop geldi ve bir video yayınladım hatalarım varsa kusura bakmayın laptopun özellikleri imzamda var o yüzden yazma gereği duymadım freedos geldi

http://www.youtube.com/watch?v=V3ST9OqSW4A

burdan izleyebilirsiniz

Arkadaşlar Win 8 Pro kullanılıyorum ve forumda bahsedilen yada başka hiçbir problemle karşılaşmadım

Şuanda tek sevmediğim tarafı kasada parmak izini çok bırakması onuda temizleriz artık

Buda Ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuNNx -- 18 Ağustos 2013; 21:39:00 >

• videoda sorun var açılmıyor
  • youtube attım ordan izleyebilirsiniz
  • hocam pcnin sol ve sag altında da hoparlor var
  • dikkat etmedim biraz acele çekildi
  • hocam gta 4 veya starcraft oynarmısın rica etsem
  • yalnız aynen video çok zor açılıyor 240p de dahi izleyemedim hala tam
  • şuanda laptoptan yazıyom win 8 pro kullanıyom hiç bir sorunum yok en kısa sürede oyun videoları koycam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragonxxxx

Arkadaşlar sonunda laptop geldi ve bir video yayınladım hatalarım varsa kusura bakmayın laptopun özellikleri imzamda var o yüzden yazma gereği duymadım freedos geldiği için şuanda fazla ayrıntı veremedim w8 yükledikten sonra en kısa sürede 2. video yayınlıcam

http://www.youtube.com/watch?v=V3ST9OqSW4A

burdan izleyebilirsiniz

Arkadaşlar Win 8 Pro kullanıyom ve hiçbir sorunum yok şuanda

Şuanda tek sevmediğim tarafı kasada parmak izini çok bırakması onuda temizleriz artık

video koyucakmısın ?

• youtube dan izleyebilirsin
  • Hayırlı olsun sonunda senide aramıza kattık :) güle güle kullan. w8 eğlenceli bir sistem bence sankim :)
    Sende kullanmaya devam et bakalım bende şuana kadar sorun vermedi sende verecekmi bakalım :))

Bol oyunlu günler :P
  • sağol valla şuana kadar hiçbir sorunu yok beni en çok rahatlatan boost sorununun olamamasıydı
  • Bendede yoktu güncel bios ile gelmiş seninkide o zaman :) hadi bakalım. Artık laptobu zorlamaya başla :D Oyunlar oyunlar :PP
  • anasını bile ağlatıyom :D oynamadığım oyun yok
  • Affetme :D Ben bitirdiklerimi imza'ya yazacağım :)
  • quote:

Senin detayli inceleme yalan oldu herhalde :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla detaylı incelemeye gerek yok çünkü problem yok laptop 10 numara nazar deymesin
  • quote:

valla detaylı incelemeye gerek yok çünkü problem yok laptop 10 numara nazar deymesin

Rica etsem laptopun nova daki linkini atar mısınız?Bende almayı düşünüyorum inşalllah parasının hakkını veriyordur.
  • quote:

valla detaylı incelemeye gerek yok çünkü problem yok laptop 10 numara nazar deymesin

Hahahha o kadar da endişe ediyordun bak ne güzel işte :D Miss gibi laptopu kaptın çakkalll seni :D hadi iyi iyi kullan :D
    Canına oku oyunlarla onun :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.