Şimdi Ara

msi cx61 0m - 818xtr nasil bir laptoptur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi gunler arkadaslar 500 600 liraya laptop alacağım internete girsin video film falan acsin yeter ısınmasın kasma falan olmasin isteklerim bunlar hizlial.com da msi cx61 0m - 818xtr intel1000m 2gb ram 320gb hafiza 15.6" hdmi bluetooth freedos falan arkadaslar imkaniniz varsa sitedende bakabilirsiniz nasildir http://www.hizlial.com/msi-cx61-0m-818xtr-1000m-18ghz-2gb-320gb-156-freedos-notebook/30.001.1473.0183

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inceleyici78 -- 2 Ağustos 2013; 15:47:53 >

• cevap verecek kimsecikler yok mu orada
  • bende almayı düşünüyorum ürün hakkında bilgisi olan yazarsa iyi olur ?
  • Günlük kullanım ve ağır işlemci gerektirmeyen uygulamalar için alternatif olabilir. F/p açısından donanımı fena sayılmaz. Yalnız kasa kalitesi felan nasıldır, bilmiyorum. Bu arada cihazda işletim sistemi yok.

http://sadecenotebook.com/Urun/Lenovo-G580-59-361214-Intel-C1000-180-Ghz-2-GB-320-GB-156-Freedos-pmu276068.html

Bu cihaza da bakabilirsiniz, kalite babında biraz daha iyi denilebilir.
  • Hocam işletim sistemini kendimiz kuruyoruz değil mi? Format atmaktan zor mudur peki böyle sıfırdan kurmak daha önce hiç yapmadığım için hiç bilgim yok.

Birde bu 2. verdiğin site güvenli midir? Garanti durumunda sorun yaşamayalım.

Bende yeğenime alıcamda ufak netbooklardan istiyor ama birkaç kullanmışlığım var saçbaş yoldurtuyor. Bunlarda öyle olmasın.

Bu fiyat aralığında önerebileceğin başka laptoplar varsa sevinirm.
  • bu fiyata alınır mı alınmaz mı şimdi ?
  • zgronrn kullanıcısına yanıt
    Kendin de kurabilirsin, herhangi bir bilgisayarcıdan da kurdurabilirsin. O kadar zor bir işlem değil, formatlamak gibi. Önerdiğim site de güvenilirdi, forumdan veya internetten de araştırabilirsiniz. Bu fiyat aralığında da yüksek konfigürasyonlu cihaz bulamazsınız, önerdiğim cihaz veya yukarıdaki msi serisine bakabilirsiniz.
  • tugberk16 kullanıcısına yanıt
    Fiyatı ideal, alınır. Yalnız yukarıdaki g580 kalite açısından biraz daha iyi.
  • Lenovo yu alacaksın ve Windows kuracaksın
    Artık win kurmak sıradanlaştı ve kolaylaştı.
    Evde kullanmak için Gerek yok lisanslı PC lere..
  • quote:

Orijinalden alıntı: inceleyici78

Iyi gunler arkadaslar 500 600 liraya laptop alacağım internete girsin video film falan acsin yeter ısınmasın kasma falan olmasin isteklerim bunlar hizlial.com da msi cx61 0m - 818xtr intel1000m 2gb ram 320gb hafiza 15.6" hdmi bluetooth freedos falan arkadaslar imkaniniz varsa sitedende bakabilirsiniz nasildir http://www.hizlial.com/msi-cx61-0m-818xtr-1000m-18ghz-2gb-320gb-156-freedos-notebook/30.001.1473.0183

alinmaz.

o parayi ona verecegine ustune bir de OS kurmayla ugrasacaksin o ugrasmaya bile degmeyecek ozelliklere sahip aygita, git 1200 TL olanindan al. Hem donanimi cok daha guclu hem de 5-6 yil gider kanimca.

• alan yoku merak ediyorum yüksek çözünürlüklü video açıyormu birde işlemci olarak t2450 den daha iyi midir?
  • takip...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.