Şimdi Ara

MSI ANAKART + AMD İŞLEMCİ alanlara PARA İADESİ FIRSATI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
2.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MSI ANAKART + AMD İŞLEMCİ alanlara PARA İADESİ FIRSATI

17 Şubat ile 17 Mart 2020 tarihleri arasında hem uygun bir MSI Anakart hem de AMD CPU ve/veya MSI Kasa satın alın, 110$'a varan geri ödeme alın!

ÖNEMLİ HATIRLATMA:

Ödemeler USD hesabınıza USD olarak yapılacaktır. Kampanyadan faydalanmak için seçili anakart ve işlemciyi aynı anda satın almanız gerekmektedir. Tekli alımlarda para iadesi yapılmaz.

KAMPANYA DÖNEMİ: 17/02/2020 - 17/03/2020

TALEP SÜRESİ: 17/03/2020 - 30/04/2020

Kampanyaya Dahil Modeller:

Tüm Liste:

https://msi-promotions.com/tr/tr/pages/amd-msi-cashback/qualifying

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Nereden Alırım?

Kampanya Şartları:

https://msi-promotions.com/tr/tr/pages/amd-msi-cashback/terms

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSI Türkiye -- 5 Mart 2020; 17:56:37 >

• Nasıl yani şimdi ben mediamarkt’tan 800 liraya msi b450 gaming plus max alınca 66 dolar geri mi alacağım ? Öyleyse cidden manyak kampanya 400 e geliyor anakart eğer gerçekse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anakart ve işlemci beraber alındığındaki para iadesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem Konak -- 27 Şubat 2020; 9:25:47 >
  • yanlıs anlamıssın.

B450 GAMING PLUS MAX ile 3000 Serisi AMD işlemciyi beraber aynı faturada aldığında para iadesi kaznaıyorusn

3200G/3400G ile alırsan 44$
    3600/3600X ile alırsan 55$
    3950X/3900X/3800X/3700X ile alırsan 66$
  • MSI B450I Gaming AC mini-itx modeliniz kampanya dahilinde değil sanırım.
  • önceden her parça için 25-10 usd arası steam key veriliyordu. Sıvı soğutma,kulaklık vs. hatta bir ara bu kampanya gibi 3 lü veya 5 li ürün alımında gamer koltuğu gibi güzel ödüller vardı. güzel kampanya olmuş.
  • kasım indirimde x570 plus gaming anakart steam indirimyle bin tl ye almıştım yiğene .şimdi kart 1500 olmuş.gene o fiyata denk gelseydi kendime almayı düşünürdüm .işlemci indirimleri güzel ama ankartlar pahalı
  • B450 tomahawk anakartım var ama listede max versiyonu bulunuyor. Maxsız tomahawk için para iadesi olmaz mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MeGaDave06 kullanıcısına yanıt
    listede olmayan ürünler kampanyayay dahil değil,üstelik kampanya koşullarında aynı faturada anakart ve işlemciyi beraber almanız gerekiyor
  • 3600+b450 Tomahawk max kaç veriyorlar dostlar telden girince biraz sıkıntı çekiyorum linkte
  • rpsl kullanıcısına yanıt
    44$
  • 23.02.2020 de n11 üzerinden işlemci ve anakart aldım ben yararlanamiyor muyum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • B350 kartlarda yok sanırım iade
    Amacım dahili ekran kartı olan anakart alıp r3 3200g işlemci ve 16 gb ram almak
    Teknolojiye uzak sayılırım phenom 965 işlemcilerden sonrasını takip edemedim 😐
    B450 anakartlarda dvi çıkışı var gözüküyor 3200g il3 harici kart takmadan çalıştırabiliyormuyum acaba 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: black-man

B350 kartlarda yok sanırım iade
    Amacım dahili ekran kartı olan anakart alıp r3 3200g işlemci ve 16 gb ram almak
    Teknolojiye uzak sayılırım phenom 965 işlemcilerden sonrasını takip edemedim 😐
    B450 anakartlarda dvi çıkışı var gözüküyor 3200g il3 harici kart takmadan çalıştırabiliyormuyum acaba 🤔
    B450 serisi anakartlarda HDMI yada DVI çıkışları var hocam. Anakarta G serisi bir işlemci takıp ekran kartsız kullanabilirsin.

https://www.hepsiburada.com/msi-b450m-a-pro-max-amd-b450-3200mhz-ddr4-matx-anakart-p-HBV00000NORFD?magaza=Hepsiburada

• Sthunder kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için

• MSI Türkiye kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/store/99/94/58/999458d0fba38049b40bb13c65fdea53.jpg

Sadece bu firmalardan alınan anakart ve işlemciler içinmi ödeme yapılıyor gg den alınanda iade yokmu acaba?

• Ryzen 5 2600x ve msi gaming plus ana kart var bunlar için geçerli değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Junceala211

Ryzen 5 2600x ve msi gaming plus ana kart var bunlar için geçerli değil mi ?
    hayır 3000 serisi işlemci olması gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: black-man

https://forum.donanimhaber.com/store/99/94/58/999458d0fba38049b40bb13c65fdea53.jpg

Sadece bu firmalardan alınan anakart ve işlemciler içinmi ödeme yapılıyor gg den alınanda iade yokmu acaba?
    Bu kampanyanın hüküm ve koşullarının karşılanması için, katılımcıların, kampanyaya dahil anakart modeli ile birlikte, kampanyaya dahil CPU’lardan birini aynı fatura içerisinde satın olmaları gerekmektedir (Her ikisi de aşağıdaki Tablo 1 ve 2’de “Uygun Ürünler” şeklinde belirtilmektedir). Türkiye’deki yetkili satıcılardan alınan Tablo 2’deki B450 modelleri de kampanyaya dahildir.

Kampanya tarihlerinde, aynı fatura dahilinde seçili Anakart modellerinden birini listede bulunan CPU modeli ile birlikte (“İkili Combo Set”) satın alanlar, ürünlerin değerlerine göre değişen (Bknz. Tablo 1&2) bir para iadesi kazanma hakkına sahip olurlar (Tablo 2’deki B450 modelleri dahil). İkinci el veya yenilenmiş olarak satın alınan ürünler kampanyaya dahil değildir.

Kaynak:
    https://msi-promotions.com/tr/tr/pages/amd-msi-cashback/terms

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.