Şimdi Ara

msi 1660 super+ wievsonic 2458-c-mhd ekran kararıp 10 saniye içinde gelmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    msi 1660 super+ wievsonic 2458-c-mhd ekran kararıp 10 saniye içinde geliyor. ortalama 1 saatte bir oluyor. oyun filan oynamadım .
    sizce ne yapmalıyım?

• Götürün iade yapın hiç uğraşmayın.
  • arkadaşımda bu tarz problemlerle uğraşmış. sıkıntı ekran kartının sürücüsünün nividiadan yüklenmemesiymiş. windowsdan otomatik güncelle deyince böyle bir sorun yaşanıyormuş."temiz kurulum" yap deyince çözülüyormuş.
    inşallah birilerine yardımcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okirgil -- 9 Şubat 2020; 13:36:34 >
  • DDu indir programdan güvenli mod seçeneğini sor a tıkla kapat tekrar aç programı güvenli modda bilgisayarı başlat. İşlemci ekran kartı kurulu olabilir anlatması çok uzun fakat sen her halükarda gir tek tek amd intel nvidia hepsini temizle sonra geforce experinceyi indir son sürüm driveri indir hızlı kurumla kur bakalım sorunun çözülecekmi
  • Anladığım kadarıyla sadece monitor ve ekran kartı değişimi yapmışsın temiz kurulum yapman lazım kardesım tekrar yazayım DDu ile temizle herşeyi temiz kurulum çek problem çözülür. Geçen ben de 750ti vardı 1660 ti rog strix ile değiştirdim. Chrome felan siyah ekran kalıyodu. Temiz kurulumdan sonra düzeldi :) Ben hiç uğraşmayayım vs diyorsan çak formatı geç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.