Şimdi Ara

mrb 2500tlye bu laptop alınırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb 2500 bütçem var,oyun olarak knight online ve lol oynarım,bu bilgisayara 2500 verilirmi sizcehttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-performans-monster-abra-a5-v1.1.2-pazartesi-gunune-opsiyonlandi-812483957/detay 0 fiyatlar uçmuş mecburen 2.ele yöneldim,ağır oyunlar oynamıyorum,grünlük gezinti ve lol ve knight online kaldırsa yeterli gibi,uzun yıllar kullanmak istiyorum ne diyorsunuz alınırmı sizce?

• +++
  • Bence fiyat güzel. 860 m li cihazımı daha dün sattım işinizi görür. Biraz kozmetik açıdan yıpranmış ona dikkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzgar_ressam

Bence fiyat güzel. 860 m li cihazımı daha dün sattım işinizi görür. Biraz kozmetik açıdan yıpranmış ona dikkat edin.
    evet kasada solma var birde usb portun biri çalışmıyor,baya baktım ama başka bu fiyata göremedim,en mantıklısı bu gibi görünüyor,
  • https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-hp-star-wars-special-edition-nvidia-geforce-940m-814730338/detay

Bu daha uzun süreli ve kaliteli bir çözüm olabilir gibi duruyor. Söylediğiniz oyunlar ağır değil bu da gayet güzel oynatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobra16

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-hp-star-wars-special-edition-nvidia-geforce-940m-814730338/detay

Bu daha uzun süreli ve kaliteli bir çözüm olabilir gibi duruyor. Söylediğiniz oyunlar ağır değil bu da gayet güzel oynatır.
    Aynen buda mantıklı ama antalyada,adanada olsaydı alabilirdim

• lDirtyHandsl kullanıcısına yanıt
    Antalyadan birine aldırın göndersin size. Tabi tanıdığınız varsa. Temiz duruyor çünkü memnun kalırsınız bence. Karar sizin tabi.
  • quote:

Antalyadan birine aldırın göndersin size. Tabi tanıdığınız varsa. Temiz duruyor çünkü memnun kalırsınız bence. Karar sizin tabi.
    Keşke olsa malesef yok monster i alacam gibi,pazartesi gidip görüm içime sinerse alırım artık
  • quote:

hocam antalyadan tanıdık buldumda,obiri daha kaliteli pc değilmi? sizin attığınız 0 gibi ama kalite farkı yokmu sizce knight online ws güzel oynatırmı acaba bu?
  • ++++
    Ben olsam Hpyi alırdım hocam. Diğeri gaming tamam ama çok eski seri. Uzun ömürlü olması açısından Hp çok daha mantıklı geldi bana.
  • quote:

Ben olsam Hpyi alırdım hocam. Diğeri gaming tamam ama çok eski seri. Uzun ömürlü olması açısından Hp çok daha mantıklı geldi bana.
    öyle yapacam hocam ama kapora göndermişler ona,adamla konuştum satılmazsa onu alacam yoksa monsteri alacam,başka bulamazsam
    Seçenek çıkar ben çok araştırmadım 2. el çok fazla ilan olduğu için. Bekleyin acele etmeyin bence alamaz iseniz.
  • quote:

Seçenek çıkar ben çok araştırmadım 2. el çok fazla ilan olduğu için. Bekleyin acele etmeyin bence alamaz iseniz.
    Kapora gönderen adam aldı o hp laptopu,ilandaki ürün 5 yıllık 2500e veriyor alsammı die kararsızım valla,bulamadım birtürlü bütçemi 3 e çıkardm gene yok temiz bilgisayar
    Çok bence hocam ya 5 yıllık elektronik alete o para verilmez. Hp kaçmasaydı iyiydi. Biraz araştırayım ikinci el bir kaç tane öneri çıkarırız belki.
  • quote:

Çok bence hocam ya 5 yıllık elektronik alete o para verilmez. Hp kaçmasaydı iyiydi. Biraz araştırayım ikinci el bir kaç tane öneri çıkarırız belki.
    Hp dakikasında almışlar,3bine bile bulamıyorum ya ,ben almayınca adam 2750ye sattı bgn monsterde satıldı,valla şuanki bilgisayarım 9 yıllık asus k53sv i5 ,o monster de böyle götüreceğini bilsem alırdım 2500e ,daha yeni bakıyorum ama piyasa acayip olmuş 4ten aşağı düzgün zor bulunuyor oyun oynatacak

• İlk 2si daha öncelikli olsun hocam. Diğerleri de işini görür tabi ama ilk 2si kadar bir performans bekleme.

• Oynayacağınız oyunlar yüksek performans istemiyor. O yüzden ne kadar yeni seri alırsanız o kadar iyi bence. En aşağı 940mx ekran kartı olsun sizin işinizi görecektir. Gönderdiğim MSI 3000di 3500 yapmış satıcı. Onu eleyin o para verilmez. Lenovoyu düşünebilirsiniz. Ekranı 14" yalnız onu dikkate alın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.