Şimdi Ara

mpio fly500 1gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu ürün nasıl bir üründür.hakkında bilgi sahibiseniz lütfen yazın iriver t10 um bozuldu garantiye verdim param iade olcak ve yeni bitane mp3 player alacağım teşekkürler

• sanırım fy 500 den bahsediyorsun?

bu arada t 10 a ne oldu da yapamayıp paranı iade ediyorlar, arızası neydi?
  • ewet iade ediyolar tuturncu sanırım almıcam iriver hiç bi yerde kalmadı sen ne dersin 5 gün kullandım sadece ya kursağımda kaldı başımdan 5 günlük iriver tecrübesi geçti :) abi şu sony beanler nası fasülye tarzı nolanlar sen bu konuda beni yönlendirebilirmisin gene döndük başa :)
  • heh arızası görmüyosu hiçbir pc aleti alette usb connect yazıyo ama pc de gözükmüyo alet neyse ya ama vatan bilgisayar gerçekten anlayışlı çıktı bu konuda hiç bir sorun yaşatmadılar
  • klasik bir usb-mtp vakası sanırım

beanleri bilmiyorum pil ömürleri fazlaymış sanırım. ses seviyeleri düşük olma ihtimali yüksek. t10 u dönüştürmeyi deneyebilirdin gerçi(belki de denemişsindir)

mpio lar iyi cihazlardır, bean dense onlara yönelmen daha akıllıcadır. boombox ın pil ömrü hiç de fena değildir.
  • senin varmı önerin 300 ytl ye kadar abi artık bi tane ürün almak istiyorum düşün düşün nereye kadar WALLA YARDIMCI OLURSAN ÇOK SEVİNİRİM
  • t10 (gerçi kullanmışsın ama)ve mpio fg 100 boombox pil ömründen dolayı diğer cihazlar arasından sıyrılıyorlar.

sınırını aşarsan 350 ytl ye zen neon olabilir 5 gb.

bunlar dışında samsung yp MT 6 Z de iyi bir flash bellekli modeldir.

dyne tunny 8 de 300 ytle ye video da oynatabilme seçeneği sunuyor. dikkat çekici özellikleri ve malzema kalitesi var. D&R larda inceleyebilirsin. bir de konu açmıştım hakkında aratırsan bulursun.
  • abi şu creative modellerinden v200 zen nano s200 felan bu modellerden hangisini önerirsin hepsi birbirinin aynısı gibi şeklen sölediğin mpio modeli hakkında güzel yorumlar var ama 1gb si 358 ytl eğer 1gb ve aaa yada aa pille çalışan bi model önerirmisin
  • mpio için bir de carrefour lara bak, ya da başka sitelere vs. mecidiyeköy deki mağazlarda falanda var. o para etmez tabiiki. ama gectiğimiz aylarda gayet uygun fiyatlara satılıyordu bazı yerlerde.

creativelerin hepsini öneririm. s200 en yenileri. zen nano plusla forumda da karşılaştırmıştım en son. line in eksiği dışında daha üstün bir cihaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.