Şimdi Ara

mp4 - VCD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar, benim kardeşim dün internetten mp4 video indirmiş, ama ben onu VCD (mpeg) formatına döndürmek istiyorum.Bu işi yapan programı bilen kişiler varsa ve adını yazarlarsa çok memnun olurum.Yanlız lütfen gerçekten bilenler yazsın çünkü bilgisizce yazanlar var işimi uzatıyorlar.Şimdiden cvp yazacaklara teşekkürler..

• Nero ya da MainConcept MPEG Encoder gibi bir program yardımıyla mp4 videonuzu VCD formatına çevirebilirsiniz...
  • çok teşekkür ederim bilgi için.. saol.
  • kardeş, peki yaparken program ayarlarında bir değişiklik yapıyor muyuz?? altyazı eklerken başıma çok işler çıkmıştı ayar konularında..
  • Sanırım dediğim programlar filme altyazı ekleyemiyor.Altyazı eklemeyeceksen ayarlarda fazla bir değişiklik yapmana gerek yok.Sadece VCD formatına dönüştüreceğin filmin süresi 74 dakikayı geçmesin yeter.Bir de en son CD'ye yazdırırken filmin VCD playerda takılmadan oynaması için düşük hızda yazdırmanı tavsiye ederim. Altyazı eklemeyle ilgili şuraya göz atabilirsin:
    http://forum.donanimhaber.com/m_18484193/mpage_1/tm.htm#18484193
  • VCD değil daha kaliteli olsun ve DVD yapmak isterseniz. Altyazı kolay.

mp4 - VCD
  • Arkadaşlar ben divX seyrediyorum ama mp4 formatındaki videoları izleyemiyorum. Ne yapmam lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.