Şimdi Ara

Mp3 player yardımm Sadece ses kalitesi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yaklasık 2 aydırr yaptığım araştırma ile sadeceeee elime geçen Cowonn A2 ve iriverT10 oldu sansa fuze sansa clip hepsı kafamda allak pullak aradıgım sadece ses kalitesi bana yardımcı olabılırmsnz.. mp3 playerle kullanacagım kulaklık sennheiser CX 400 II...

• uppp
  • önce kulaklığını değiştir o kulaklık beş para etmez.player olarak da iriver spinn tavsiye ederim.
  • kulaklık olrak ne tavsiye edersiniz kulaklı icin limitim 150tl mp3 player icin limitim 200 tl bu fiyatlara gore soylerseniz sevinirim
  • bass agırlıklı bir kulaklık istiyorsan 150 tl fiyat aralıgındaki en iyi tercih auudio technica cks70 olur bence. Player olarak da sansa clip alabilirsin f/p da baya iddalı rockbox yükledin mi performansı cidden artıyor. Ama daha da iyisi dersen trekstor vibezi öneririm ama bulması biraz zor malesef.2. el temiz bulursan alabilirsin bence.hatta 2. elde ben satışa koymuştum dün akşam ve hemen bir talibi cıktı kendisine rezerve ettiim.Ama hem sansa clip hem de trekstor vibez kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki ikisinin de sesi gayet kaliteli. Sansanın sesi biraz digital kacıyor sadece vibeze göre. vibezin sesi daha dogal ve berrak eq ayarları ve hassasiyeti de cok iyi.Ama rockbox yüklü sansa clipde de eq ayarları cok başarılı.rockbox sız da kullanılır ama performansı cok daha artırıyor rockbox.cowona hiç bakma bile sesi cok yapay deniyor.
    Sansa clip alırsan pişman olmazsın yarı yolda bırakmaz kesinlikle.Diger playerlara yüzlerce lira vermeye hiç gerek yok olay sadece ses ise. ama işin içine video oyun vs girerse onu bilmem.
    Bu arada bir de pm atıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: -TeReN-

bass agırlıklı bir kulaklık istiyorsan 150 tl fiyat aralıgındaki en iyi tercih auudio technica cks70 olur bence. Player olarak da sansa clip alabilirsin f/p da baya iddalı rockbox yükledin mi performansı cidden artıyor. Ama daha da iyisi dersen trekstor vibezi öneririm ama bulması biraz zor malesef.2. el temiz bulursan alabilirsin bence.hatta 2. elde ben satışa koymuştum dün akşam ve hemen bir talibi cıktı kendisine rezerve ettiim.Ama hem sansa clip hem de trekstor vibez kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki ikisinin de sesi gayet kaliteli. Sansanın sesi biraz digital kacıyor sadece vibeze göre. vibezin sesi daha dogal ve berrak eq ayarları ve hassasiyeti de cok iyi.Ama rockbox yüklü sansa clipde de eq ayarları cok başarılı.rockbox sız da kullanılır ama performansı cok daha artırıyor rockbox.cowona hiç bakma bile sesi cok yapay deniyor.
    Sansa clip alırsan pişman olmazsın yarı yolda bırakmaz kesinlikle.Diger playerlara yüzlerce lira vermeye hiç gerek yok olay sadece ses ise. ama işin içine video oyun vs girerse onu bilmem.

güzel benimde işime yaradı saol

• quote:

bass agırlıklı bir kulaklık istiyorsan 150 tl fiyat aralıgındaki en iyi tercih auudio technica cks70 olur bence. Player olarak da sansa clip alabilirsin f/p da baya iddalı rockbox yükledin mi performansı cidden artıyor. Ama daha da iyisi dersen trekstor vibezi öneririm ama bulması biraz zor malesef.2. el temiz bulursan alabilirsin bence.hatta 2. elde ben satışa koymuştum dün akşam ve hemen bir talibi cıktı kendisine rezerve ettiim.Ama hem sansa clip hem de trekstor vibez kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki ikisinin de sesi gayet kaliteli. Sansanın sesi biraz digital kacıyor sadece vibeze göre. vibezin sesi daha dogal ve berrak eq ayarları ve hassasiyeti de cok iyi.Ama rockbox yüklü sansa clipde de eq ayarları cok başarılı.rockbox sız da kullanılır ama performansı cok daha artırıyor rockbox.cowona hiç bakma bile sesi cok yapay deniyor.

pm cevaplandi

• 2 yıldan fazladır iriver Clix2 kullanıyorum. Geçenlerde kulaklık çıkışında temassızlık başlayınca, ufak bir araştırma sonucunda Sansa Clip+ aldım. Cihaz bugün elime geçti. Bu arada boş durmayıp Clix2'nin kulaklık çıkışını da tamir ettiğim için ikisini de aynı şarkılar ve kulaklıkla birebir test etme imkanım oldu

Açık konuşayım, Clip+ o cüsseden inanılmaz bir iş çıkarmış. Monster Turbine ile yaptığım karşılaştırmada, Clip+'de daha fazla ayrıntı ve daha geniş bir sahne yakalama imkanı buldum. Ayrıca ses nasıl söyleyeyim, daha parlak, daha canlı geliyor. Öyle gece gündüz gibi fark yok tabii ki, sonuçta Clix2 de oldukça iyi bir alet. Ama fiyatına bakınca, bence başka şeylere fazla para verme, al bir Clip+ iş bitsin. Ben 8GB'lığını toplamda 105 TL.ye mal ettim, tabi doğrudan ABD'den aldığım için öyle oldu. Rockbox yüklemedim, açıkçası o kadar ayrıntılı EQ ayarlarına ihtiyaç duyduğumu düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 23 Ağustos 2010; 21:24:01 >

• rockbox yülkersen alacagın performans cidden artıyor. aletin ses kaltesinde artış oluyor. ben cok şaşırmıştım.
  • quote:

Peki ne alabiliriz? trekstor kadar doğal ses veren bi cihaz ne olabilir ? Clipin sesinde trekstora göre ciddi bir yapaylık var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.