Şimdi Ara

Mp3 Player Bağlantı Konsolu (04-08 Colt) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
13.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir sorun nedeniyle mesajlarımı siliyorum. sorunuz var ise bana pm ile ulaşınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 4 Şubat 2010; 23:31:13 >
  • Bu 2009 köpek balığı Coltlarda Mp3 çalma ve İpod bağlantısı mevcutmu arkadaşlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kanuni001

Bu 2009 köpek balığı Coltlarda Mp3 çalma ve İpod bağlantısı mevcutmu arkadaşlar?

mevcut...
  • evet kardeş hem cd çalar mp3 dosyalarını çalabiliyor hem de mp3 player için aux girişi var.

quote:

Orjinalden alıntı: kanuni001

Bu 2009 köpek balığı Coltlarda Mp3 çalma ve İpod bağlantısı mevcutmu arkadaşlar?
  • Bugün bende aynı parçadan sipariş verdirdim, stoklarda yokmuş gelmesi 15 gün sürebilir dediler. Sinirküpü kardeş senin fotolu anlatım çok işe yaradı bizim buradaki servisin böyle bir parça olduğundan haberi yokmuş :)
  • Hadi yav kalmamış mı?
    İstanbuldaysan direkt askaleyi arasaydın. zira ben getirtip iyi sonuç alınca elimizde bulunsun diye sipariş ettiler diye biliyorum.
    İşe yaramasına da ayrıca sevindim. Umarım bir an önce yaptırırsın da benim gibi rahata erersin.

quote:

Orjinalden alıntı: ucankut

Bugün bende aynı parçadan sipariş verdirdim, stoklarda yokmuş gelmesi 15 gün sürebilir dediler. Sinirküpü kardeş senin fotolu anlatım çok işe yaradı bizim buradaki servisin böyle bir parça olduğundan haberi yokmuş :)
  • Denizli de ikamet ediyorum maalesef, çok acelesi yok bu zamana kadar CD ler ile idare ettik i 15gün daha idare edicez artık.
  • Cok Guzel Olmus Bende Yaptiracaktim Fakat Serviste Kodunu bulamamistik Simdi Konuda Yazmisin En kiSa Surede Bende yaptiracam
  • bir sorun nedeniyle mesajlarımı siliyorum. sorunuz var ise bana pm ile ulaşınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 4 Şubat 2010; 23:33:04 >
  • Hayırlı olsun kardeş. Farkı anlamışsındır. Gerçekten de yarayışlı bir şey.
    Senin yaptırdığın yer daha kullanışlı bir yer aslında. Hem fiyatı da yarıdan bile az. Garantim devam etmese (yarın elektrikle ilgili bişi çıkar kalkıp vay sen oynamışsın filan derler) ben de düşünürdüm. Sonuçta beyin ameliyatı değil. ikili bir soket vardı bende, sende ise lehimlemişler. ne değişir ki? tek aklıma takılan neden bizimkilerde sağ ve sol için ayrı giriş var o. Kaliteye filan bir etkisi filan mı var. Yeni lancer'da da aynı benimki gibi. iki ayrı giriş var.
    Neyse tek eksiğin yazı kaldı.
    Buluşmaya gelebilirsek orada bir deneriz fark var mı diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 4 Şubat 2010; 23:33:53 >
  • Bugün servisten aradılar benim parçada gelmiş, hemen gittim montajını yaptırdım. Mp3 player dan Aux a girecek kabloyu bulmak için Denizli de gitmediğim elektronik mağazası kalmadı en son bir tane denk getirdik.

Bu arada serviste turizimpsikoloğu ile karşılaştık, uçuk yeşil Colt u görünce onun olduğunu hemen anladım, kaskocunun yanından çıkınca yolunu kestim resmen tanıştık :). Yarım saat Colt muhabbeti yaptık toplantım olmasa kalıp serviste arabaları yıkayacaktık beraber ama başka sefere kısmetse.

Bu arada Denizli de Colt sayısı bayağı bir arttı, geçen gün gri bir Colt un içinde 2 tane genç vardı beni görünce sellektör ile selam verdiler ışık yeşil yanmasa inip yol ortasında sarılıp öpüşcez neredeyse bu Colt cular çok tuhaf adamlar ya :P
  • Hayırlı olsun kardeş. Güle güle kullan. Umarım memnun kalmışsındır.
    İstanbulda selamlaşma pek olmuyor maalesef. Yolda 3 tane colt arka arkaya düştüğüm bile oldu. Çalıştığım üniversitede de benim dışımda 2 cz3 bir 2 de 5 kapı colt var. daha selamlaşmadık. ha sahiplerini de görmedim gerçi. Ama istanbulda sayının da ne derece olduğunun bir göstergesi sayılabilir. Tamam koca kampüs ama yine de az sayılmaz 5 araç. Ve bunlar sadece mühendislikte olanlar. İşletmenin lojistiğin filan otoparkına araç çekmedim bilmiyorum. Forumdaki arkadaşlar kadar sahipleniyorlar mı araçlarını bilemem.
    Neyse biz de sahiplenenlerle şu buluşmada görüşür konuşuruz bir aksilik çıkmazsa.

Yav benim kablo uzun diye biraz kayıp mı oluyor acaba. Sizde ses düzeyi ne alemde. (kablolar ne kadar uzun benimki 1,5 mt filan) mp3 player son seste (ki kulaklıkla sağır olunur o ayarda) olmasına rağmen şöyle bangır bangır olsun diye 30'un üstüne almam gerekiyor sesi (metal dinlersen öyle olur tabi). cd kadar çok ses vermiyor. am abir tıslama veya kalite kaybı söz konusu değil. (kablo korumalı zaten) sadece sesi biraz daha açmak gerekiyor.

quote:

Bugün servisten aradılar benim parçada gelmiş, hemen gittim montajını yaptırdım. Mp3 player dan Aux a girecek kabloyu bulmak için Denizli de gitmediğim elektronik mağazası kalmadı en son bir tane denk getirdik.

Bu arada serviste turizimpsikoloğu ile karşılaştık, uçuk yeşil Colt u görünce onun olduğunu hemen anladım, kaskocunun yanından çıkınca yolunu kestim resmen tanıştık :). Yarım saat Colt muhabbeti yaptık toplantım olmasa kalıp serviste arabaları yıkayacaktık beraber ama başka sefere kısmetse.

Bu arada Denizli de Colt sayısı bayağı bir arttı, geçen gün gri bir Colt un içinde 2 tane genç vardı beni görünce sellektör ile selam verdiler ışık yeşil yanmasa inip yol ortasında sarılıp öpüşcez neredeyse bu Colt cular çok tuhaf adamlar ya :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 4 Şubat 2010; 23:34:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı:_opeth
    çok bangır bangır değil cd kadar yüksek ses vermiyor. cd'de 20'de vereni aux'da 25te veriyor gibi.

Öncelikle hayırlı olsun. Evet dediğiniz gibi aux ses seviyesi biraz daha düşük sanırım takılacak her cihazın gücü aynı olmadığından bir çeşit koruma olsun diye bu şekilde yapılmış diye tahmin ediyorum. Yani mp3 player yerine daha güçlü ses veren bi cihaz takıldığında da problemsiz çalışsın diye bi koruma olabilir.

quote:

Orjinalden alıntı: sinir kupu

Hayırlı olsun kardeş. Farkı anlamışsındır. Gerçekten de yarayışlı bir şey.
    Senin yaptırdığın yer daha kullanışlı bir yer aslında. Hem fiyatı da yarıdan bile az. Garantim devam etmese (yarın elektrikle ilgili bişi çıkar kalkıp vay sen oynamışsın filan derler) ben de düşünürdüm. Sonuçta beyin ameliyatı değil. ikili bir soket vardı bende, sende ise lehimlemişler. ne değişir ki? tek aklıma takılan neden bizimkilerde sağ ve sol için ayrı giriş var o. Kaliteye filan bir etkisi filan mı var. Yeni lancer'da da aynı benimki gibi. iki ayrı giriş var.
    Neyse tek eksiğin yazı kaldı.
    Buluşmaya gelebilirsek orada bir deneriz fark var mı diye.

Sağ ve sol ayrımının kaliteye bir etkisi yok zaten sizdeki girişlerde sonuç olarak tek bir jaka dönüşüyor o jakta stereo. _opethinkinde kablonun ucuna direk stereo bi jak takılmış. Ek kablo olmadığından kaliteye olumlu yönde etki bile yapabilir diye düşünüyorum. Benim arabadada aynı şekildetakılı tek farkı benim kablo el freninin yanından çıkıyor. Ara sıra kurcalamak gerekir teybin altındaki kutuya sok çıkar zor olur diye el freninin altını tercih ettim.

• İlk başta ses gelmeyince yanlış kablo aldık zannettim ama mp3 player dan sesi biraz açınca oldu, sonuna kadar zorlamadım sesi ama beni yeterince tatmin etti açıkcası. Benim kablonun markası Hama diye bişey uzunluğuda 40-50cm falandır, ses kalitesi bana Cd den daha iyi gibi geldi.
  • Yav hama nedense çok pahalı. Hem de güzel de görünmüyor. Ben 13 liraya aldım benim belkin marka zımbırtıyı. Hamanın malları gereksiz pahalı bence (kalitesiz demiyorum). ama kısa olması iyi olmuş senin için.
    Tekrar güle güle kullan.
    quote:

İlk başta ses gelmeyince yanlış kablo aldık zannettim ama mp3 player dan sesi biraz açınca oldu, sonuna kadar zorlamadım sesi ama beni yeterince tatmin etti açıkcası. Benim kablonun markası Hama diye bişey uzunluğuda 40-50cm falandır, ses kalitesi bana Cd den daha iyi gibi geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: olli

quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

nerde yaptırdın? o fiyata yaptıracak bi dünya müşteri bulunabilir bence

Yaptırdığım yer Fatih/Çapada hastahaneye yakın bir yer yaptırmak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçerlerse yönlendirebilirim.

aracı henüz teslim almadım ama alınca bende çok isterim böyle bişey fatihe yakınım zaten G.O.P. da oturuyorum aracı alimde irtibata geçeriz seninle

bu arada dün ataşehirdeki (ulugöl) servise sordum aux girişini haberleri yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toşu -- 2 Mayıs 2009; 12:26:55 >

• beyler size teşekkür ederim.bu konu sayesinde benimde aux girişim oldu :D tesisatçım 10tl ye yaptı.hatta buradan açıp kablo sıralarına baktık.teşekkür ederim size.
  • Yav onlar nasıl fiyatlar öyle. kendimi enayi gibi hissetmeye başladım ha.
    neyse fotolar bir işe yaramış en azından.
    Hayırlı uğurlu olsun. umarım memnun kalırsın.

quote:

Orjinalden alıntı: hilmi_B

beyler size teşekkür ederim.bu konu sayesinde benimde aux girişim oldu :D tesisatçım 10tl ye yaptı.hatta buradan açıp kablo sıralarına baktık.teşekkür ederim size.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.