Şimdi Ara

Mp3 Player Bağlantı Konsolu (04-08 Colt) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
13.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: _opeth
    yok ya aküden filan ayırmaya gerek yok.

Valla orijinal taktırdık biliyorsun. oradaki montaj kitapçığında aküyü ayırmamızı söylüyordu. ha benim servis de ayırmadı gerçi. bişi olmaz sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinir kupu

quote:

yok ya aküden filan ayırmaya gerek yok.

Valla orijinal taktırdık biliyorsun. oradaki montaj kitapçığında aküyü ayırmamızı söylüyordu. ha benim servis de ayırmadı gerçi. bişi olmaz sanırım.

gerek yok aküden ayirmaya bende gecen hafta taktirdim
  • evet arkadaşlar işlem tamamlanmıştır yardımlarınız için teşekkürler.olay çok basitmiş aslında sağ sol jakların normalde iki kablosu var onların birer tanesini birleştirip baştakine takıyor siyah olana ground buna diyorlar diğerleride sağ sol oluyor hali ile.yalnız sokete takarken kabloların uçlarına sıkıştırılan pin connectorlerden bulamadık bunun numarasını modelini bilen varsa yazarsa sevinirim idarelik taktık.sese gelince normal cd de sesi ne kadar açıyorsam o kadar açıyorum ve diyebilirimki netlik cd den daha iyi.telefondan megabass ı da açıyorum süper oluyor herhalde şöyle bir avantajıda var sanıyorum telefonunun hoparlörünü kullanmadığı içinde pilden yemiyor telefonun.yardımlarınız ve paylaşımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum.

bu arada dün sanayi de bir çocuk ile konuştum.bizim colt lar için olan orijinal cam rüzgarlıkları vara ya öne takılan bunların arka cama kadar gideni de varmış bilmem bilginiz var mıydı ben bunlardan taktırmayı düşünüyordum ön cemlara arkalara taktıran arkadaş var ise buradan resim paylaşırsa görsek iyi olur ve birde fiyat bilgisi alabiliriz.

• Hayırlı olsun.
    Rüzgarlık aslında düşündüm. Servisim de tavsiye etmişti. Cam açık rahat gidersin demişti. ama bana biraz ağır kaçar gibi geliyor. aracın havasını bozar gibi sanki.
    ben hala sis farı ve spoiler taktırsam mı diye deli dana gibi dolanıyorum. Benim renge gitmez diyordum ama şimdi gideceği kanaatindeyim.

quote:

Orjinalden alıntı: premonitor

evet arkadaşlar işlem tamamlanmıştır yardımlarınız için teşekkürler.olay çok basitmiş aslında sağ sol jakların normalde iki kablosu var onların birer tanesini birleştirip baştakine takıyor siyah olana ground buna diyorlar diğerleride sağ sol oluyor hali ile.yalnız sokete takarken kabloların uçlarına sıkıştırılan pin connectorlerden bulamadık bunun numarasını modelini bilen varsa yazarsa sevinirim idarelik taktık.sese gelince normal cd de sesi ne kadar açıyorsam o kadar açıyorum ve diyebilirimki netlik cd den daha iyi.telefondan megabass ı da açıyorum süper oluyor herhalde şöyle bir avantajıda var sanıyorum telefonunun hoparlörünü kullanmadığı içinde pilden yemiyor telefonun.yardımlarınız ve paylaşımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum.

bu arada dün sanayi de bir çocuk ile konuştum.bizim colt lar için olan orijinal cam rüzgarlıkları vara ya öne takılan bunların arka cama kadar gideni de varmış bilmem bilginiz var mıydı ben bunlardan taktırmayı düşünüyordum ön cemlara arkalara taktıran arkadaş var ise buradan resim paylaşırsa görsek iyi olur ve birde fiyat bilgisi alabiliriz.

• bir sorun nedeniyle mesajlarımı siliyorum. sorunuz var ise bana pm ile ulaşınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 4 Şubat 2010; 23:40:18 >
  • arkadaşlar bende düşünüyordum aux girişi
    ama vaz geçtim galiba, navigasyon almayı düşünüyorum şimdide mp3 ve video oynatabilen büyük ekranlı bişey alıcam, kullanan varmı mp3 sorunumu çözermi aceba
    birde internetten alırsam ürünü bağlantışını kendimizmi yapıyoruz aceba
    yoksa ayarlar için falan cihazın servisinemi gitmek gerekiyor?
  • valla ben bir tane gördüm rüzgarlık taktırmış gümüş gri 1.3 te vardı 16 jant lı camlarda da parliament mavisi film vardı ben bu kadar güzel durabileceğini düşünmemiştim benimde hevesim yoktur böyle şeylerde ama görünce çok hoşuma gitti.ama rüzgarlık çok güzel duruyor colt larda kendi kanaatimce
  • kazım derken?
    ben bu espriyi bilmiyorum galiba.

quote:

isim kazım dı dimi kararsız olanından
  • quote:

Orjinalden alıntı: toşu

arkadaşlar bende düşünüyordum aux girişi
    ama vaz geçtim galiba, navigasyon almayı düşünüyorum şimdide mp3 ve video oynatabilen büyük ekranlı bişey alıcam, kullanan varmı mp3 sorunumu çözermi aceba
    birde internetten alırsam ürünü bağlantışını kendimizmi yapıyoruz aceba
    yoksa ayarlar için falan cihazın servisinemi gitmek gerekiyor?

hayir gormez, belki mp3 formatinda sarkilari dinlersin ama ses kalitesi tatmin etmez
  • bir sorun nedeniyle mesajlarımı siliyorum. sorunuz var ise bana pm ile ulaşınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 4 Şubat 2010; 23:41:16 >
  • quote:

kararsız kazım işte

• benim aux-in'e bi haller oldu. çalışmaya gayet güzel çalışıyor ama sol hoparlörden gelen ses sağdaki gibi berrak değil. sanki kablo tam bağlı değil gibi. radyo veya cd'deyken ses sorunu yok. mp4'de de sorun yok çünkü evdeki 2.1 ve kulaklık takılıykende gayet düzgün ses alıyorum. yarın bi fatihe giderim artık.
  • Kendi aracımdan çektiğim fotoğraflar.
     Mp3 Player Bağlantı Konsolu (04-08 Colt)

Maliyet benim için 0 oldu. Parçaların hepsini sağdan soldan toplayıp işçiliği de ben yaptım.
    Çalışması zevkli ve sonuç çok güzel oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 6 Nisan 2015; 9:33:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinir kupu

Konsol fotolarını Olympus marka makineyle mi çektiniz?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 18 Aralık 2009; 10:53:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscevik

quote:

evet. çok mu belli
  • Olympusun fotoğraflarını çok beğendim.

quote:

quote:

quote:

evet. çok mu belli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 29 Temmuz 2013; 8:48:32 >
  • cep telefonunuzda baglayabiliyorsunuz Auxa ve biri sizi aradiginda ses hoparlorden cikiyor telefonunuzda elinize almaniza gerek yok
  • quote:

Olympus iyi makineye benziyor, fotoğraflarını çok beğendim.

Evet aga saol. Olympus güzel makinedir. Beğenmene sevindim. Aslında çok süper bilinçli olarak almamıştım ama fiyatına göre özellikleri çok iyiydi bir de dpreview sitesinde recommended olarak geçiyordu. Neyse tavsite tavisye ederim. Profesyonele geçiş öncesi uygun bir makina.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 4 Şubat 2010; 23:43:11 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.