Şimdi Ara

Mp3 Player Bağlantı Konsolu (04-08 Colt) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
13.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kaza yapmasam.. bi Nikon D5000 alıcaktım.. bi de 55-200mm lens. off off.. Güzel bir video hazırlayıp vimeoya ekleyecektim.. forumdaki herkes lambaya püf de yerine bizim coltları izleyecekti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

quote:

Orijinalden alıntı: sinir kupu

quote:

Orijinalden alıntı: bariscevik

Olympus iyi makineye benziyor, fotoğraflarını çok beğendim.

Evet aga saol. Olympus güzel makinedir. Beğenmene sevindim. Aslında çok süper bilinçli olarak almamıştım ama fiyatına göre özellikleri çok iyiydi bir de dpreview sitesinde recommended olarak geçiyordu. Neyse tavsite tavisye ederim. Profesyonele geçiş öncesi uygun bir makina.
    madem öyle satarsan haberim olsun

ne demek kardeş. benim aletin 26x optik zoom özellikli 12 MP makinası çıktı. artık micro sd kart da destekliyor. benim alet 18x zoom, 8 MP ve sadece xd kart destekli. sırf zoomu için laınır diyecem ama ben yakından inceledim benim aletin kasası daha sağlam görünüğor. yine de sırf zoom için tavsiye ederim. tabi tripod da alman lazım.
    satarsam haber ederim ama yine de

• bu hafta iphone 3GS almaya niyetlendim. ama fos çıktı. Askeri kimlik ile 780 liraya alınabiliyor şeklinde bir dedikodu yaydılar. geldi ve hüsran 1280 lira. arabadaki pioneer 5950 nin ipod control var güzel olacaktı ama kısmet değilmiş. Anavatana göre ucuz fakat o kadar parayı bağlayamam. normal 3g olanı 780 lira fakat yenisi varken eski almak mantıksız. hevesim kursağımda kaldı.:((
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightmare115

bu hafta iphone 3GS almaya niyetlendim. ama fos çıktı. Askeri kimlik ile 780 liraya alınabiliyor şeklinde bir dedikodu yaydılar. geldi ve hüsran 1280 lira. arabadaki pioneer 5950 nin ipod control var güzel olacaktı ama kısmet değilmiş. Anavatana göre ucuz fakat o kadar parayı bağlayamam. normal 3g olanı 780 lira fakat yenisi varken eski almak mantıksız. hevesim kursağımda kaldı.:((

hemşim sen askerde misin yau?
  • bir sorun nedeniyle mesajlarımı siliyorum. sorunuz var ise bana pm ile ulaşınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 4 Şubat 2010; 23:44:00 >
  • sormayın bitiremedik bir türlü. ocakta izne gelcem sora geriye pek bişi kalmıyo. bitecek inş.
  • Benim colt'a aux girişi yaptırmıştım aylardır sorunsuz kullanıyorum navigasyondaki mp3 leri falan sorunsuz dinliyorum fakat telefonu bağlayınca olmuyor
    sağ taraftan başka ses geliyor soldan başka
    sol tarafta müzik çalıyor sağ taraftan sanatçının sesi geliyor
    dinlenmiyor anlicanız
    telefonum sony ericsson telefonda sorun var desem kulaklıktan dinleyince sorun yok
    aux girişinde sorun var desem başka cihazları bağlayınca sorun yok, çıkamadım işin içinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: toşu

Benim colt'a aux girişi yaptırmıştım aylardır sorunsuz kullanıyorum navigasyondaki mp3 leri falan sorunsuz dinliyorum fakat telefonu bağlayınca olmuyor
    dinlenmiyor anlicanız
    telefonum sony ericsson telefonda sorun var desem kulaklıktan dinleyince sorun yok
    aux girişinde sorun var desem başka cihazları bağlayınca sorun yok, çıkamadım işin içinden

bende Aux'a Cep telefonumu bagladim ama boyle bir sorunla karsilasmadim... ilginc bi durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: toşu

Benim colt'a aux girişi yaptırmıştım aylardır sorunsuz kullanıyorum navigasyondaki mp3 leri falan sorunsuz dinliyorum fakat telefonu bağlayınca olmuyor
    dinlenmiyor anlicanız

Bazı cihazların ses çıkışları standart olmuyor. Sorun o yüzden olabilir. Ben bir çok cihaz denedim sorun olmadı
  • Konuyu hortlatıyorum ama, bu iş için gerekli kabloyu nereden bulabilirim? ebay'de buldum ama kargosuyla birlikte tuzlu oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memory Remains

Konuyu hortlatıyorum ama, bu iş için gerekli kabloyu nereden bulabilirim? ebay'de buldum ama kargosuyla birlikte tuzlu oluyor.

Elektronikçilerde bulabilirsin, 5 tl ye yaparlari teybin arkasına girecek soketi yaptırman içinde tanıdık bir bilgisayarcıya git, anakarta giren kabloların soketlerinden iste. onu al elektronikçiye bir tarafı erkek jak diğer tarafına bilgisayarcıdan aldığın soketlei lehimlettir. oldu bitti, güle güle kullan :))

• Merhaba;

2008 mitsubishi colt ATM için "Audio System Digital Music Changer - ORJİNAL TEYBE USB SD AUX" uygunmudur sizce bi fikriniz war mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcapmes

Merhaba;

2008 mitsubishi colt ATM için "Audio System Digital Music Changer - ORJİNAL TEYBE USB SD AUX" uygunmudur sizce bi fikriniz war mı?

Bildiğim kadarıyla değil, çünkü audi girişinden opsiyonel kontrol söz konusu değil, o aleti ancak opsiyonel kontrol girişi olan teyiplere takabiliyorsun.
  • ben aux girişi yapmak için teybi çay kaşıkları ile sökemedim. sitelerde resimlerle tarif edildiği gibi denedim hatta sonuna kadar da zorladım ama 30dk uğraşmama rağmen çıkartamadım teybi. çay kaşıkları 8 şeklini aldı ama yinede teyp çıkmadı. Çay kaşığı harici nasıl sökebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigria

ben aux girişi yapmak için teybi çay kaşıkları ile sökemedim. sitelerde resimlerle tarif edildiği gibi denedim hatta sonuna kadar da zorladım ama 30dk uğraşmama rağmen çıkartamadım teybi. çay kaşıkları 8 şeklini aldı ama yinede teyp çıkmadı. Çay kaşığı harici nasıl sökebilirim?

çay kaşığı ile olacak bir şey değil özel bi aparatı var onun ucu çengel şeklinde tüm oto elektronikçilerinde vardır rica ederseniz çıkartırlar
  • MITSUBİSHİ COLT CD ÇALARA AUX SES GİRİŞİ YAPILIR 

ME-KA OTO ELEKTRONİK

KARTAL & İSTANBUL

TEL:0216 389 70 12

WhatsApp 0541 712 99 74 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locked13 -- 18 Mart 2021; 16:54:58 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.