Şimdi Ara

MP3 LİNKİ VERMEK - İSTEMEK YASAKTIR. (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
0
Favori
27.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Artık Mp3 paylaşımı devlet tarafından yasaklandı:S İnternetten
  • forumlar niye var?paylaşmak derde derman olmak için değil mi?Burada link verilirse siteye bir suçlama mı gelir?Ya da link veren paylaşanlar suç mu işliyor?Forumu daraltmamalı,şu yasak bu yasak diyerek forum kullanıcılarını küstürmemek gerekir.Saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: tepe

forumlar niye var?paylaşmak derde derman olmak için değil mi?Burada link verilirse siteye bir suçlama mı gelir?Ya da link veren paylaşanlar suç mu işliyor?Forumu daraltmamalı,şu yasak bu yasak diyerek forum kullanıcılarını küstürmemek gerekir.Saygılar

• www.mp3linkivermekyasaktir.com
  • ben bu mesajın yayınlanmasından sonra bunu yaptım ama kuralı görmemiştim şimdi durumum nolacak öğrenmek istiyorum lütfen
  • ya ben yanlışlıkla akhmet kayanın bır parçasını istemişrtim ama yanlışlıkla oldu I'm sorry
  • yaw kardeşim..bugün itibari ile almanca bi kaç parça bulabilecegim bir yerin adresini istedim mp3 vma ..ne olursa olsun isteme amacım çocuk okulda almanca eğitim alıyor ve bu egitimi desteklemek amacıyla ogretmenleri almanca sarkı dinle demiş buna binaen ben de burası müzik bölümü hah işte buraya yazarsam bana yardımcı olurlar diye düşündüm..
    ama sonra ne göriim mp3 istemek vermek mp3 demek adını bile anmak yasak bu nedir yaa..burada neyi paylaişiyosunuz o zaman..
    --eee ayşenin yeni cd si çıkmış ne güzel olmuş
    -ahmetim klibini begenmedim cok paçoz vs vs vs..
    müzik başlığı altında bunlarınmı olması gerekiyor dedikodu yani..walla ben anlamıyorum ama nasıl biliyosanız oyle yapın..
    bu ülkede halledilmesi gereken en mühim şey öncelikle bu degil..sizden ricam bir sürü insan kuralları okumadan buraya yazıyoruz..ben ilk defa böyle bir seye ihtiyaç duydum ama bu başlığıda okuyunca pek hosuma gitmadi
    bundan sonra bu başlığa ugramam vzannedersem..
    hersey gonlunuzce olsun ama birbirinizi kırmadan halledin nihayetinde kanunlar boyleyse. yapavcak bir sey yok..
    sevgiler

• böyle olmasının bi sebebi vardır mutlaka
  • peki bu konserlerde falan yapılan coverların linkini vermekte yasak mı..?
  • okudum anladım tamam anlaşıldıı
  • aceventura nın açtığı ve senin kilitlediğin topıc ı bıda oku o topıcte mp^3 lınkı veren yada isteyen varmı bida bak bakım sen lınk le alakalı tek bı kelıme bıle yok gereksız yere kafanıza göre topıclerı artıslık olsun dıye kılıtlemeyın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ViRoUs

aceventura nın açtığı ve senin kilitlediğin topıc ı bıda oku o topıcte mp^3 lınkı veren yada isteyen varmı bida bak bakım sen lınk le alakalı tek bı kelıme bıle yok gereksız yere kafanıza göre topıclerı artıslık olsun dıye kılıtlemeyın

http://forum.donanimhaber.com/m_4280959/tm.htm
  • tamam saol uyarın için,ama forumun ne anlamı kolıo yani müzik bölümünün,madem müzik bölümünü kaldırsınlar yanlış mı
  • ne oluyor ya iyice bozuldu bu forum o yasak bu yasak
  • boyle bir ceza varmı cağrı 2 hazirana kadar kim kalır burda o zaman bide onu dusunun
    aynı ceza sana verilseydi napardın solermisin_? yadaaaaa dur ben tamin ediyim
    --BEN CEZAMA KATLANIRDIM
    derdin ve bizde yerdik
    arkadaşlar kimse kimseye ceza veremez cezayı sadece TURK CEZA KANUNU yasası tasarınca ADALET verir ve herkezde buna boyun eğer
    eğer bu ceza internet yani diğer bir değişle bilgilerin toplandığı bir yerden geliyorsa bizim buna ses cıkarmamız lazım

quote:

Orjinalden alıntı: cagri105

11 KİŞİ BUGÜN İTİBARİ İLE BANLANMIŞTIR. 2 HAZİRAN DA CEZALARI SONA ERECEKTİR ..

• hahhahh
    quote:

Orjinalden alıntı: cagri105

quote:

Orjinalden alıntı: vicelee

aradığımız bi mp3 ü bulamazsak kimden yardım isteyecez....

muzikmarketlerden

• Gereksiz tartısmalar..
    Baskınızın olumLu sonuc verecegini dusunmuyorum....
  • quote:

Orjinalden alıntı: kimbuyakisikli

Gereksiz tartısmalar..
    Baskınızın olumLu sonuc verecegini dusunmuyorum....
  • tanınmamış grupları tanıtmak adına yada farklı bir şarkıyı üyelere dinletip yorum almak için tek mp3lerini uploadlasak yinemi yassak. eğer albüm alınması içinse bu yasak daha önce dinlemediğim birinin albümünü bir başkası seviyor diye deneme amaçlı almak olmaz gibi.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.