Şimdi Ara

MP3 LİNKİ VERMEK - İSTEMEK YASAKTIR. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
0
Favori
27.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cagri105

mp3 linki vermek istemek yasaktır.bundan sonra bu kuralı ihlal edenler 2. kez uyarılmayacak ve ceza alacaklardır

http://forum.donanimhaber.com/m_1221050/tm.htm

forumda mp3 linki vermiş kişilere teşekkür eden üyeler de buna dahildir. bu bölüme giren kişiler bu kuralları kabul etmiş satılır

uyarı yapılmadan bunu yapmak çok yanlış!!! karşınızda robot yok!! küfreder gibi oldu bu!!!

mail adresim kayıtlı bi mail atıp ondan sonra ceza verebilirdiniz!!!
  • Buradaki üst konular uyarıdır arkadaşlar. Ayrıca niye bir kere daha uyarı istiyorsunuz ki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Buradaki üst konular uyarıdır arkadaşlar. Ayrıca niye bir kere daha uyarı istiyorsunuz ki?

bence uyarılmalılar herzaman kuralları akıllarında tutacaklar diye bişey olamaz ki...
  • [Deleted by Admins]
  • http://forum.donanimhaber.com/m_1221050/mpage_1/key_//tm.htm#2933557

http://forum.donanimhaber.com/m_2246565/mpage_2/key_//tm.htm#2933558

bu başlıklar hepinize birer uyarı değil miydi ? verilen cezalar size bir uyarıdır.aynı hatayı tekrar edenler süresiz uzaklaştırma alacaklardır
  • burası büyük bir forum herkes cezaları takip edemez lütfen biraz daha mantıklı düşünün...
  • fake nick kullandıkları tespit edilen kullanıcıların ceza süreleri uzayacaktır.

bizimle irtibata geçmek isteyenler

msn & mail : cagri@donanimhaber.com dan ulaşabilirler
  • arkadaşlar bu forumda yasaklamakla hiçbir yere varamazsınız forumdan yasakladınız peki internettedemi yasak koyacaksınız ya anlamıyorum bir dünya müzikle ilgili forum siteleri varken bir çok insan internetten paylaşıyorken siz buna nasıl yasak getirebiliyorsunuz.İlla link konulması gerekmiyor pm veya başka bir şekilde isteyen istediği gibi zaten istediğine ulaşabilimektedir.Ben bu forumdan yasaklanması fikrini doğru bulmuyorum ayrıca gestapo gibi insanlara uyarılmadan ceza verilmesinide yadırgıyorum acizane benim görüşümdür bu isteyen katılır diğerlerinin görüşlerinede saygı duyuyorum
  • Eurovision mp3 linki vermekten dolayı banlenmek çok saçma çünkü Tv'de gösterildi bi kere bu durumda ne telif hakkı kalırmış herkes duydu gördü şarkıyı burda yasaklasan ne yasaklamasan ne, kalkıp da Yunanın teki gelip siz eurovision şarkısının linkini verdiniz, foruma dava açarız dicek hali yok. Eurovision özel bi durumdur bu yüzden banlenen arkadaşların cezaları kaldırılmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black_Storm

Eurovision mp3 linki vermekten dolayı banlenmek çok saçma çünkü Tv'de gösterildi bi kere bu durumda ne telif hakkı kalırmış herkes duydu gördü şarkıyı burda yasaklasan ne yasaklamasan ne, kalkıp da Yunanın teki gelip siz eurovision şarkısının linkini verdiniz, foruma dava açarız dicek hali yok. Eurovision özel bi durumdur bu yüzden banlenen arkadaşların cezaları kaldırılmalı

evt kardeş sana katılıyorum!!! sonuçta ücretsiz de download ediliyor bazı şarkılar resmi sitelerde!!!!
    eurovision özel bir durum gerçekten!!!

• bence mp3 ün yasaklanması gerekir yani hiç bir yerden indirilmemesi gerekir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black_Storm

Eurovision mp3 linki vermekten dolayı banlenmek çok saçma çünkü Tv'de gösterildi bi kere bu durumda ne telif hakkı kalırmış herkes duydu gördü şarkıyı burda yasaklasan ne yasaklamasan ne, kalkıp da Yunanın teki gelip siz eurovision şarkısının linkini verdiniz, foruma dava açarız dicek hali yok. Eurovision özel bi durumdur bu yüzden banlenen arkadaşların cezaları kaldırılmalı

bi şarkı tv de yayınlanınca telif hakkı kalmıyor mu ? kusura bakma ama konuştukça batıyorsun.

• arkadaslar konuyla alakası yok kusura bakmayın bu sıtenın yonetıcılerı kım bılmıyorum ama benım msj kısmındakı rakam 4 gundur falan aynı sayıda takılı kalmıs durumda...msj yazıyorum ama ılerlemıyor bı baksanız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son_iz -- 27 Mayıs 2005, 10:44:22 >
  • mp3 linki vermek yasak ama topiğn konusu çok ilginç . Klasik donanimhaber saçmalıkları.
  • quote:

Sinema - Müzik - Kitap
    MP3, DivX, MPEg film, müzik ve kitaplar adına herşey...

Bu ne demek o zaman.
  • demus >> sitemizde yasadışı hiçbir içeriğe izin vermiyoruz. zaten sitemizde yasalar çerçevesinde kurulu . warez forumları ile donanımhaber i karşılaştırmayın. eğer donanımhaber bu günlere gelmişse bunu illegal yollarla yapmamıştır.

saygılar
  • peki vericeceğimiz link grubun kendi official sitesinden se..?

yassak mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SATAN

peki vericeceğimiz link grubun kendi official sitesinden se..?

yassak mı?

olurmu öyle şey adamlar tanıtım için koyuyo onları
  • kendi sitelerinden yayınladıkları elbette serbest
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.