Yüzbaşı
03 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar affiniza siginarak buraya da aciyorum konuyu..

http://forum.donanimhaber.com/m_15981402/tm.htm
Arkadaşlar problem başlıkta söylediğim gibi.. İşlemcim AMD Athlon XP 2500+.. Normal halde 45 derecede çalışıyor.. Ancak sıcaklık 53 dereceye yükseldiği anda bilgisyar yeniden başlıyor.. Var mıdır bunun bir ayarı..? Çünkü bildiğim kadarıyla bu sıcaklık bu işlemci için çok da yüksek değil..

Bekliyorum cevaplarınızı..
Arkadaşlar bilgisayarım ses kartımı görüyor hoparlörü taktığımda hoparlörü tanımlıyor ancak ses alamıyorum..

Kullandığım ses kartı anakart üzerinde onboard olarak standart olarak gelen realtek..

Acilen yardımınızı bekliyorum..
Geçen gün bir nedenden dolayı bilgisayara format attım sonra Windows'u kurarken bilgisayardan ambulans sesine benzer sesler gelmeye başladı.. Ben de fişi çektim ve tekrar kurdum bu sefer olmadı.. Sebebi ne olabilir bunun acaba..?
Bundan önce ZoneAlarm kullanıyordum.. Denemek amacıyla KIS kurdum az önce.. Aradım taradım ancak ZoneAlarmdaki gibi bir programın her porta ulaşmasına izin vermek gibi bir ayar bulamadım.. Böyle bir özellik yok mudur..? Varsa nerededir..?

Teşekkürler..
1 ADET XFX 7600GT XXX ED : 1x169.0000 = 169 USD
1 ADET AMD ATHLON 64 3000+ AM2 : 1x86.0000 = 86 USD
1 ADET MSI K9NU NEO-V : 1x66.0000 = 66 USD
1 ADET KINGSTON 512 MB 533 DDR2 : 1x58.0000 = 58 USD
1 ADET SAMSUNG 120 GB 8 MB : 1x78.5000 = 78.5 USD STOK DURUMU : ÖN SİPARİŞ VERİLEBİLİR
1 ADET ASUS CD-RWB : 1x22.0000 = 22 USD
1 ADET AOPEN ES50A-A34 : 1x39.0000 = 39 USD
(KDV DAHİL) TOPLAM : 906,12 YTL.

kasaya öylesine karar verdim değiştirilebilir..ram ve cdrw de ilk olarak böle kalsın istedim..babanın gözünü korkutmamak için ucuz olmalı ilk başta gerisi yavaş yavaş halledilir..

edit 1 :ram değiştirildi..
edit 2:kasa ekran kartı ve cdrw değiştirildi..
Mecidiyeköy - Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü arası yol ne kadar sürüyor otobüsle hangi hattı kullanmalıyım..?
Arkadaşlar sayfaya girdikten sonra kimlik numarasını ve şifreyi dolduruyorum sonraki ekran açılmıyor..yarım saattir bekliyorum yok..sizde de aynı problem var mı acaba..?
Arkadaşlar istnabul avrupa yakasında şehir merkezine çok uzakta olmayan böle çok da kalabalık olmayacak çayır çimen deniz kenarı önerebilirmisiniz bana acil lazım..

şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar ben firefoxda çince karakterleri göremiyorum..Bunun için nasıl bir paket yüklemem gerekiyor..?Nasıl ulaşabilrim bu pakete..?

Teşekkürler..
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Referans(lar)ım: Erdemliol, lcdremote
Hakkımda:
Now the world must listen to our decree
We don't turn down for anyone we do just what we please
got to make it louder, all men play on ten
If you're not into metal, you are not my friend

Amd Athlon Xp 2500@3200 with Thermal Take Silent Boost-512 mb 400 mhz dandik oem ram -Epox 8krai-kt600-Asus 256 mb v9570/td fx5700-aopen kasa-tagan 420w psu
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 675
İkinci El Bölümü Mesajları: 68
Konularının görüntülenme sayısı: 215.490 (Bu ay: 13)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.