Şimdi Ara

MP3 LİNKİ VERMEK - İSTEMEK YASAKTIR. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
0
Favori
27.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eİde neden yasak onu bari söle be adam.........
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagri105

quote:

Orjinalden alıntı: AlpacHino

+cagri105 böyle bir topic açma gereginde bulunmuşsun ama sorulan soruları cevaplandırma gibi bir tenezülde bulunmuyorsun

ben günde senin tahmin edemediğim kadar soruyu ve cevabı pm yoluyla veriyorum.böyle laf kalabalığı ile hesap sorar gibi mesajlara gerek yok.

mp3 yasak o kadar. anlamıyorsan daha ne diyeyim

pm yoluyla veriyorum demişsin ben o cevabı yazalı kaç gün olmuş bana da cevap yazabilirdin ben anlamıyorum diyede bi şey dedigimi sanmıyorum sana bol şans

• Arkadaşlar agresifliğe gerek yok. Yasal olan, yani sizlerin kendi yaptığınız, ya da sanatçının kendi resmi (official) sitesinde bedava yayınladığı mp3'leri yayınlayabilirsiniz. Ayrıca mp3'ün yasak olması ile mp3 player'ın yasak olmasının ne alakası var?

Bütün üyelere PM den atmanıza da gerek yok. Bunu da istemiyoruz sizden. Kimse sizi illa mp3 ya da Divx paylaşın diye zorlamıyor. Kendinizi buna mecbur hissetmeyin. Buranın "Sinema Müzik Kitap" bölümü olması demek mutlaka da bunları paylaşacaksınız demek değildir. Bunlar hakkında konuşmanız için açılmış bir bölümdür. Bu kadarı yeter bize.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Arkadaşlar agresifliğe gerek yok. Yasal olan, yani sizlerin kendi yaptığınız, ya da sanatçının kendi resmi (official) sitesinde bedava yayınladığı mp3'leri yayınlayabilirsiniz. Ayrıca mp3'ün yasak olması ile mp3 player'ın yasak olmasının ne alakası var?

Bütün üyelere PM den atmanıza da gerek yok. Bunu da istemiyoruz sizden. Kimse sizi illa mp3 ya da Divx paylaşın diye zorlamıyor. Kendinizi buna mecbur hissetmeyin. Buranın "Sinema Müzik Kitap" bölümü olması demek mutlaka da bunları paylaşacaksınız demek değildir. Bunlar hakkında konuşmanız için açılmış bir bölümdür. Bu kadarı yeter bize.

doğru diyor

• peki bende şeyi sorucam işte diyelim ki arkadaşlardan biri bi şarkı arıyo o şarkıda bende pc de yani upload etsem bi yere ordan açmış olduğu topice de upload ettiğim linki yazsam bu da sorun olur mu yoksa o kişiye pm mi atayım yani o kişi istiyosa bunu herkesd isteyeblir ve herkes upload ettiğim yerden indirebilir bunu vermek te yasak olur mu acaba umarım anlatabilmişimdir biraz karışık gibi oldu galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: ensartas

peki bende şeyi sorucam işte diyelim ki arkadaşlardan biri bi şarkı arıyo o şarkıda bende pc de yani upload etsem bi yere ordan açmış olduğu topice de upload ettiğim linki yazsam bu da sorun olur mu yoksa o kişiye pm mi atayım yani o kişi istiyosa bunu herkesd isteyeblir ve herkes upload ettiğim yerden indirebilir bunu vermek te yasak olur mu acaba umarım anlatabilmişimdir biraz karışık gibi oldu galiba

kurala göre şarkıyı arayan arkadaş, bunun için topic açamaz(2.kez uyarılmayacak demiş çağri), dolayısı ile sen bu isteği herkes kurala uyarsa göremezsin, çünkü kimse istek için topic açmaz... ama birisi sende PM den isterse, ona link verirsin...

• ops ! ben bu yazıyı görmedim, geçen gün mp3 linki vermiştim, kusura bakmayın , bir daha olmaz
  • fransız kaldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: cLk

quote:

Orjinalden alıntı: ensartas

peki bende şeyi sorucam işte diyelim ki arkadaşlardan biri bi şarkı arıyo o şarkıda bende pc de yani upload etsem bi yere ordan açmış olduğu topice de upload ettiğim linki yazsam bu da sorun olur mu yoksa o kişiye pm mi atayım yani o kişi istiyosa bunu herkesd isteyeblir ve herkes upload ettiğim yerden indirebilir bunu vermek te yasak olur mu acaba umarım anlatabilmişimdir biraz karışık gibi oldu galiba

kurala göre şarkıyı arayan arkadaş, bunun için topic açamaz(2.kez uyarılmayacak demiş çağri), dolayısı ile sen bu isteği herkes kurala uyarsa göremezsin, çünkü kimse istek için topic açmaz... ama birisi sende PM den isterse, ona link verirsin...

EVET KURALA UYARLARSA DEDİĞİN GİB AMA UYAN YOK GALİBA ZİRA HERGÜN YENİ BİRİ İSTEKTE BULUNUYOR NEYSE CEVAP İÇN SAOL

• quote:

Orjinalden alıntı: Black_Storm

Ogg Vorbis veya Wma vermeye izin varmı peki
  • forum da git gide devlet e benzemeye başladı. kardeşlerim buradaki herkes otokontrolü sağlayacak seviyede. ne yani şimd ibu sitede link verilmezse tüm türkiyede mp3 dl işlemi sona mı erecek. bırakın ya bu hero ayaklarını.. buranın adı FORUM.

• quote:

Orjinalden alıntı: kkslyyldz

forum da git gide devlet e benzemeye başladı. kardeşlerim buradaki herkes otokontrolü sağlayacak seviyede. ne yani şimd ibu sitede link verilmezse tüm türkiyede mp3 dl işlemi sona mı erecek. bırakın ya bu hero ayaklarını.. buranın adı FORUM.

Arkadaşlar bilgisayarla ilgilenen hiç kimse(buna sitenin admirnleri de dahildir bence) mp3 paylaşımına yasaklama getirmek istemez gönüllü olarak. Ama şunun farkına varalım artık; Bu meret çok tepki alıyor sanatçılardan ve hukuki olarak da bu forum gibi yerlerin başına bela olabilir gelecekte. Site yöneticileri bunun önüne geçmek istemiş. Benim de hiç hoşuma gitmedi bu olay ama anlayışla karşılamak lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kkslyyldz

forum da git gide devlet e benzemeye başladı. kardeşlerim buradaki herkes otokontrolü sağlayacak seviyede. ne yani şimd ibu sitede link verilmezse tüm türkiyede mp3 dl işlemi sona mı erecek. bırakın ya bu hero ayaklarını.. buranın adı FORUM.

Arkadaşlar bilgisayarla ilgilenen hiç kimse(buna sitenin admirnleri de dahildir bence) mp3 paylaşımına yasaklama getirmek istemez gönüllü olarak. Ama şunun farkına varalım artık; Bu meret çok tepki alıyor sanatçılardan ve hukuki olarak da bu forum gibi yerlerin başına bela olabilir gelecekte. Site yöneticileri bunun önüne geçmek istemiş. Benim de hiç hoşuma gitmedi bu olay ama anlayışla karşılamak lazım.
  • abartmayın yawww

bilgisayarında mp3 olmayan yoktur. neresi yasak şimdi.
    İşte türkler interneti bulsaydı nolurdu gibi bi soruya

mp3 görmezden gelip link wermeyi yasaklardı derdik

hepimiz Track cd si alıyoz demi sanatcıların

Bu yönetim Mp3 ü durduracak

Metalica yapamadı bea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korncu21 -- 30 Mart 2005, 22:42:41 >

• gereksiz tartışmalar bunlar.

gerekli açıklamaları 2 başlıkta da yaptım.
  • ustam hakkat biraz saçma olmus...sonuçta bu forum paylasim için degil mi?benim bu foruma üye olmami saglayan aradigim bi albümü bulamamam sonucunda oldu eminim biçok insan da bu sekilde üye olmustur...bu yaptirim forumu olumsuz etkiler...
  • tamam bundan sonra yemek tarifi veririz oda yasak değildir deme yaw ne olcak ki adam vermiş vermemiş yani sakıncası yok ki varsa yapmayız...
  • Elinde olan mp3 ü isteyenlere mail yollayarak paylaşmak da yasak denilseydi
    yapmamış oludum.

Demek ki bu da yasak
    önceden uyarılsaydı yada uyarıldımı nerede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyx45r -- 6 Nisan 2005, 15:05:57 >
  • ltn bu konuda pm attım
  • diğer forumları kullnabilirler mp3 için... sırf mp3 forumları var mesela mp3forumu.com var maxmp3.com var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.