Şimdi Ara

MP3 Çalar ve Kulaklık Alacaklar-Tavsiye Başlığı (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
2
Favori
86.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bang&Olufsen Marka A8 model kulaklığı almayı düşünüyorum. Nasıl bir seçim, kullanan var mı? Ve fiyat konusunda beni aydınlatırsanız sevinirim.
  • Sony NWZ-E463 4GB 2.0" Ekran + FM Radyo + Ses Kayıt MP3/MP4 Player yada Philips GoGear SA060304S
    almak istiyorum. Açıkcası daha önce bir çok marka kullandım ancak ses kalitesi iyi değildi. 1998 de kullandığım sony walkman im bile daha ii çalıyordu :)) Ne dersiniz tavsiye olunur mu ? yada bunlar emsali tavsiyeleriniz ne olur acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_ncd -- 25 Nisan 2012; 13:01:08 >
  • benimde bütce 30 40 tl.önerisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalbaz93

benimde bütce 30 40 tl.önerisi olan var mı ?

o fiyata cok da alternatif yok olanlar da zaten aynı özelikteler aşağı yukarı herhangi bir mağazadan alabilirsin bence ...
  • KRİTERLER:YÜKSEK SES,YUMUŞAK BASS,KALİTELİ SES

Arkadaşlar iyi akşamlar herkese öncelikle elimde "SENNHEİSER CX 300 II" Kulakiçi kulaklık var daha önceden İriver T60se modeli bir mp3 playerle kullanıyordum ancak T60se playerim bozuldu sesi fena deil di ancak flac desteklemediği için tekrar aynı modeli düşünmedim. Geçenlerde AKG-K 518 Dj kulaklıkları bir telefonda dinlememe rağmen kalite olarak çok dikkat etmedim fakat bassları bana çok tatlı geldi kulaklık için konuşuyorum aynı telefona SENNHEİSER CX-300 II'lerle dinledim benim kulaklıklarımın daha sert vurgulu olduğunu ozaman daha iyi anladım AKG-K 518 Dj kulaklıklar bassı daha derinden veriyordu.Herneyse arkadaşta kulaklıkları satabileceğini söyledi.

Elimde 160 TL ve CX-300 II ler hali hazırda var fakat burdaki yorumlara göre AKG-K 518 Dj kulaklıkları alabilirim ozaman 100 liralık bir Dap bakarım.Bİrde AKG kulaklıkları alırsam Line-out çıkışlı bir Dap olması daha mı iyi olur ilerde kulaklık anfisi alıp dinlemek için sizce seçeneklerden hangisini değerlendirmeliyim.HERKESTEN YORUM BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeLCuKuNus -- 14 Mayıs 2012; 23:45:32 >

• Sansa CLİP 2gb Radyosuz 2.el Tavsiyem 35 Tl İstanbul/Şişli'de satan arkadaş numarası 05434028993
  • KRİTERLER:YÜKSEK SES,YUMUŞAK BASS,GERÇEK SESE YAKINLIK

Arkadaşlar iyi akşamlar herkese öncelikle elimde "SENNHEİSER CX 300 II" Kulakiçi kulaklık var daha önceden İriver T60se modeli bir mp3 playerle kullanıyordum ancak T60se playerim bozuldu sesi fena deil di ancak flac desteklemediği için tekrar aynı modeli düşünmedim. Geçenlerde AKG-K 518 Dj kulaklıkları bir telefonda dinlememe rağmen kalite olarak çok dikkat etmedim fakat bassları bana çok tatlı geldi kulaklık için konuşuyorum aynı telefona SENNHEİSER CX-300 II'lerle dinledim benim kulaklıklarımın daha sert vurgulu olduğunu ozaman daha iyi anladım AKG-K 518 Dj kulaklıklar bassı daha derinden veriyordu.Herneyse arkadaşta kulaklıkları satabileceğini söyledi.

Elimde 160 TL ve CX-300 II ler hali hazırda var fakat burdaki yorumlara göre AKG-K 518 Dj kulaklıkları alabilirim ozaman 100 liralık bir Dap bakarım.Bİrde AKG kulaklıkları alırsam Line-out çıkışlı bir Dap olması daha mı iyi olur ilerde kulaklık anfisi alıp dinlemek için sizce seçeneklerden hangisini değerlendirmeliyim.HERKESTEN YORUM BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeLCuKuNus -- 16 Mayıs 2012; 0:13:39 >

• arkadaşlr sansa clip almak istiyorum acaba cowon almadıgim için pişmin eder mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01halil -- 15 Mayıs 2012; 10:18:57 >
  • Arkadaşlar ben dubstep, rap, club müzik falan dinliyorum bassları iyi vursun ve de yüksek ses veren maksimum 50-60 TL olan kulaklık arıyorum kulak içi kafa bantlı vs. hiç farketmez.
  • Arkadaşlar bende 32 gb ve üstü şarjı uzun süre giden kaliteli ses alabileceğim bir cihaz arıyorum. Apple ürünü asla olmasın.

Bütçem 400 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodring Rancher

Arkadaşlar bende 32 gb ve üstü şarjı uzun süre giden kaliteli ses alabileceğim bir cihaz arıyorum. Apple ürünü asla olmasın.

Bütçem 400 TL.

cowon j3 e bakabilirsin şarj çok iyi dir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

quote:

Arkadaşlar bende 32 gb ve üstü şarjı uzun süre giden kaliteli ses alabileceğim bir cihaz arıyorum. Apple ürünü asla olmasın.

Bütçem 400 TL.

Kimse satmıyor ki nesine bakacağım
  • quote:

quote:

quote:

Bütçem 400 TL.

Kimse satmıyor ki nesine bakacağım

Eğer 2.el olur diyorsan sahibindende mevcut tabi cowon resmi temsilciliği olmadığı için bulmak zor gercekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biliyorum her gün üşenmeden bakıyorum cowon ların satıldığı tüm sitelere. Aylardır arıyorum zaten Şahsen şuan sahibinden de satılan J3 ten daha temiz bi cihaz arıyorum.
  • arkadaşlar dokunmatik ekranlı ucuz bir mp3/mp4 player arıyorum kuzenime doğum günü hediyesi olarak alacağım
    Dahili pili olsun
    En az 4 gb hafızası olsun (yoksa hafıza kartı takılma imkanı olsun)
    E book açabilsin
    Ufak tefek dandik de olsa oyun olursa iyi olur

Şu tarz bişey arıyorum ...
    hepsiburada.com/liste/noktai-nkt-499-8gb-43-dokunmatik-ekran-fm-radyo-sd-kart-girisi-oyun-ses-kayit-mp3mp4-calar/productDetails.aspx?productId=bd300385&categoryId=9181&SKU=BD300385-S
  • Merhabalar oncelikle. Kulaklığım Bose AE2. Sımdıde bir mp3 çalar almak istiyorum. yurtdısındayım ve fiyat aralığım 700-850 lira arası. Trance dinliyorum arada arabesk ve türküde dinlerim. Lütfen bana uygun güzel birşey söyler misiniz. Teşekkürler
  • ipod touch 4g satınca mp3 dinlemek için 100tl civarında mp3 player tavsiyesi istiyorum..istediğim özellikler;

-itunes a bağımlı olmak istemiyorum.yani apple olmasın
    -yerli yabancı favoriler 80 ler falan diye klasörleme falan yapabilmeliyim

marka model konusunda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

ipod touch 4g satınca mp3 dinlemek için 100tl civarında mp3 player tavsiyesi istiyorum..istediğim özellikler;

-itunes a bağımlı olmak istemiyorum.yani apple olmasın
    -yerli yabancı favoriler 80 ler falan diye klasörleme falan yapabilmeliyim

marka model konusunda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Sandisk sansa ürünleri olarak F/P olarak....
  • quote:

arkadaşlr sansa clip almak istiyorum acaba cowon almadıgim için pişmin eder mi

yooo gayet güzel olur.
    iki ürünü kullanan arkadaşlar ve kullanmış biri olarak
    aradaki fiyat farkına göre büyük fark yok diyelim.

Sansa Clip ve benzeri model arayan arkadaşlar için
    çeşitli modeller var yardımcı olmak veya tavsiyede bulunmak isterim.

Clip 2 GB Fmli 55 TL F/P ürünü Dünya üzerinde daha iyisini aramayın derim.
  • İpod Shuffle almayı düşünüyorum.Nedeni;Giyilebilir olması ve kolay kullanımı bir de Apple kalitesi.Ama sizin de giyilebilir,kaliteli ayrıca shuffle da yok ama bir de küçük bir ekranı olan(olsa güzel olur) 100-150 tl arasında bir cihaz tavsiyeniz varsa lütfen yazın yakında almaya gidicem
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.