Şimdi Ara

MP3 Çalar ve Kulaklık Alacaklar-Tavsiye Başlığı (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
2
Favori
86.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft Zune almayı düşünüyorum forumda bir arkadaş satıyor, amacım ürününü kötülemek değildir, kullanan arkadaşlar ses kalitesi sizce nasıl ürüne 130 TL verilir mi sizce? Bunun yerine Sansa ve ya başka bir mp3 player mı almalıyım ? + Bunun yanında BrainWavz Alpha kulaklık hediye ediyor sıfır. Ne yapmalıyım bilgilendirirmisiniz.
  • Arkadaşlar kolay gelsin AKG K 403 Kulaklık almak istiyorum Bu kulaklıkla ilgili bilgi sahibi olan varmı
  • selamlar akg k 403 kulaklık hakkında bilgisi olan varmı??
  • İyi geceler herkese. kulakliklarla ilgili hicbir bilgim yok ben de bir sorayim dedim.

Telefonumda kullanacagim bir kulaklik ariyorum fiyati 100TLyi asmayacak olcude o civar bir sey. kulak ici tercihimdir ve genelde hareketli club vs. dinliyorum. Tiz sesleri ve baslari net alabilecegim bir alet onerebilirseniz cok sevinirim.

Not olarak : Telefonun girisi normal kulaklik girisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre220 -- 28 Ocak 2012; 23:14:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre220

İyi geceler herkese. kulakliklarla ilgili hicbir bilgim yok ben de bir sorayim dedim.

Telefonumda kullanacagim bir kulaklik ariyorum fiyati 100TLyi asmayacak olcude o civar bir sey. kulak ici tercihimdir ve genelde hareketli club vs. dinliyorum. Tiz sesleri ve baslari net alabilecegim bir alet onerebilirseniz cok sevinirim.

Not olarak : Telefonun girisi normal kulaklik girisi.

Bende kulaklık almayı düşünüyorum. Sürekli Tiesto falan dinliyorum bende o yüzden bassı falan güçlü birşey arıyorum iki üç gündür. Sağda solda araştırdım en son Creative'in EP630 modeli gözüme çarptı kullananlar epey memnun kalmış 3-4 sitedeki yorumlara baktım kullananların hepsi memnun. Bu aralar hepsiburada.com'da indirimde 32 Tl'ye geliyor süper hızlı gönderi imkanıda var. Vatan Bilgisayarda aynı kulaklık 55 lira. 100 liraya kadar demişsin de bence bunada bi bak derim boş yere o kadar para harcamaya gerek kalmaz belki.

• Merhabalar arkadaşlar

Ben bi mp4 çalar almayı düşünüyorum. Ayırmış olduğum bütçe 200 tl ve biraz üzeri. Bana önerebileceğiniz modeller varsa paylaşırsanız sevinirim.
  • Selamlar,

Merhaba millet. Mp3 oynatıcı alma niyetim var.

Mp3 oynatıcı seçerken dinlediğimiz müzik türü belirleyici midir? Bass ı çok iyi deniyorsa bu klasik müzik dinleyenler için önem taşır mı?

Sony NWZ-B163R 4GB Usb Mp3 Çalar
    Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.a.F.i.y.E

Selamlar,

Merhaba millet. Mp3 oynatıcı alma niyetim var.

Mp3 oynatıcı seçerken dinlediğimiz müzik türü belirleyici midir? Bass ı çok iyi deniyorsa bu klasik müzik dinleyenler için önem taşır mı?

Mp3 oynatıcı seçerken dinlediğimiz müzik türü belirleyici midir?
    -Kısmen ama kulaklık çok daha etki eder. Ekolayzır varsa istediğin türe göre ayarlarsın.
    -Klasik müzik için bass çok önemli değil. Klasik müzik için önemli olan enstrüman ayrımı. Yani kulaklık devreye giriyor burdada.

-Bu ürünün 2 gblığı var bende. Rock,Metal,NeoMetal (metal müziğin, klasik parçaların elektro gitarla çalınan türü) dinliyorum. Gayet başarılı.

• silinmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aozn -- 18 Şubat 2012; 0:56:35 >
  • Arkadaslar Soundmagic PL serisi mi brainwavz beta mi?
  • Arkadaşlar mp3 almayı düşünüyorum. Pille çalışması ve 50 tl limitli olma koşuluyla tavsiyelerinizi bekliyorum.Ayrıca aşağıda verdiğim linkteki cihaz nasıl? Görüşlerinizi alabilir miyim? ses kalitesi,pil ömrü falan...şimdiden teşekkürler............

• Nokia 5800 için max. 50 Tllik kulaklık tavsiyesi lütfen!
  • Marshall Minor almak istiyorum ;

Şölye 200-250 lira bir bütçem var, kulaklığa en fazla 100 lira verebilirim.(Geri kalan para ile iriver t60 alacağım bulabilirsem) Biraz araştırdım ve beni benden alan, kulağıma hemencecik takmak istediğim marshall minor kulaklığı buldum, gitar ile ilgilenen arkadaşlar bilir bu marshall gitar amfileri konusunda aşmış bir markadır efenim. Lakin bu kulaklığının da iyi olacağı anlamına gelmez diye düşünerekten sizin bu kulaklık hakkındaki görüşlerinizi öğrenmek için böyle bir başlık açtım, varsa bilen,duyan,kullanan lütfen ufak bir incelememsi mesaj atsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepciniz83

quote:

Orjinalden alıntı: petsise87

Bide bu var arkadaşlar ne dersiniz ep630 ile kıyaslanır mı? lütfen nedeniyle beraber kötülerseniz philipsi memlun olurum

bu ürünün yorumlarını okumuştum kulaklık almadan önce.. sennheiser mx200( 10-15 ytllik kulaklık ) den de kötü bir sesi var diyolar.. ep630 la karşılaştırılamaz bile..tavsiyem ep630 veya bass delisi değilsen ve dengeli ses istiyorsan cx300 alabilirsin.. ( sattığım için demiyorum ama cx300 fiyatına göre şahane bi kulaklık bence.. ama almak istersen imzamı tıklayabilirsin)

ben kullanıyorum. ipod shuffle , sony nwz-b135 ve huawei ideos x5 telefonla denedim. Ayrıca üzerinde xi-fi ses kartı olan bilgisayarımdada kullandım.

Bass derinliği ve devamlılığı güzel, sert basları aşırı sert vurmuyor, akustik müziklerde kalite olarak 4 üzerinden 3 verebilirim. Akustik ve instrumental müzikler için daha açık akustiklere sahip bir kulaklık tercih edilmesini öneririm ama fiyatına göre çok iyi bir kulaklık öneririm.

• Merhabalar elimde ekranı kırık ipod 4gb var, müzik dinlemek için kullandığım cihaz şuan nokia n81 ses yüksekliği çok iyi. Kulaklığım ise Sony Mdr V300.

Yüksek ses tutkunu biri olarak önerebileceğiniz MP3 PLAYER var mı ? ya da teknik özellik olarak neyi baz alıp daha yüksek ve kaliteli ses araştırması yapabilirim ?
  • 32 gb ve üstü şarjı uzun süre giden kaliteli ses veren bir cihaz arıyorum. apple ürünü olmasın.
  • merhaba arkadaşlar sansa clip+ mp3 çalarıma kulaklık almak istiyorum fiyat aralığı 0-60 tl arası neyi önerirsiniz.
  • Ben de mp3 çalar ve kulaklık araştırıyorum takipteyim
  • Arkadaşlar mp3 player almak istiyorum. 50-70 TL bütçe var. Salonda ki müzikler yeterli motivasyonu vermediği için alıcam. Salondaki müziğin sesini bastırması gerekiyor. Kulağımı tıkadığım da müzik duyulmuyor yani o derece iyi ses veren 50-70 tl aralığında mp3 player tavsiyesi istiyorum. 2. el de bakabilirim. Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.