Şimdi Ara

MP3 Çalar ve Kulaklık Alacaklar-Tavsiye Başlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
2
Favori
86.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

19.1.2008 tarihi itibariyle forum içi karışıklığı gidermek amacıyla tavsiye başlıklarını tek bir başlık altında toplama kararı alınmıştır. Bu bağlamda, yeni ürün satın alacak kişiler ayrı bir başlık açmak yerine; ihtiyaçlarını belirterek bu başlık altında mesaj atacaklardır. Buna binayen ayrıca açılan başlıklar kilitlenecektir.

Forum kullanıcılarına saygıyla duyrulur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 40ytl ye cowon u3 için kulaklık alacağım.
    önerileriniz nelerdir?
    dance tarzı dinliyorum
    silikon olanlarda yalıtım(içten dışa -dışta içe) iyi oluyormuş galiba

SNR:95dB (A-Weighted)
    Max Output:16 Ohm earphone : 30mW + 30mW
    Frequency Range:20Hz ~ 20KHz

ep630 bu bağlamda rakipsiz mi başlığına göz gezdirdim övende çok yerende başka alternatif var mı?
  • 40 liraya, yarı kulakiçi kulaklıklarda, Ep-630'dan başka alternatifin yok.http://www.sanalmarketim.com/urun/CREAEP630

Fiyatına göre iyi bir kulaklıktır. Forumdaki yorumlardan başka; yabancı forum ve inceleme sitelerindeki yorumlara da bakmanı öneririm. Google'a 'ep-630 review' yazarsan, karşına Ep-630 inceleme yazıları çıkacaktır. Ordaki yorumlara göre bir değerlendirme yapabilirsin. Sahte olmamasına dikkat ederek gitti gidiyordan ucuza Sennheiser CX300 bulabilirsin. DH'nin ikinci el forumunda CX300 satan kişiler de var.

Tavsiye konularının tek bir başlık altında toplanması iyi olmuş. Eline sağlık şadov hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 19 Ocak 2008; 8:09:17 >

• evet başlık iyi olmuş.. ben de ep630 tavsiye ederim..cx300 de alabilirsin ikinci el..
  • arkdaşlar fiyatı 170 ytl yi geçmeyecek şekilde ses kaydı da yapabilen bi mp3 player önerebilir misiniz?doğubank tan almayı düşünüyorum ona göre tavsiye verebilirsiniz. tşk ler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: X@ndeR

arkdaşlar fiyatı 170 ytl yi geçmeyecek şekilde ses kaydı da yapabilen bi mp3 player önerebilir misiniz?doğubank tan almayı düşünüyorum ona göre tavsiye verebilirsiniz. tşk ler.

iriver clix 1. jenerasyon 2 gblığı bu fiyatlara bulabilirsin.. veya pilli olarak iriver t60..samsung yp-t9 da olabilir.. pil süresi clixe göre daha iyi..
  • Sony S515 kullanıyorum.Tiz ağırlıklı veya bas ağırlıklı olmayan yani ikisine iyi verebilen kulak içi olmayan 30-50 YTL arasında birkulaklık istiyorum.Ne önerirsiniz.Bir de girişi L şeklinde değil de düz olursa daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roscoe36 -- 19 Ocak 2008; 17:51:48 >
  • sennheiserin mx serisi kulaklıklarından alabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: roscoe36

Sony S515 kullanıyorum.Tiz ağırlıklı veya bas ağırlıklı olmayan yani ikisine iyi verebilen kulak içi olmayan 30-50 YTL arasında birkulaklık istiyorum.Ne önerirsiniz.Bir de girişi L şeklinde değil de düz olursa daha iyi olur.

Aynı sorun bende de var arkadaşlarSony NWZ-S515 var Ep-630 düşünüyorum.bu ayarda bişeyler tavsiye edebilirmisiniz yalnız ille de kanal içi olacak tek sart bu yani izolasyonlu olacak [:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petsise87 -- 19 Ocak 2008; 20:43:42 >
  • mx 560 mı ep630 mu?
  • Bide bu var arkadaşlar ne dersiniz ep630 ile kıyaslanır mı? lütfen nedeniyle beraber kötülerseniz philipsi memlun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petsise87 -- 19 Ocak 2008; 20:54:37 >

• Arkadaşlar cowon f2 almak istiorum ama bazı takıldığım noktalar var.Öncelikle çok yüksek seste müzik dinleme taraftarı deilim orta seviyelerde dinlerim.Cowon un bu kadar yüksek çıkışlı olmasından ötürü düşük ve orta seviyelerde ses nasıl? dolgun ve temiz mi?Kulaklığım Sennhiser Px-100 genelde metal dinlerim ve dinlerken aradığım en önemli şeylerden biri bütün enstürmanları rahat bi şekilde duyabilmektir.Yoksa video resim vs çok da önemli deil.Birde bir başka konu fiyatı hakkında(Forumda bununla ilgili konu açtım ama pek cevap alamadım size sormak daha mantıklı):Şöyleki bu ürünün 4 gb olanı ereyonda 218 ytlhttp://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=41280
    2 gb ise 225 ytlhttp://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=41279
    Fiyatıda oldukça cazip.Acaba burdan almak mantıklımı?Güvenilir bir sitemi?
    Cevaplarınızı bekliyorum.Saygılar.

• Arkadaslar su an ipod shuffle 2.nesil kullaniyorum ama daha iyi ses veren bi mp3 player almak istiyorum.Aradigim tek ozellik ;shuffle i kullandiktan sonra olabildigince kucuk olmasi ve saglam ses vermesi.video filan hic onemli degil hatta ekrani olmasa bile olur yeterki kucuk olsun ve saglam ses versin yetr.Yorumlariniz icin simdiden cok sagolun
  • Merhaba;

Arkadaşım Meizu M6SL ses açısından oldukça iyi sanıyorum fiyat aralığın 200-230 ytl. Forum başlığından Meizu m6 yı ir incele istersen.
    quote:

Orjinalden alıntı: Scream_SlipKnoT

Arkadaşlar cowon f2 almak istiorum ama bazı takıldığım noktalar var.Öncelikle çok yüksek seste müzik dinleme taraftarı deilim orta seviyelerde dinlerim.Cowon un bu kadar yüksek çıkışlı olmasından ötürü düşük ve orta seviyelerde ses nasıl? dolgun ve temiz mi?Kulaklığım Sennhiser Px-100 genelde metal dinlerim ve dinlerken aradığım en önemli şeylerden biri bütün enstürmanları rahat bi şekilde duyabilmektir.Yoksa video resim vs çok da önemli deil.Birde bir başka konu fiyatı hakkında(Forumda bununla ilgili konu açtım ama pek cevap alamadım size sormak daha mantıklı):Şöyleki bu ürünün 4 gb olanı ereyonda 218 ytlhttp://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=41280
    2 gb ise 225 ytlhttp://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=41279
    Fiyatıda oldukça cazip.Acaba burdan almak mantıklımı?Güvenilir bir sitemi?
    Cevaplarınızı bekliyorum.Saygılar.

• quote:

Orjinalden alıntı: cemilova

Arkadaslar su an ipod shuffle 2.nesil kullaniyorum ama daha iyi ses veren bi mp3 player almak istiyorum.Aradigim tek ozellik ;shuffle i kullandiktan sonra olabildigince kucuk olmasi ve saglam ses vermesi.video filan hic onemli degil hatta ekrani olmasa bile olur yeterki kucuk olsun ve saglam ses versin yetr.Yorumlariniz icin simdiden cok sagolun

samsung u3 veya gittigidiyordan iriver t60 alabilirsin hocam ikisi de shuffledan çok daha iyi ses kalitesine sahip.. u3 1 gb 90 ytl civarı .. iriver t60 ise (pille çalışıyor ve pili baya bi uzun süre gidiyor) 1 gbı 110 ytl civarlarında.. ikisi arasında da iriver t60 derim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: petsise87

Bide bu var arkadaşlar ne dersiniz ep630 ile kıyaslanır mı? lütfen nedeniyle beraber kötülerseniz philipsi memlun olurum

bu ürünün yorumlarını okumuştum kulaklık almadan önce.. sennheiser mx200( 10-15 ytllik kulaklık ) den de kötü bir sesi var diyolar.. ep630 la karşılaştırılamaz bile..tavsiyem ep630 veya bass delisi değilsen ve dengeli ses istiyorsan cx300 alabilirsin.. ( sattığım için demiyorum ama cx300 fiyatına göre şahane bi kulaklık bence.. ama almak istersen imzamı tıklayabilirsin)

• quote:

Orjinalden alıntı: barisozer83
    bu ürünün yorumlarını okumuştum kulaklık almadan önce.. sennheiser mx200( 10-15 ytllik kulaklık ) den de kötü bir sesi var diyolar.. ep630 la karşılaştırılamaz bile..tavsiyem ep630 veya bass delisi değilsen ve dengeli ses istiyorsan cx300 alabilirsin.. ( sattığım için demiyorum ama cx300 fiyatına göre şahane bi kulaklık bence.. ama almak istersen imzamı tıklayabilirsin)

Creative olacak sanırım L Seklindeki jak yerine I seklindeki jakı tercihim nedeniyle. Kulaklıkta 2. el kuıllanımı içime sindiremediğim için sıcak bakmadım ilana ama tesekkürler yine de.
  • Archos 105 2GB yada NWZ-S615F almayı planlıyorum.yanında da Mx200 alıcam.Archos tasatımınıda beyendim fakat ses kalitesi nasıldır bilmiyorum.fiyatları bir birine çok yakın sizce hangisi?
  • Akadaslar iriver t60 almaya karar verdim sizce iyi bi secimmi??
  • quote:

Orjinalden alıntı: jackk888888

Archos 105 2GB yada NWZ-S615F almayı planlıyorum.yanında da Mx200 alıcam.Archos tasatımınıda beyendim fakat ses kalitesi nasıldır bilmiyorum.fiyatları bir birine çok yakın sizce hangisi?

sony daha iyi bir seçim olacaktır.. ama tavsiyem 30-40 ytl daha verip buu almanhttp://www.koysepete.com/en+ucuz+creative+zen+4gb,+mp4+calar+adaptor+hediyeli+tasima+kilfi+(sadece+koyse+79614.aspx

yanına da bi mx200 alırsın..

ya da bunu alabilirsin.. ses kalitesi muhteşemdir yanında verilen kulaklık ta mx200 den iyi..http://www.koysepete.com/en+ucuz+samsung+yp-k3q+2gb,+oled+ekran,+jpeg,+fm+radyolu+mp3+calar+80891.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepciniz83 -- 20 Ocak 2008; 14:59:46 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.