Şimdi Ara

MP3 Çalar ve Kulaklık Alacaklar-Tavsiye Başlığı (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
753
Cevap
2
Favori
86.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sony NWZ-B172B
    veya
    PHILIPS SA4RGA02RN/97
    almayı düşünüyorum hangisini önerirsiniz.
  • Herkese merhaba;

Ben hem mp3 player hem de kulaklık arıyorum, bunları spor yaparken çoğunlukla bisiklet üzerinde kullanacağım, ama çok kriterim var, bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yardım-fikir bekliyorum. yoğun olarak electronic, minimal, house dinliyorum ama ruh halime göre hemen her türden eserler dinlerim, her halükarda güzel ve temiz bir bass almak şart! :)

mp3 player için kriterler;
    ================
    * öncelikli olarak ses kalitesi çok önemli, ne kadar kaliteli o kadar iyi! hatta şu ürün en iyi ses kalitesine sahip deseler onu alırım! çünkü bu ürünü uzun yıllar flac dosyalarla kullanmak istiyorum, amatör olarak da müzikle uğraşıyorum

* boyut olarak çok büyük ve ağır olmasını istemiyorum, çünkü koşarken zıplarken de dinleyebileceğim, doğal olarak çok büyük hafızalı olmamamlı (32GB a gerek yok), 2-4-8 gb yeterli

* renkli ekran, dokunmatik, uçtu kaçtıya gerek yok, olmasa daha iyi sadece müzik dinleyeceğim

* şarjı ne kadar uzun o kadar iyi, aynı şekilde yüksek ses vermesi tercihim

* fiyat aralığı olarak sıfır veya ikinci el, 200-300 civarı olabilir

* ekstra kriterler, görünümü hoş olması da güzel olur

kulaklık;
    ======
    * şimdiye kadar denediğim bütün kulakiçi ve nokta kulaklıklar kulağımdan düştü, normal yürürken bile düştü, kask ile kullanacağım ve kulaklığın tekini yeri geldiğinde çıkarabileceğim -trafiği dinlemek adına-, o yüzden kulak arkası kulaklıktan başka bir tip bana uygun değil

* mp3 player ne kadar kaliteli olursa olsun kulaklığın kalitesi sesin son halini belirleyecektir, o yüzden çok aşırı pahalı olmadıkça (200 ve üzeri) kalite arıyorum, zaten kulak arkası tipinde çok pahalı ürün göremedim pek.

* uzun saatler kulağımda duracağı için konfor önemli, hatta zorunlu...

Şimdiden teşekkürler herkese : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhan1330 -- 18 Temmuz 2012; 15:03:43 >

• ıpod nano 6.nesil ve htc one x için kulak içi kulaklık arıyorum. max. bütce 300tl. alabilirsem yurtiçinden alıcam. benim aklımda cx870 bose ie2 ve monster turbine. önerilere açığım her türden müzik dinlerim.
  • piranha lar nasıl pm atarsanız?
  • bide ben metal dinliyorum en fazla 50 tl verebilirim kulaklığa ep 630 bana gider mi başka bi ürün tavsiye eder misiniz
  • 4 sene iett de metal dinledim piranha ile. gayet memnunum

ama kapasite sorunları nedeni ile arayışlara düştüm
    en az 8 gb mümkünse ufak bişey ama mutlaka ekranlı bişeyler arıyorum. philipsin var mesela 100 tl civarı ama emin değilim saatlerdir arıyorum artık beynim sulandı
    o fiyat aralığnda, pil ömrü iyi olan tavsiyenizi bekliyorum
  • ya arkadaslar ben gecen aylarda jbl referance 250 aldımda bı turlu gercek sesı alamadım sadece bı arkadasımın telefonuna taktım ondan cok kalıte ses verdı kednı telefonun c3 takıyorum ses arkadan gelıyor ne almalıyım
  • Daha önce Philips Mp3 player kullanmadğım için aşağıdaki ürün hakkında bilgiye ihtiyacım var.

http://www.philips.com.tr/c/mp3-ve-mp4-calarlar/gogear-aria-8gb-sa4ara08kf_97/prd/

Daha önce philips kullanan arkadaslar memnunlar mı ? Yoksa başka markalara mı bakayım.
  • ya bılader yok mu konuya bakan bırı soyle kalıtelı ses cıkısı olan bı mp3 çalar arıyorum jbl referance 250 kulaklıga baglayacam
  • EP630 yarı kulak içi kulaklık değildir ki. bildiğin kulak içi kulaklıktır.

• bu çok güzel bir çözüm ama ses seviyesi hepsini kullanınca ciddi anlamda düşüyor.

en ideali

http://www.kulaklik.com/Belkin-Kulaklik-coklayici-2-li_231.html#0

• APPLE IPOD SHUFFLE MC164ZO/A 4G mı SONY NWZ-E363B 4 GB mı ? sizce hangisinin ses kalitesi iyidir?
  • philipis'in 10tl lik kulakligi var linkte. Önerir misiniz, bass nasildir iyi mi acaba. Bende halihazisda senhiser mx 200 var. Bundan iyimidir acaba?
    http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/philips-she2660-kulak-ici-kulakliklar-63593122

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sennheiserı bilmem ama philips iyidir. Ben 14 tl ye almıştım teknosa dan bi tane. Kalitesi güzel, güzel ses veriyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalikfb

bide ben metal dinliyorum en fazla 50 tl verebilirim kulaklığa ep 630 bana gider mi başka bi ürün tavsiye eder misiniz

metal dinliyorsan ep630 almamalısın, tiz seslerde çok yetersiz bu kulaklık basslar güzel ama tiz seslerde belirgin bi rahatsızlık var.
  • Bende Philips GoGear RaGa 2GB (SA4RGA02PN/97) var. Sansamı gezide kaybedince almak durumunda kalmıştım çünkü telefondan müzik dinlemeyi sevmiyorum, şarj dayanmıyor. Ama bu Mp3 beni RESMEN ağlattı. Kutudan çıkan kulaklığıyla müzik zaten dinlenmiyordu, dışarıdaki sesten müziği duyamıyordum. Yanımda hep yedek kulaklık taşırım neyse ki. Yine dinlenicek ayara geldi ama kesinlikle eski SANSA (SANDİSK) gibi değil. Ondan öncesi Menü o kadar yavaş ki beni resmen delirtti. Yavaş cihazlara zaten deli oluyorum, fırlatasım geliyor duvara. Yaklaşık 300 şarkı var,istediğim parçayı bulana kadar verem oluyorum. Geçişler en az 5 saniye sürüyor, bazen kapandı sanıyorum kontrol ediyorum. Bazen yok yere hata veriyor format desteklemiyor diye. Cidden çok sinir bozucu kimseye önermiyorum KESİNLİKLE. Fiyatı çok bir şey değildi ama bu fiyata çok daha iyi şeyler bulunabilir. Almadan önce kesinlikle test edin. Philips diye öyle alıp çıkmıştım, rezillik.

• Merhaba arkadaşlar.Okulda kullanmak için şöyle orta yollu f/p oranı yüksek bir mp3 player önerirseniz sevinirim.max 100tl ayırabilirim.Teşekkürler
    iyi forumlar.
    Aklımda 1-2 model var değerlendirirseniz sevinirim

http://www.darty.com.tr/e_commerce/Flash-MP3-MP4-Calar/SONY/NWZB172R-CEV-2GB-KIRMIZI-p-69520-c-29.htm
    http://www.bimeks.com.tr/urun/116480/philips-raga-8gb-mp3-player-kirmizi-sa1983a-.aspx

• Merhaba arkadaşlar , foruma yeni üye oldum bu da ilk mesajımm , hayırlı uğurlu olsun hehe :)
    neyse soruma geçeyim ,
    ben yaklaşık 3 yıl önce starcom dan bir mp3 çalar almıstım , daha sonra bunun tuşları çıktı aktarma kablosunu kaybettim falan derken , artık yeni alayım dedim ve bi tane oblio marka mp3 aldım . ancak keşke almaz olaydım :( çünkü beğendiğim tek şeyi , ses seviyesininn 40'a kadar çıkması ve kendiliğinden usb si olması. o kadar yavaş ki anlatamam , şarkıyı durduruyorum tekrar oynatmak için yürütme düğmesine bikaç kez basmak zorunda kalıyorum , şarkıları geçerken çok yavaş zaten... starcom da basılı tutttuğum zaman pek çok şarkıyı hızlı geçtiği sürede oblio ancak bir şarkı geçiyor istediğim şarkıya gelene kadar ömrümden ömür gidiyor . hadi diyorum şarkı listesini açıp listeden seçeyim , oblio bi alt şarkıya geçene kadar , starcom listeyi tamamlıyor nerdeyse . sizden şarkıları atlarken veya listeden seçerken hızlı çalışan , şarjlı , usb li radyosu olsa da olmasa da olan bir mp3 tavsiyesi istiyorum . hatta sırf hızlı olsa yeter bile diyebilirim ...

• GİTTİM KULAKLIK ALACAĞIMA SONY NWZ-B172 MP3 ÇALAR ALDIM İNDİRİMDEYKEN 60 TLYE İÇİNDEN ÇIKAN KULAKLIK TA FENA DEĞİL KAFAM RAHAT.MDR E9 KULAKLIĞIM VARDI 16 TL LİK İÇİNDEN ÇIKAN KULAKLIĞIN YANINDA BİR HİÇ BENCE**** ÇALAR DA HOŞUMA GİTTİ TAVSİYE EDERİM ŞARJİ MANYAK BİŞEY.
  • SONY NWZ-B172 59tl ye dartyden alınmıştır.yardım gelmedi ancak herkese yinede teşekkürler.Genel anlamda iyi bir mp3.ses kesinlikle yüksek ve kaliteli(iyi bir kulaklık ile çok daha iyi olur ancak ben gerek duymadım) şarj işi en sevdiğim yönü oldu gerçekten.Yani kısacası kesinlikle tam bir f/p ürünü.Çok fazla birşey beklemeyen,orta halli kullanıcıyı kesinlikle memnun edecektir.Almayı düşünenlere fikir olsun
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.