Şimdi Ara

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ## (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.945
Cevap
54
Favori
325.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ##

Arkadaşlar böyle bir uyarı alıyorum, birkaç çözüm yolu denedim ama çözemedim, kesin çözüm olarak bu yan uygulamayı kaldırsam bir sorun olur mu? (Ve hangi yan uygulamayı kaldıracağım) Başka alternatif çözümler önerebilir misiniz? Sadece uyarı vermesini dert ediyorum, başka zararı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Arkadaşlar böyle bir uyarı alıyorum, birkaç çözüm yolu denedim ama çözemedim, kesin çözüm olarak bu yan uygulamayı kaldırsam bir sorun olur mu? (Ve hangi yan uygulamayı kaldıracağım) Başka alternatif çözümler önerebilir misiniz? Sadece uyarı vermesini dert ediyorum, başka zararı yok.

Önce flash player ı tamamen kaldırıp sonra tekrar yeni ve güncel versiyonu kurmanızı öneririm. Aşağıdaki linkte arkadaş yeni versiyon linklerini vermiş. Buradan önce 5. satırda bulunan Uninstaller ı indirip çalıştırın ve önceki versiyonları kaldırın. Sonra 1. sıradaki ie için olanı, sonra da 2. sıradaki firefox için olanı indirip kurun. Tabii sisteminiz windows ise. Değilse size uygun olanları indirin.

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=35833521

Tekrar aynı sorun olursa sayfanın üstündeki Ayrıntılar kısmına tıklayarak ne olduğunu görebileceğinizi sanıyorum. Bildiğiniz bir uygulama ise yan uygulamayı güncellemeyi de deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egé

quote:

Önce flash player ı tamamen kaldırıp sonra tekrar yeni ve güncel versiyonu kurmanızı öneririm. Aşağıdaki linkte arkadaş yeni versiyon linklerini vermiş. Buradan önce 5. satırda bulunan Uninstaller ı indirip çalıştırın ve önceki versiyonları kaldırın. Sonra 1. sıradaki ie için olanı, sonra da 2. sıradaki firefox için olanı indirip kurun. Tabii sisteminiz windows ise. Değilse size uygun olanları indirin.

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=35833521

Tekrar aynı sorun olursa sayfanın üstündeki Ayrıntılar kısmına tıklayarak ne olduğunu görebileceğinizi sanıyorum. Bildiğiniz bir uygulama ise yan uygulamayı güncellemeyi de deneyebilirsiniz.

Dediklerinizi yaptım bakalım bugün içinde tekrar o uyarıyla karşılaşacak mıyım beklemedeyim şuan.

Yan uygulamayı güncelle dediğimde flash player'ı güncellemek istiyordu ama başarılı olamıyordum, belki tamamen kaldırıp tekrar kurmak sorunu gidermiş olabilir. Ben kullandığım flash block eklentisinden kaynaklandığını düşünmüştüm ama bu eklenti facebook'ta devre dışı olmasına rağmen facebook sayfasındayken bu uyarıyı alıyordum.
  • quote:

Dediklerinizi yaptım bakalım bugün içinde tekrar o uyarıyla karşılaşacak mıyım beklemedeyim şuan.

Yan uygulamayı güncelle dediğimde flash player'ı güncellemek istiyordu ama başarılı olamıyordum, belki tamamen kaldırıp tekrar kurmak sorunu gidermiş olabilir. Ben kullandığım flash block eklentisinden kaynaklandığını düşünmüştüm ama bu eklenti facebook'ta devre dışı olmasına rağmen facebook sayfasındayken bu uyarıyı alıyordum.

Sonuç nasıl, halloldu mu..
  • quote:

quote:

Sonuç nasıl, halloldu mu..

Flash player'ı kaldırıp yeniden kurduktan sonra 1-2 kez daha bu uyarıyı aldım ama daha sonrasında facebook'ta çok vakit geçirmediğim için (büyük orada facebook'taki iken bu uyarıyı alıyordum) sorunun tamamen çözülüp çözülmediğini bilmiyorum. Emin olunca yeni bir mesajla bildiririm, olmadı şüphelendiğim ekletileri kaldırmayı da denerim.
  • quote:

Flash player'ı kaldırıp yeniden kurduktan sonra 1-2 kez daha bu uyarıyı aldım ama daha sonrasında facebook'ta çok vakit geçirmediğim için (büyük orada facebook'taki iken bu uyarıyı alıyordum) sorunun tamamen çözülüp çözülmediğini bilmiyorum. Emin olunca yeni bir mesajla bildiririm, olmadı şüphelendiğim ekletileri kaldırmayı da denerim.

Flash block eklentisini kaldırın bence. Çok anlamlı bir eklenti değil, a d b l o c k varken..
  • quote:

quote:

Flash block eklentisini kaldırın bence. Çok anlamlı bir eklenti değil, a d b l o c k varken..

Uyarı ekranında ayrıntılara tıklayıncahttps://www.mozilla.com/en-US/blocklist/ beni bu adrese yönlendiriyor. Ve sorunun hangi yan uygulamadan kaynaklandığını buldum, ama bu yan uygulaman ne işe yaradığını ve nasıl kaldırılacağını sorunun nasıl çözüleceğini bulamadım. Şuan için sadece facebookta uyarı alıyorum. (biri sohbet penceresi açtığında, ben açtığımda olmuyor.)

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 24 Eylül 2010; 16:36:13 >
  • quote:

Uyarı ekranında ayrıntılara tıklayıncahttps://www.mozilla.com/en-US/blocklist/ beni bu adrese yönlendiriyor. Ve sorunun hangi yan uygulamadan kaynaklandığını buldum, ama bu yan uygulaman ne işe yaradığını ve nasıl kaldırılacağını sorunun nasıl çözüleceğini bulamadım. Şuan için sadece facebookta uyarı alıyorum. (biri sohbet penceresi açtığında, ben açtığımda olmuyor.)

Quick Time ı kaldırırsanız firefox daki eklentisinin de kalkması lazım..
  • Arkadaşlar bir eklenti arıyorum ben Chrome 'da gibi Çeviri gerekli varmı bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahLimm

Arkadaşlar bir eklenti arıyorum ben Chrome 'da gibi Çeviri gerekli varmı bilgisi olan ?

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ##
    gTranslate
    Google çeviri hizmetini firefox'da daha rahat kullanılmasını sağlıyor.Eklentiyi kurduktan sonra ingilizce içerikli herhangibir metin ve ya kelimeyi seçip sağ tıklıyoruz.Açılan menüden en altta bulunan Translate'nin üzerine gelip seçtiğimiz metnin çevirimini görebiliriz.

Not:İstersek çeviri dil ayarlarını yapabilirsiniz.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/918

Alternatif olarak Google Toolbar kullanarak da istediğinizi yapabilirsiniz..
  • Gtranslateyi denemişdim pek kullanışlı bulmadıgım için kaldırdım google toolbarı deneyecegim şimdi teşekkürler
  • Imtranslator kullanıyorum tavsiye ederim, seçtiğin yazıya sağ tılayıp Imtranslatore tıklayınca çeviri ekranını açıyor.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2257/
  • biraz önce açtım bilgisayarımı firefox u çalıştırdım bi eklenti kurulmuş..

default manager 2.3

sağ tık hakkında dedim,microsoft corporation diyor
  • https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2300/ gerekli bilgileri FF'nin eklenti sitesinde yer alıyor ben baktım ( Otomatik Tamamlama Müdürü ) adında bir eklentiden bahsediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

biraz önce açtım bilgisayarımı firefox u çalıştırdım bi eklenti kurulmuş..

default manager 2.3

Yeni kurduğun bi programla alakalı kurulmuştur muhtemelen.
  • quote:

default manager 2.3

Program Ekle/Kaldır'a bak. Orada varsa uninstall et.
  • üst tarafta kısayollarımızı ekliyoruz ya orayı nasıl çift sıra yapıyorduk?
    eklentinin adı neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

quote:

default manager 2.3

Program Ekle/Kaldır'a bak. Orada varsa uninstall et.

orada yok
  • quote:

üst tarafta kısayollarımızı ekliyoruz ya orayı nasıl çift sıra yapıyorduk?
    eklentinin adı neydi?

Multirowbookmarkstoolbar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666

quote:

üst tarafta kısayollarımızı ekliyoruz ya orayı nasıl çift sıra yapıyorduk?
    eklentinin adı neydi?

Multirowbookmarkstoolbar

tamam sağolasın
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.