Şimdi Ara

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ## (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.945
Cevap
54
Favori
325.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar,ben yaklaşık 4 yıldır Vista ve XP üzerinde firefox u sorunsuz kullanıyorudum ancak W.7 Ultimate 64bit e geçtikten sonra firefox u yükledim ancak program inanılmaz yavaş çalışıyor özellikle ilk açılışı 20sn. ye sürüyor.acaba bu sorunun kaynağı nedir yardımcı olursanız sevinirim.
  • Çok fazla eklenti yüklemiş olabilirsiniz, ya da tema kullanıyorsanız ağır geliyor olabilir. Ben ilk çıktığından beri 4 betayı kullanıyorum, oldukça hızlı... Hatta çok hızlı...
  • F.F 3.sürümünün son serisini kullanıyorum 3 adet eklentim var 3 tanede tema.işletim sistemim x64 diyemi acaba yavaş çalışıyor.olmazsa F.F 4 beta yı denerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BossaNova

F.F 3.sürümünün son serisini kullanıyorum 3 adet eklentim var 3 tanede tema.işletim sistemim x64 diyemi acaba yavaş çalışıyor.olmazsa F.F 4 beta yı denerim.

bende x64 kullanıyorum ama hiç öyle bi yavaşlama olmadı bende.makina i5 2.4 ghz 1 gb ati hd 5650 ekran kartı 3 gb ram var.

1 tema,12 tane de eklenti var.49 tane yer imi var.dediğim gibi bi kasma olmuyor ama hiç işlem yapmasam bile firefox 1oo mb ram yiyor.
    ama yinede kasma olmuyor.sen firefox 4 betayı dene birde
  • Ağ ayarlarından vekil sunucu atamıştım hani şu malum engelleri aşmak için.sanırım problem ordan kaynaklanıyormuş o ayarı değiştirdim şimdilik herşey normal görünüyor.
  • Siz yine de FF 4'e bir göz atın. Pişman olmazsınız.
  • Firefox'la gelen tehlike

Birçok güvenlik firması, tarayıcılarınızın şifreleri hatırlamamasının daha iyi olduğunu söyler. Ancak internette dolaşan bu trojan tarayıcınızın ayarlarıyla oynuyor.

Haber, Webroot tarafından keşfedilen Trojan-PWS-NSlog Firefox tarayıcınızın ayarlarına giriyor, burdan tarayıcının size sormadan tüm şifreleri hatırlaması seçeneğini işaretliyor. Tüm şifrelerinizi kaydeden Firefox'u kullanan trojan, bu şifreleri kullanarak kendi hesaplarını yaratıyor. trojan'in hesapları yarattığı isim ise "Maestro."

Şifrelerin ayrıca toplandığı alan adı şu anda kapatılmış durumda.
    Ayrıca Webroot, trojan'i bulaşmış olan bilgisayarlarda bulup silebiliyor. Güvenlik firması ayrıca Firefox'un varsayılan ayarlarında şifreleri hatırlama seçeneğinin açık olduğunu söylüyor ve kullanıcıların bu ayarları değiştirmesini tavsiye ediyor.

ChipOnline
    tatil turları
    web tasarımı
    haber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haytefli92 -- 13 Ekim 2010; 20:14:20 >
  • greasemonkey için kullandığınız scriptleri paylaşabilirmisiniz ?
  • Sık kullandığın sitelerihttp://userscripts.org/ adresinde arat, kullanılan en güncel scriptleri bulacaksındır. Ben kendim bir kaç script hattrick için, yahoo için, youtube için ve birkaç diger siteler için olan scriptleri kullanıyorum. Eminim ihtiyacına göre scriptler bulabilirsin orada...
  • o siteyi biliyorum. zaten scriptlerimi oradan indirdim. bilmeyen arkadaşlarımız için demiştim. ben raipdshare link checker, keeptube bir de hotfile auto capthcha kullanıyorum.
  • firefox saat için gadget olarak..

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ##

http://s1.dosya.tc/file/oBrayK/Firefox.Clock.rar.html
  • Arkadaşlar Firefoxta yeni sekme açınca hemen yana açılıyor en sona açılması için ne yapmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Arkadaşlar Firefoxta yeni sekme açınca hemen yana açılıyor en sona açılması için ne yapmalıyım ?

FF 4 kullanıyorsunuz sanırım.

Adres kısmına "about:config" yazıp, ayarlara girin.

"browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent" ayarini "False" yapın. Kapatıp açın. Tamamdır.
  • themanyax 3,6 kullanıyorum , işe yaradı çok teşekkürler
  • Son olarak adres çubuğuna bir şey yazdığım zaman bing değilde googleda aramasını nasıl sağlayabilirim ?
  • Yine tekrar "about:config" yazıp ayarlara gir. Bu sefer

"browser.search.defaultenginename" satırını bul ve "www.google.com" ile değiştir.
  • olmadı.hala bing te arıyor bende
  • Firefox'u kapatıp açmanız lazım ayarı değiştirdikten sonra. Ben şimdi denedim. Oldu...
  • Bendede olmadı zaten Google yazıyodu defaultta "www.google.com" yapıncada olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 13 Ekim 2010; 20:55:20 >
  • keyword.URL aratıphttp://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q= adresi girersen olması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.