Şimdi Ara

Movement Speed Rune'ler öldü mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s3 ms nerf+buff 'ından sonra çok nadir görüyorum. Eskiden birçok champion ile viable'dı . Özellikle udyr , vlad , pony , lee , skarner , ryze , cassi , voli , shen , nau gibi birçok champion ile harika oluyordu . Hele masteries'lerden de ms alınca tadından yenmiyordu . Şu sıralar hiç kimse de görmüyorum :( Öldü mü ?

• Streamerlarda falan merak edip bakınca görüyorum bahsettiğin champların çoğunda. Benim oyunlarıma da kullanan pek gelmiyor. Bence bazı champlara çok iyi gidiyor ryze,voli,nunu,udyr gibi.
  • Benm mysteries(support mysteries 0-9-21) ve runelerden(%1.5) toplam 22 m.speed geliyo bence hala viable bide sezon 3 ile beraber herolar +25 m.speed ile basliyo ben oyuna botsuz 350-360 speed ile basliyorum beni baya bi sure idare ediyo ve oyun basi 350 gold kara geciyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslan61 -- 29 Mart 2013; 2:58:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Championların base movement speedleri arttı, dolayısıyla bu runeların verdiği ms de arttı. Ben hala kullanıyorum, memnunum
  • Ryze ve TF'de hala kullanılabilir durumda bence.
  • deme öle deme, ms ölmez ^^ hecarimle süper gidiyo.
  • İstisnasız her jungle ve mid champında ms kullanırım. Kogmaw Ashe tarzı adclerde de olabilitesi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişiklik farketmedim ben hala kullanılıyor gördüğüm kadarıyla. Ben de kullanıyorum.
  • öldü mü ? daha viable oldu. base ms arttığı için % olarak daha çok arttıyor ms yi 1lv da
  • Singed ve Ryze'da hala kullanıyorum. Çok da memnunum. Hatta dün hatayla ms'siz girdiğim oyunda Ryze ile zorluk çektim. :)
    Bir de unutmadan, jungle'ı rahat dönebilen bütün şampiyonlarda Ms Quint'lerini kullanıyorum, gang gücünü arttırmak için. Çok da memnunum :)
  • Jax runelarında kullanıyorum %3 yetiyor base zaten yüksek
  • Yoo hala yerli yerinde duruyor mov. speed olmadan jungle dönen düzgün gank atabilen Naut mu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: erynch

öldü mü ? daha viable oldu. base ms arttığı için % olarak daha çok arttıyor ms yi 1lv da

Önceden bot başlangıç yapılıyordu hatırlatırım :P
  • Hala çok kullanışlı teemo ile solo top da çok zevkli oluyor.
  • gayet viable olsa kullanıcam baya pahalı.Özellikle junglelar için ideal birde bazı mid.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Advancensar

quote:

Orijinalden alıntı: erynch

öldü mü ? daha viable oldu. base ms arttığı için % olarak daha çok arttıyor ms yi 1lv da

Önceden bot başlangıç yapılıyordu hatırlatırım :P

soloya simdi ms rune alıyorsun birsürü pot ve ward alıyorsun daha iyi oluyor mesela irelia
  • Hecarime alınca yenilmez oluyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unseen Predator

s3 ms nerf+buff 'ından sonra çok nadir görüyorum. Eskiden birçok champion ile viable'dı . Özellikle udyr , vlad , pony , lee , skarner , ryze , cassi , voli , shen , nau gibi birçok champion ile harika oluyordu . Hele masteries'lerden de ms alınca tadından yenmiyordu . Şu sıralar hiç kimse de görmüyorum :( Öldü mü ?

Ms azalması bence iyi bir gelişim ; Champların daha dengeli bir hal aldığını gösteriyor zira S2 'De dariusa çıktığımı bilirdim. Suplarda artık Ms ile girmek cok Riskli ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hydrogena -- 29 Mart 2013; 14:18:54 >
  • oh şükür biri ıssız acun kaldımı yazmamış
  • hecarim 0 9 21 masteries + ms quint + mobility homeguard + ghost veya tp akar....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.