Şimdi Ara

Mouse'u Nerde Tamir Ettirebilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aldığım mouse da fabrika hatası var yeni açıldı kutusu ama çalışmıyor.Geri göndersem bir sürü kargo parası tutuyor amerika da üreticisi ben bunu nasıl veya nerde tamir ettirebilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mouse tamiri yapan bir yer hayatımda hiç görmedim :/ sanırım garantiye göndermekten başka çaren yok dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRkejon

mouse tamiri yapan bir yer hayatımda hiç görmedim :/ sanırım garantiye göndermekten başka çaren yok dostum

Ben de görmediğim için sordum :D hocam göndermem biraz zor mouse dan pahalıya geliyo kargo masrafı ,karşılamadıklarını söylediler kargoyu

• mause tamir ediliyormu ben hiç tamir etiren görmedim garanti yoksa uğraşmaya değmez
  • mousta nasıl bir sorun var. Eğer çift tıklama gibi tuşlarında bir sorun varsa, tuşlar çok kolay bir şekidle değiştirilebilir. gereken tek şey kullanılmayan eski bir mouse ve lehim makinesi. Ama devre kartında bir sorun varsa, hiç çalışmıyorsa tamir ettirebileceğini sanmıyorum.
  • ilk kez duyuyorum :) Bence yolla garantiye tamir edeni bulmaktan kolaydır

• Sorun nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

Sorun nedir?

Tepki yok hocam takıldığında , ne pc de ne mouse da

• Arkadaşlar kendim açıp tamir edebilirmiyim acaba temassızlık varsa bir yerde o kadar zor değildir tamiri

• Sherlock69 kullanıcısına yanıt
    Mouse unuzu 50Tl sen ucuza aldıysanız tamirle uğraşmayın.Ha gaming mouse olur kaliteli bir cihaz olur ,garantiye gönderirsiniz.

Ayrıca çok pahalı bir ürün değilse birebir değişim yaparlar..

• Aldığın yere sor ve garantiye göndersin yada yenisini versinler fazla gün geçmeden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantiye gönderememin nedeni kargo burdan amerikaya ne kadar tutar en ucuz çok pahalı ups ile mesela

• Sherlock69 kullanıcısına yanıt
    Çok tutar

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas*

Çok tutar

Ben böyle iş görmedim alırkende ödüyoruz bari kargo masrafını karşılayın zaten bende hata yok fabrikasyon bir hata sıfır fare, atacağım heralde çöpe

• Başka bikgisayarda deneyin. Donanım ekleme sesi duyuyor musunuz?

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

Başka bikgisayarda deneyin. Donanım ekleme sesi duyuyor musunuz?

Denedim hocam ses de gelmiyor, tek tepki pc ye çalışan bir mouse takılıysa bunu takınca diğeri çıkarılmış gibi oluyor çalışmıyor

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • hocam benim bildigim kadıköyde bu işin ustaları var. yazıcıoğlu pasajı olması lazım

https://www.toptanihracat.com/mouse-tamiri-yapan-yerler/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marketing44 -- 16 Ekim 2023; 2:23:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.