Teğmen
25 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 1)
Gönderileri
merhabalar TURKNET dıye lanet bır ınternet kullanıyorum ancak aylık kota yenılendıkten bır gun sonra bıle oynadığım oyunlarda filmlerde videolarda indirmelerde yavaşlık meydana geliyor
misal;kotalar yenilendi ve ertesi gün bikaç el agario oynuyayım dedim fakat nerdeee takır takır takılıyo santım santım ılerlıyo mubarek nedir bu sorun arkadaşlar bulamadım çözümü
İşlemci: AMD FX X6 6300 Soket AM3+ 3.5GHz 14MB Önbellek 95W 32nm
Ram: Kingston Hyperx 4Gb Ddr3 1600Mhz Cl9
Ekran Kartı: Powercolor HD6570 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11
Anakart: MSI 760GM-P23 (FX) Amd 760G 1333MHz DDR3 Soket AM3 mATX
Güç Kaynağı: (bilinmeyen marka) 350-400W
DVD-RW: LG SUPER MULTİ M-DISC
HDD: Seagate 3.5" 250GB Sata 3.0 8MB Cache 7200Rpm
İşlemci Soğutucu: stok amd fan

başlıkta belirttiğim gibi sistemi satmaya kalksam ne kadar eder ?
herkese merhaba elimde birkaç işime yaramayan parça var ve bunları takas edip yerine kullandığım pc deki ramden bir tane daha alamyı düşünüyorum
şuan kullandığım ram Kingston HyperX 4GB 1600Mhz ddr3
elimdeki takas olacak parçalar : intel core2 duo E6750 2.50 ghz, intel pentium 4 3.20 ghz, intel celeron 2066 ghz, 4 gb 1600 mhz nanya laptop ram işte bu parçaları takas edip bi ram daha alabilirmiyim sizce lütfen görüp geçmeyin yardım edin

not: 1600 mhz olan bütün ramler pc me uyarmı ?
herkese merhaba elimde birkaç işime yaramayan parça var ve bunları takas edip yerine kullandığım pc deki ramden bir tane daha alamyı düşünüyorum
şuan kullandığım ram Kingston HyperX 4GB 1600Mhz ddr3
elimdeki takas olacak parçalar : intel core2 duo E6750 2.50 ghz, intel pentium 4 3.20 ghz, intel celeron 2066 ghz, 4 gb 1600 mhz nanya laptop ram işte bu parçaları takas edip bi ram daha alabilirmiyim sizce lütfen görüp geçmeyin yardım edin

not: 1600 mhz olan bütün ramler pc me uyarmı ?
MERHABALAR VODAFONE 785 ANDROİD TELEFONA SAHİBİM VE İÇİNDE 12 TL BULUNAN BİR TURKCELL HAZIR KARTIM VAR ANCAN NE YAPTIM ETTİM BİR TÜRLÜ HİÇİBR NUMARAYA SMS GÖNDEREMİEDİM LÜTFEN YARDIM EDİN NEDİR BUNUN SEBEBİ

NOT:KONUYU DOĞRU YEREMİ AÇTIM BİLMİYORUM KUSURUMA BAKMAYIN
İMZAMDAKİ SİSTEMİ NASIL GÜÇLENDİRİRİM HANGİ PARÇASI DEĞİŞMELİ YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
merhabalar windows 7 kullanıcısıyım ancak formattan 2-3 ay sonra pcye hep aynı şeyler oluyo çözemedim bir türlü neyse sorunum şöyle diyelim format attım bikaç oyun yükledim pc hazır 2-3 ay kullanıyorum ama 3.ayın sonunda falan regedit açılmıyor cmd çalışmıyor görev yöneticisi devre dışı kalıyor nerdeyse windows bütün özelliklerini yitiriyor her seferinde böyle oluyor lütfen yardım edin nedir bu
MERHABALAR bulunduğum bölgede satılan 8 kg dumbell 30 tl bana göre fazla bi fiyat olduğu için bende aynı işlevi görecek birşey yapabilirmiyim diye düşünürken aklıma DH geldi bende hemen sorayım dedim,Acaba evde dumbell gibi bişey yapmak mümkün mü ?

not:konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum
Elimde birkaç parça var.Bunları bir bilgisayar dükkanına götürüp takas ile 350-400 w bi psu alabilirmiyim ? bunu yazmamın sebebi en yakın bilgisayarcı 6-7 km uzaklıkta.Eğerki işe yaramaz parçalar ise boşuna o kadar yol gitmiyim.Şimdiden teşekkürler

PARÇALAR
ATI RADEON X1650 512MB 128BİT
İNTEL CORE 2 DUO 2.66 GHZ
İNTEL PENTİUM 4 3.20 GHZ
İNTEL CELERON 2.66 GHZ
KİNGSTON 1GB 800MHZ DDR2

NOT:''İŞLEMCİLERİ ESKİDEN KULLANIYORDUM ANAKARTIMI DEĞİŞTİRDİĞİM İÇİN ARTIK İŞİME YARAMIYOR ANCAK ŞUAN ÇALIŞIP ÇALIŞMADIKLARI HAKKINDA HİÇBİR FİKRİM YOK''
Merhabalar elimde 2 adet ethernet kartı var yillardir internet tablosunu direk anakarta bağlıyorum ethernet kartını takip ondan kullansam ne faydası olur yardım eder misiniz?
Hakkında
Forum İmzası:
...AMD (FX)6300 3.50 GHZ... ...MSİ 760GM-P23 (FX)... ...KİNGSTON HYPERX 4GB 1600MHZ... ...POWERCOLOR HD6570 1GB 128BİT... ...500 gb 5200 rpm samsung hdd ...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Ekran Kartı
Power Color
Modem
Airties
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 127
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 3.309 (Bu ay: 4)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.