Şimdi Ara

Mount And Blades Warband Hala oynayanlar varsa yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Mount and blades biliyorm eskilerde kaldı ama bağzı oyunlar vardır kalitesi kötüde olsa sizi eğlendirir bağzı oyunlar vardır bi ton para dökülür ama eğlendirmez her neyse soruma geçelim.

Beyler 5 tane kale ele geçirdim 4 tane lord bana bağlılık yemini etti ve birden bütün krallıklar bana savaş açtı
    1000 kişi geldikleri oldu genede kaleleri tutmayı başardım sürekli bütün krallıklar kalelerimi ele geçirmeye çalıştı tutabilidiğim kadar tuttum asker ihtiyacımı da karşılayamadım sonra artık yumdum gözümü tüm tecrübeli askerlerimi topladım bıraktım kaleleri
    şimdi tekrardan 4 tane kale ele geçirdim aynı durum gene oldu asker topluyum desem toplayamıyorum savunuyum desem nereye kadar
    barış yapmayada yanaşmıyorlar ne yapayım mq :D ?
    Erinmeden durumuda haritada çizdim Mount And Blades Warband Hala oynayanlar varsa yardım!!!

• Hocam ne yapıyorsunuz kaleye o kadar asker birakmayin. Toplayin rodoklardan arbaletcileri kaleye koyun 30 tane falan yeter. Zaten kale alinca icinde asker oluyor . Onlardan okculari birakin atli ve piyadeyi alin. 100 ve 90 kisilik kaleleri 30 a dusurup haritada dolasacaksiniz. Kale saldiri altinda diyince hemen o kaleye gidip bozacaksiniz kusatmayi. Tarafiniza gecen adamlara beni takip edin deyin toplu dalin adamlara .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Krallıklardan 1-2 si ile dostluk yaparsanız daha kolay mücadele edersiniz. Ben de böyle sıfırdan devlet kurmaya çalışmıştım ama Nam ve Onur puanınız düşük olunca kimse sizi kaale almıyor -_- .

O yüzden bi krallığın emrine girip biraz tanınmak lordlarla aranızı iyileştirmek ve onur ve nam kazanmak oyun başında daha mantıklı gibi. Sonradan kendiniz devlet kurunca lordlar koşa koşa size geliyor zaten :)

Ben Sarranid e girmiştim tüm lordlarla aramız 99 100 civarıydı. Sarranid den ayrılmaya cesaret edemedim (lordlarla aram bozulur diye ) ama yeni devlet kursam kimse hayır demezdi herhalde :)

• Mobil de varmi bu oyun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasif987 K kullanıcısına yanıt
    oyundaki tüm krallıklar benimle savaşınca aklıma gelmedi değil barış yapmak :D ama dediğin gibi kaale bile almıyor şerefsizler beni
    oyun birde sıkıcılaşıyor kaleme bi nordlar geliyor 1000 kişi tam savuşturduk oh diyoruz svadyalılar geliyor onlarıda savuşturuyom böyle zincirleme gidiyor tek gerçekleşen ilerleme asker kaybı askerde toplayamıyorm :D
  • Mobilde Varsa BU Oyun Süper
  • Hocam mobilde olsa bilde mouse + klavye rahatlığını vermez gibi geliyor bana

Bi yandan atı süreceksiniz bi yandan ok atacaksınız :) bu bilgisayardan bile zor yapılıyor

ama tabi muadil bi mobil oyunu bulduysanız duymak isterim

• Mobilde var ama sadece tegra işlemcili cihazlarda çalışıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.