Şimdi Ara

The Witness Oynayanlar Var mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu oyunu oynayan var mı arkadaşlar forumda konusunu bulamadım. Yeni başladım daha ama çok kaliteli bir oyun olduğunu daha baştan hissettiriyor. Braid oyununun yapımcısı yapmış zaten. Çok uzun süredir geliştiriliyor. Bir adadayız ve neler olduğunu neden orada olduğumuzu bilmiyoruz. Bulmacaları çözerek ilerliyoruz oyunda.

Bugün küçük bir ayrıntı yakaladım çok hoşuma gitti. Dışarıdan bakıldığında bir dal parçası gibi duruyor ancak içeri girdikten sonra pencereye bakıp açıyı ayarladığınızda bulutla birleşerek bir ağaç şeklini alıyor. Bunun gibi bir sürü ufak ve güzel ayrıntı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 14 Şubat 2016; 17:29:57 >

• Almayı düşünüyorum oyun çok güzel duruyor grafikleri falan çok tatlı olmuş. Hakkında duyduğum yorumlar da gerçekten güzel. Bulmaca içerikli oyunları seviyorum ama hem bulmacaları hem hikayesi güzel olan oyun bulmak çok zor ne yazık ki. Bu oyundan umutluyum muhtemelen en yakın indirimde alacağım.
  • oyunun türkçe yaması var mı
  • Türkçe yaması yok ne yazık ki. Keşke olsa iyi olurdu. Yama yapılacağına dair bir haberde yok şu an.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.