Şimdi Ara

MOTRİO YEDEK PARÇASI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
13.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MOTRİO YEDEK PARÇASI hakkında bir bilgisi olan kullanan varmı serviste taklıyor sanırım servis dışından uygunmudur kalite durumu nedir bu sayfada gördüm http://www.renault.com.tr/page.aspx?id=363

• Yetkili serviste takıyorlar ama kalite açısından nasıldır bilemem ...
  • hım fiyatları konusunda bilginiz varmı yani normal bir parça 100 tl ise motriosu ne kadardır?
  • Geçtiğimiz hafta genel bakıma girdi aracım.10w40 motrio yağ ve yağ filtresi için 50 lira ödedim.Tabi eksantrik ve aksesuar kayış kitleri yalnızca Renault marka olduğu için onlara kampanya indirimiyle beraber normal fiyatlarını ödedim.Şu an için de bir sıkıntı yok.Zaten Motrio parçaları da iki yıl Renault garantili...
  • Arkadaşlar renault un Türkiyede ürettiği parçalar matrio diye geçiyor.
    Şöyle örnek vereyim clio hb 1.2 için ön fren pabuçları matrio yerli 25tl ithal 84tl(Endenozya malı)

Yani matriolar ı rahatlıkla kullanın üstelik yerli sanayii hemde ucuz hem de 2 yıl garantili.
  • ben yeni öğrendim motrio parçaları gelçi bu aracı yeni aldım mantıklı gibi geliyoor tabi işçilikle servis dışın orji nal parça taklmayı geçerse fiyat bilemem gidip sorucam ilginize teşekürler
  • bir güncelliyim bu konuyu

kullanan bilen memnun kalan şikayetçi olan varmı?
  • eğer serviste yan sanayi ürün taktırmayı düşünüyorsanız dışarıda orjinal parça alıp taktırmak daha mantıklı yan sanayi ürün orjinalin yerini tutmaz
  • bende sizinle aynı fikirdeyim ama adamlar 2 yıl parça garantisini veriyor bizim imalat diyor
  • 5 a önce megane II arka balataları değiştirdim, balatalar motrio değildi, 110 TL ödedim

1 ay önce ön balataları değiştirdim balatalar motrio idi 70 TL ödedim.

arka balataları değiştirdiğimde aracımda frenleme sırasında hiç ses gelmiyordu, ön balatalar değiştikten sonra özellikle geri geri gidip fren yaptığımda çok rahatsız edici bir uğultu sesi çıkıyor.

ön balatalar değiştikten 2 hafta sonra hafifden sesi duymaya başladım ama şuan gerçekten çok rahatsız ediyor, fren yaptığımda etrafımdakiler bile bakıyor.
  • bende 60a arka balataları değiştirdim.geri giderken frene basınca Ses yapıyordu önceki.bitmek üzereymiş. motrio taktılar şuan iyi.
  • Ufak bir bilgi: Motrio, Renault'un yan sanayi markasıdır... Sonuçta Renault'undur.

http://www.renault.com.tr/page.aspx?id=2357
  • http://www.kurtayoto.com/ RENAULT İÇİN EN TECRÜBELİ SERVİS
  • yetkili servis çalışanıyım
    bizde 2 personel motrio taktırdı çok memnun
    bende önümüzdeki hafta taktıracağım
    SCENIC II
  • Arkadaşlar 2006 Megane II HB 1.6 Benzinli (LPG) aracım var. Baskı balatasını değiştireceğim. Valeo mu motrio mu diye karar veremedim. Değiştirenler varsa hangi markayı taktırdınız ve şu ana kadar kaç km. yol yaptınız? Görüşlerinizi alabilir miyim?

Yukarıda geri giderken uğultulu fren sesi geliyor demişsiniz. Aynı dert bende de var. Ben serviste orjinal parça diye değiştirdim ama frene basınca sanki kamyon duruyor yanımda. Bunun nedeni tam olarak nedir, bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu2007

Arkadaşlar 2006 Megane II HB 1.6 Benzinli (LPG) aracım var. Baskı balatasını değiştireceğim. Valeo mu motrio mu diye karar veremedim. Değiştirenler varsa hangi markayı taktırdınız ve şu ana kadar kaç km. yol yaptınız? Görüşlerinizi alabilir miyim?

Yukarıda geri giderken uğultulu fren sesi geliyor demişsiniz. Aynı dert bende de var. Ben serviste orjinal parça diye değiştirdim ama frene basınca sanki kamyon duruyor yanımda. Bunun nedeni tam olarak nedir, bilgisi olan var mı?

ben yetkili srvis çalılanıyım
    Scenıc II benzinli aracıma motrio baskı, orjinal baskı bilyası değiştirdim.

4 yaş üzeri araçlara, yetkili servislerde %25 indirim de basladı.

• quote:

Arkadaşlar 2006 Megane II HB 1.6 Benzinli (LPG) aracım var. Baskı balatasını değiştireceğim. Valeo mu motrio mu diye karar veremedim. Değiştirenler varsa hangi markayı taktırdınız ve şu ana kadar kaç km. yol yaptınız? Görüşlerinizi alabilir miyim?

• ben yetkili srvis çalılanıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanyy

Teşekkürler...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasanyy

Teşekkürler...

ayrıca morıo akü de kullanıyorum
    çok şükür sıkntı yok
    özellikle ustalar önerdi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.