DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Askeri Personel Için Oyak-Renault İndirimi Hakkında Bilgisi Olan?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
38
Cevap
0
Favori
70.471
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Renault >> Askeri Personel Için Oyak-Renault İndirimi Hakkında Bilgisi Olan?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      50 Mesaj
      25 Eylül 2008 17:16:10 Konu Sahibi
      Arkadaşlar şimdi benim abim var piyade kıdemli astsubay başçavuş, bir ara duymuştum Renault marka otomobil alanlara ya indirim vardı yada kredi aldığınızda 0 faiz falan gibi bişeyler vardı. bununla ilgili bilgisi ilgisi olan arkadaşlar var mı? eğer varsa böyle bişey 2009 model bişey almayı düşünüyoruz.

|
      |

• Teğmen
      150 Mesaj
      25 Eylül 2008 17:58:59
      oyak indirimi var.Renault mais bayilerini ara oyak indirimli fiyat sor söylerler.Yanlış hatırlamıyorsam yüzde 5 ile 10 arası bir indirim yapıyorlar.
      quote:

Orjinalden alıntı: ynsberk

Arkadaşlar şimdi benim abim var piyade kıdemli astsubay başçavuş, bir ara duymuştum Renault marka otomobil alanlara ya indirim vardı yada kredi aldığınızda 0 faiz falan gibi bişeyler vardı. bununla ilgili bilgisi ilgisi olan arkadaşlar var mı? eğer varsa böyle bişey 2009 model bişey almayı düşünüyoruz.
      |
      |

• Binbaşı
      1700 Mesaj
      25 Eylül 2008 19:07:44
      Modeline göre 3.000 ile 5.000 YTL arası indirim alırsınız. Ayrıca ruhsat abinizin üzerine çıkıyor. İlla benim üzerime olsun diyorsanız, ruhsat çıktıktan sonra abinizden bir daha alım-satım yapmanız gerekiyor.
      |
      |

2003 Clio Symbol 1.4 16V 98 Hp Gümüş Gri Stil+Güvenlik Paketi
    • Çavuş
      50 Mesaj
      25 Eylül 2008 19:18:58 Konu Sahibi
      bu
      konuda da değinilmiş evet teşekkürler cevaplarınız için, ruhsatta problem olmaz şu anki arabada abimin üzerine:)) bi kaç sorum daha var ama bunları renault mais'e soruyum bizim burda
      |
      |

• Onbaşı
      34 Mesaj
      25 Eylül 2008 19:47:10
      Peşin alımlarda Oyak avantajı pek olmuyor. Ama kampanya düzenlediklerinde vade ve faiz oranları belirgin derecede avantajlı. Bildiim kadarıyla bu yıl kampanya yapmadılar.
      |
      |

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_23878753/tm.htm][image]
      2005 Megane II HB 1.4 16V P.GRİ
    • Binbaşı
      1511 Mesaj
      25 Eylül 2008 20:17:38
      hangi şehirdesiniz?
      |
      |

• Çavuş
      50 Mesaj
      25 Eylül 2008 20:30:33 Konu Sahibi
      68 aksaraydayız, ama abimin görev yeri kayseri, kayseri veya ankara'dan da alabiliriz,
      büyük ihtimal 10-15.000 YTL kadarı peşin, kalanı vadeli olacak, yarın soracağım ama bu ikinci eller için de geçerli mi acaba?
      clio hb yada megane II yada II hb düşünüyoruz, bu arabaların fiyatları ne durumda hiç bilmiyorum.
      |
      |

• Binbaşı
      1700 Mesaj
      25 Eylül 2008 20:44:19
      quote:

Orjinalden alıntı: ynsberk

68 aksaraydayız, ama abimin görev yeri kayseri, kayseri veya ankara'dan da alabiliriz,
      büyük ihtimal 10-15.000 YTL kadarı peşin, kalanı vadeli olacak, yarın soracağım ama bu ikinci eller için de geçerli mi acaba?
      clio hb yada megane II yada II hb düşünüyoruz, bu arabaların fiyatları ne durumda hiç bilmiyorum.

Oyak indirimi 2'nci eller için geçerli değil. Almayı düşündüğünüz araç için Renault'un resmi sitesine girin ve fiyatını öğrenin. Aracın fiyatından 30.000 YTL'e kadarsa yaklaşık 3.000, 40.000 YTL civarında ise 4.000-5.000 YTL düşün. Bu yaklaşık olarak Oyak indirimli fiyata tekabül eder.
      |
      |

• Yarbay
      6227 Mesaj
      28 Eylül 2008 00:42:48
      okadar bi indirim yok sallamayın arkadaslar askerlere en fazla 700ytl indirim yapıyorlar o indirimide zaten toplu araç alımlarında alıyorsunuz yani 3-4 kişi bulun gibin biz araba alacağız diyin o şekilde bi indirim yaparlar aynı hesaba gelir hiç anlamıyorum herkes askerlere kıyak geçiliyo sanıyo ama yok öle bişey oyak cebini doldurmak varken askere niye kıyak geçsin babasının oğlumu ?
      |
      |

• Binbaşı
      1700 Mesaj
      28 Eylül 2008 06:32:34
      quote:

Orjinalden alıntı: sissil

okadar bi indirim yok sallamayın arkadaslar askerlere en fazla 700ytl indirim yapıyorlar o indirimide zaten toplu araç alımlarında alıyorsunuz yani 3-4 kişi bulun gibin biz araba alacağız diyin o şekilde bi indirim yaparlar aynı hesaba gelir hiç anlamıyorum herkes askerlere kıyak geçiliyo sanıyo ama yok öle bişey oyak cebini doldurmak varken askere niye kıyak geçsin babasının oğlumu ?

Kullandığınız ifadeyi yadırgadım. Burada ne ben ne de diğer arkadaşlarım "sallamıyor". Bu işin pratiğini bilen bir kişi olarak, verdiğim değerlerin doğruluğunu İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Erzurum veya Diyarbakır bölge Renault-Mais'e giderek öğrenebilirsiniz. Lütfen, bilgilerinizi doğrulamadan diğer arkadaşlarımızı yargılayıcı ifadeler kullanmaktan kaçınalım. Sizin için üşenmeyerek Ankara-Mais bölge müdürlüğünden bazı modeller için fiyat aldım. İşte doğru bilgiler:

Yeni Symbol Expression 1,5 DCI 85 BG

OYAK Mensubu Olmayan Şahıslara Satış Fiyatı: 31.270 YTL
      OYAK Mensubu Olan Şahıslara Satış Fiyatı: 26.820 YTL
      ---------------------------------------------------------------
      Fark=4.450 YTL

Megane Sedan Faz 2 Privilege+ 1.5 dCi 100 bg BVA

OYAK Mensubu Olmayan Şahıslara Satış Fiyatı: 45.991 YTL
      OYAK Mensubu Olan Şahıslara Satış Fiyatı: 37.710 YTL
      ---------------------------------------------------------------
      Fark=8.281 YTL

Demek ki kafadan atmıyormuşuz.

NOT:
      Yukarıda açıkladığım illerin bölge müdürlükleri aranarak veya ziyaret edilerek, fiyatlar teyit edilebilir.
      |
      |

• Binbaşı
      1090 Mesaj
      28 Eylül 2008 13:49:03
      istanbulda sıkı pazalıkla oyak indirimim altında fiyata babam için megane II aldık, anadolu için ok ama istanbulda kar marjları çok düşük tutuluyor liste fiyatları geçerliliğini yitirip tamamen pazarlık dahilinde müthiş indirimler alınabiliniyor.
      |
      |

Necip Fazıl KISAKÜREK
    • Er
      6 Mesaj
      29 Eylül 2008 00:35:33
      indirimi mais şübeleri yapıyor normal yetkili satıcılar yapmaz.
      |
      |

• Yarbay
      6227 Mesaj
      29 Eylül 2008 01:03:58
      = ) o fiyattan alan varsa buyursun gelsin

öyle bisey olsa askerler renault alır ama en az askerler renault a biniyor

dediginiz fiyatlar pesin alımlar için gecerli olabilir krediye gelince bakalım kaça geliyor bide onu yazarsanız sevinirim

mesela 36 ay vade peşinatsız bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 29 Eylül 2008; 1:01:49 >
      |
      |

• Binbaşı
      1700 Mesaj
      29 Eylül 2008 01:57:53
      quote:

Orjinalden alıntı: sissil

= ) o fiyattan alan varsa buyursun gelsin

öyle bisey olsa askerler renault alır ama en az askerler renault a biniyor

dediginiz fiyatlar pesin alımlar için gecerli olabilir krediye gelince bakalım kaça geliyor bide onu yazarsanız sevinirim

mesela 36 ay vade peşinatsız bekliyorum

Sizin için Ankara Mais'e giderek OYAK mensupları için hazırlanmış listeyi aldım. Hatta kampanya da varmış. Buna göre işte örnekler:

Model:
      Yeni Symbol Expression 1.5 dCi 85 bg BAZ
      Peşin Satış Fiyatı:26.820 YTL

Örnek 1:

Teslim Ayı:Hemen
      Peşinat:2.820 YTL
      Taksit Sayısı:36 Ay
      Taksit Miktarı:908 YTL
      Vade Farkı(Aylık):%1,48
      Toplam Ödeme:35.509 YTL

Örnek 2:

Teslim Ayı:Kasım 2008
      Peşinat:2.720 YTL
      Teslimatta Ödeme:7.100 YTL
      Taksit Miktarı:627 YTL
      Vade Farkı(Aylık):%1,35
      Toplam Ödeme:32.390 YTL

Örnek 3.

Teslim Ayı:Aralık 2008
      Taksit Miktarı:621 YTL
      Vade Farkı(Aylık):%1,30
      Toplam Ödeme:32.166 YTL

Örnek 4:

Teslim Ayı: Ocak 2009
      Taksit Miktarı:614,59 YTL
      Vade Farkı(Aylık):%1,25
      Toplam Ödeme:31.945 YTL

NOT:
      Aracın peşin satış fiyatının %80'ine kadar kredi kullandırılabildiği için, "0" peşinata göre liste hazırlanmadığı ifade edilmiştir.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      29 Eylül 2008 02:17:19
      boşverin arkadaşlar bu renault işini toyota corolla ya bakın
      |
      |

• Yarbay
      6227 Mesaj
      29 Eylül 2008 03:20:51
      hocam sen yazıyorsun bunları ama 2 akrabama sordum neden ikinci el baska marka araba aldınız diye adamların cevabı toplu alım yapsan aynı fiyata geliyor diyorlar yani buldukların dogru olabilir ama bunu bayiye gidip indirim isteyen adam dogrulamadıgı surece bos yani bosuna iddaa etmiyorum belki dedigin generaller için falandır onuda bi araştırmanı tavsiye ederim
      |
      |

• Teğmen
      196 Mesaj
      29 Eylül 2008 10:48:54
      Şu anki kampanya ile her oyak üyesi yukarıda arkadaşın belirttiği fiyattan araç alma hakkına sahip. General-astubay gibi bir ayrım yok yani.
      |
      |

• Yarbay
      6303 Mesaj
      29 Eylül 2008 11:30:57
      quote:

Orjinalden alıntı: ferther

Şu anki kampanya ile her oyak üyesi yukarıda arkadaşın belirttiği fiyattan araç alma hakkına sahip. General-astubay gibi bir ayrım yok yani.

aynen hiç bir zaman da öyle bi ayrım olmamıştır.
      |
      |

• Çavuş
      77 Mesaj
      14 Ekim 2008 22:07:52
      geçen hafta aldım kampanyadan symbol 1.2 16v expresson 22400 e. hala inanma sen sissil. bilenler konuşsun lütfen. bu arada ben general değilim.
      |
      |

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
      2009 1.2 16V expression
    • Yüzbaşı
      375 Mesaj
      15 Ekim 2008 11:58:49
      Ben de yeni Laguna aldım 54000YTL liste fiyatı vardı, 46000YTL'ye geldi. Başka bir bayı sadce 100YTL indi 54000YTL'den diğeri filoya sokarım dedi 50000YTL'ye bırakırım dedi. Yani Oyak cidden avantajlı. Ayrıca haftasonu acayip kuyruk vardı ve arabalar hızla tükenmişti. Nasıl oluyorda askerler rağbet etmiyor anlamadım?
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR2
0,375
1.2.160

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.