Şimdi Ara

Motosiklet üreticisi Kymco, Türkiye'de fabrika kurmak için harekete geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motosiklet üreticisi Kymco, Türkiye'de fabrika kurmak için harekete geçti

Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen KYMCO, üç tekerlekli CV3 modelinin lansmanını Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleştirdi. Tanıtımın yanında, şirketin Türkiye'de motosiklet üretme planları da ilk kez bu toplantıda açıklandı.

Lansman kapsamında Türkiye'ye gelen KYMCO CEO’su Chun-Ping Ko, “Türkiye’de bir montaj tesisi kurmanın olasılığını değerlendirmeye başladığımızı bildirmek isteriz” diyerek yatırım müjdesini verdi. Doğan Trend Otomotiv Grubu CEO’su Kağan Dağtekin de açılış konuşmasında konuyla ilgili şu ifadelere yer verdi:

“KYMCO ile ikinci sezonumuzu yaşıyoruz. Kullanıcılarımızdan aldığımız olumlu geri dönüşlere dayanarak motosikletlerin kalite ve sağlamlıklarını deneyimledik. Beraber çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren üretim için gerekli zeminin oluşmasını beklemiştik. Nihayet bu ziyaretlerinde ikna oldular ve bu güzel haberi paylaşmak mümkün oldu. En kısa zamanda çalışma gruplarımızı kurarak üretim için uygun modeli ve diğer önemli hususları değerlendirmeye başlayacağız”

Ayrıca Bkz.Yeni Opel Astra GSe, 225 beygirlik hibrit sistemiyle tanıtıldı

CKD (montaj) tipi üretimle başlanacak

Yeni iş birliği süreciyle ilgili basın toplantısında soruları yanıtlayan Doğan Trend CEO’su Kağan Dağtekin, “Türk pazarına uygun ürünlerin ilk etapta CKD (montaj) tipi üretimle bu yolculuğa çıkmaya karar verdik. Ardından hedefimiz yerlileştirilme oranının artırılması olacak. Bir mertebe vermek açısından bir montaj tesisinin anlamlı olması için model başına 5000 adet ve üzeri üretmek gerekiyor. Böyle başlayıp zamanla geliştireceğiz. KYMCO’nun Avrupa’daki pazar payı %11’e ulaştı. Heyecanımız uzun vadede Türkiye’den Avrupa’ya ihracat yapabilmek. Bu hayalle yola çıktık, başarırız. En üst düzeyde ziyaretimize gelen KYMCO’dan tüm desteği alacağımızın sözünü aldık” açıklamasında bulundu.

Bu yıl ülke genelinde 26 yetkili satış noktasına ulaşılacak

Türkiye’de bayi ve servis ağını her geçen gün artıran markanın CV3 lansmanında, Doğan Trend Otomotiv Motosikletten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Acar; “2 senede Türkiye genelinde 22 yetkili satış noktası ve 30 yetkili servis noktasına ulaştık. Yıl sonuna kadar hedefimiz Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Mersin ve Samsun’u da dahil ederek toplam 29 bayi noktasına ulaşmak. Bu daha ilk faz. İlerleyen yıllarda hem satış hem de servis noktalarımızı arttırmayı hedefliyoruz” dedi.

• Pek bilinmesede ülkemizde, kaliteli ürünleri olan bir firma.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ciddi kaliteli scooter üreten tayvanlı motor firmasıdır. avrupa'da çok satar. 2 kere farklı modellerine bindim aldım sattım.Tek sorunları türkiyede dandik motosiklet ustalarına yetkili servis vermeleriydi. Zaten motor çok kaliteli olmasına karşın sırf dandik servislerle çalıştıkları için sattım. Yedek parçaları da pahalıydı. Türkiyede bu işi yaparlarsa harika olur.

• SYM mi KYMCO mu?

• Yeter artık daha fazla motosiklet satılmasın YETER!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %20 daha ucuz olmaı lazım ama olacak mı Hayır

• face1tr kullanıcısına yanıt

Kymco tabiki. Adamlar scooter konusunda zirvedeler. Kawasaki bile Kymco'ya üretim yaptırıyor.

• Windows95 kullanıcısına yanıt

Sen de daha fazla nefes alma da senin gibiler bitsin! Motosiklet üreticisi Kymco, Türkiye'de fabrika kurmak için harekete geçti 

• Allah cc razi.olsun Kymco'dan ... Hayirli.olsun

hindistan yolunda hızla ilerleyen güzel ülkemizde dediğiniz şey çok ütopik duruyor.

halkın yarısının otomobil yerine taktuk kullanacağı günler çok uzak değil.

Ne alakyasa anlamadım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • face1tr kullanıcısına yanıt

net kymco tabiki

• Nasıl olsa köle çok ülkede.

• Geçer tabi ayda 300 dolara 1 adamın hayatını satın alıyorsun geçmez mi hiç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gec bıle kaldı asgarı ucretın 3 te 1 fıyatına surıyelı paksıtanlı fln calıstırılıyor buralar kole cenneti

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.