Şimdi Ara

Motosiklet tavsiyesi (15 bin civarı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar piyasada zilyon tane marka dolanıyor insanın aklı karışıyor, burada tecrübe ve bigi sahibi arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
    ikinci el 15 civarı(kredi çekeceğim), super sport tarzı ,yolda bırakmaz ,sağlam ,sahibini üzmez dediğiniz motor varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnksy92 -- 28 Mart 2020; 4:34:35 >

• eski kasa cbr250
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

eski kasa cbr250
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-full-orjinal-2011-model-805580658/detay

Bu alınır mı sizce ?
  • hsnksy92 kullanıcısına yanıt
    Bence alınmaz çünkü şerefsizler km düşürüyorlar bunların ne yaptığı belli olmuyor
  • hsnksy92 kullanıcısına yanıt
    CRF250 ile ayni motor vardir. CBR kullanmadim ama 3 CRF aldim sattim , yagsiz birakmadilarsa olduremezsin motorunu saglamdir.
  • 1 senedir. Bajaj pulsar ns200 kullanmaktaym 1 tane sorun dahi yasamadim. Gayet kullanilsi motor 2 arkadsma daha aldirdm . Turlara cikiyoruz arada bi. Tavsiyemdir fakat karar senin kardesm.
  • gorkem0707 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Hintlilere antipatim var, Massey fabrikalarında çalışmıştım kısa bi süre oradan kaynaklı. :/
  • Bu arada hala araştırmaya devam ediyorum, hyosung 250cc ucuzluğu ve duruşuyla cezbediyo ancak bi arıza durumunda çok üzecek gibi de duruyo, en son gidip krediye abanıp sıfır motor aldıracak bu piyasa, motorlarda km düşürmek çok basitmiş..
  • hocam piyasa bu haldeyken 15 bine sorunsuz japon alman çok zor
    cbrlar güzel makine ama çoğunda krank sorunu var
    15 bine alacağın cbr cambaz elinden tek tekerden düşmeyen apaçi cbrdir
    15 bini koy cebine temiz absli pulsar 200 bak
    benim fikrim bu yönde
  • Bence enduro motorlara da bakman iyi olur.
  • CBR250 alabilirsin dayanıklı ve uzun km giden bir motor bloğu vardır. Krank sorunu ülkemizde çok görülüyor çünkü tapagaz kullanan kekolar çok. Düzgün kullanımda fazla sorun yaşamazsınız. Zaten 2017 ve sonrası CBR250'lerde motor bloğunun bir kısmı kahverengi renklidir. Bu modeller ve sonraları kronik sorunların geri bildirilmesi sonrasında yenilenmiş motor bloğuna sahiptir. Kafanız rahat etmezse onlara bakabilirsiniz ancak 15bin altına alabileceğinizi sanmıyorum.
    Hyosung önermem. Güzel motor evet ama artık parçası da bulunmuyor, servisi de sıkıntı.
    Hint sevmiyorsan hintlileri eledik.
    Yamaha YZF-R125, KTM RC200 bir bak derim.
  • bloodbanger kullanıcısına yanıt
    Peki motora cbr 250 ile baslanabilir?
    Boyum 1.90 kilom 78 zorlanir miyim alışmada öncesinde motor egitimi de alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzyzz911

Peki motora cbr 250 ile baslanabilir?
    Boyum 1.90 kilom 78 zorlanir miyim alışmada öncesinde motor egitimi de alacağım.

https://forum.donanimhaber.com/cbr-250-baslangic-motoru-olur-mu--146808319#146808319

Şu konuyu açmışsın ve aynı arkadaş yorum yapmış ve aynı arkadaşa aynı soruyu sormuşsun.

• 15bin i kredi çekeceksin temiz motor alamayacaksın daha çok borca gireceksin ben yerinde olsam zorlama men azından bütçeni yukarı çıkartana kadar tavsiye etmem hysoung eski kasa cbr 250 bunlar ya sorunlu yada kullanım kaynaklı sorunlu hale getirilmiş motorlar heleki o fiyatlara ss fikrimce alma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.