Şimdi Ara

Motosiklet Aksesuarlarında İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
6
Favori
8.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 49
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Sbrelc (23 mesaj) albati (9 mesaj) Dr.Aequitas (9 mesaj) hayabusaaa (6 mesaj) re_death (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (56 mesaj) Mobil (29 mesaj) Mini (7 mesaj) Uygulama (31 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Motosiklet Aksesuarlarında İndirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    155 Mesaj
    Fiyatlar artmış, bu hiç olmadı.Hem stok bitiriyosun hem zam yapıyosun. neyse bende alışveriş yapmayayım param cebimde kalsın,acil olan bir ekipman ihtiyacım yoktu zaten keyfi alacaktım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    460 Mesaj

ben ikinci siparişi verdim evet fiyatlar da artış var ama yine de bazı ürünler çok uyguna geliyor

|
    |
  • Yüzbaşı
    467 Mesaj

yaptığınız hiç hoş olmadı kaç gündür sepete ekledim hesap kesimini bekliyordum bugün almak için girdiğimde fiyat artmış.

Edit: ödeme ekranında fiyat eski haline geldi   

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OkNisT_ -- 6 Kasım 2020; 12:49:52 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj
    Benim montum geldi , maşallahı var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    0 Mesaj

İyi günlerde kullan.

|
    |
    Delikli Nane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj

Teşekkür ederim sayenizde hızlı bir şekilde elime ulaştı

|
    |
    Sbrelc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1707 Mesaj
    Arkadaşlar sizler motorlar hakkında bilgi sahibisinizdir. Yamaha ybr ya da ys serisinden düşünüyorum. Alıp keyfekeder bazen dağ taş bazen şehirler arası yolculuk düşünüyorum. Ehliyetim mevcut. İlk motorum Peugeot 103 tü. Memlekette babamda kinetix scooter var. Arabadan çok keyifli bu motor işi. Siz ne dersiniz bu iki tercih ettiğim motor hakkında?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    602 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sbrelc

İade konusunda rahat olabilirsiniz. Urun degisimi yada para iadesi yapariz.

https://www.motoventooutlet.com/tr/AKSESUAR/SIZE-OZEL/MOTOS%C4%B0KLET-MONTLARI/KADIN-TEKS-MONTLAR/STELLA-T-JAWS-WATERPROOF-JACKET-V2/p/A4ALPMONTA4008

Bu ürün ve bir eldiven sepetimdeydi ama ceket listelemede gelmiyor artık ama sipariş verebiliyorum buradan. Stok durumu nedir acaba?

-------

YKB kredi kartı kabul etmemeniz teknik bir hata sebebiyle olabilir mi?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d0/04/da/d004dae9ebf90401010921e0adadd59d.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svevo -- 7 Kasım 2020; 1:1:13 >

• Er
    0 Mesaj
    Siteyi guncelliyorlar giremiyorum suan öğleye dogru bilgi vereyim.

• Çavuş
    62 Mesaj

Hocam almaya çalıştığınız mont bayan montu ben farketmeden sipariş geçiyordum az daha. Belki farkındasınızdır ama haber vermek istedim :)

|
    |
    svevo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    602 Mesaj

Evet eşim için bakıyorum ben :)

|
    |
  • Binbaşı
    1436 Mesaj

ürünler geldi site güvenli arkadaslar fiyatlar da cok iyiydi tesekkür ederim

|
    |
  • Yüzbaşı
    763 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Arkadaşlar sizler motorlar hakkında bilgi sahibisinizdir. Yamaha ybr ya da ys serisinden düşünüyorum. Alıp keyfekeder bazen dağ taş bazen şehirler arası yolculuk düşünüyorum. Ehliyetim mevcut. İlk motorum Peugeot 103 tü. Memlekette babamda kinetix scooter var. Arabadan çok keyifli bu motor işi. Siz ne dersiniz bu iki tercih ettiğim motor hakkında?

yeni sattım benim ybr'yi, güzel motor fiyatlar uçtu ama, ben tavsiye ederim yamaha ybr ve honca cbf o klasmandaki en iyi motorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusesss -- 7 Kasım 2020; 23:21:0 >
    |
    |
  • Çavuş
    97 Mesaj

5610958 ve 5610958 sipariş kodlu iki tane siparişim var, hızlanması konusunda yardımınız dokunursa sevinirim.

|
    |
    Sbrelc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    İsim soy isim nedir emin olmak icin soylermisiniz yarjn kargoya verdireyim siparişinizi

|
    |
  • Er
    2 Mesaj

5610830 İşleniyor 06.Kas.2020 22:49 kargoya verilmesi konusunda yardımcı olurmusunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osars -- 10 Kasım 2020; 14:34:43 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    602 Mesaj

5 gündür ödeme seceneklerine YKB eklenir belki diye bekliyorum ama olmayacak galiba. Bize ulasin sayfasindan mesaj da gonderilemiyor, server error mesaji veriyor.

• Er
    0 Mesaj

Yapikredi kartini vakifbanktan gecebilirsiniz. Vade farki cikarsa onu firmamiz karsiliyor bilginiz olsun.

|
    |
    svevo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    156 Mesaj

Yeni birkaç eldiven eklenmiş sanırım ama fiyatlar hiç de uygun sayılmaz. Diğer ürünlere bakmadım hiç. Ama sanırım sonradan eklenen ürünlerin fiyatları epey farklı öncekilerden.

|
    |
  • Yüzbaşı
    602 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sbrelc

Yapikredi kartini vakifbanktan gecebilirsiniz. Vade farki cikarsa onu firmamiz karsiliyor bilginiz olsun.

Denerim sağolun. Dolar 8.43'e çıkınca yapılan zam şimdi indi diye geri alınır belki biraz bekleyeceğim.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
backlink paketleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.