Şimdi Ara

Motosiklet Aksesuarlarında İndirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
5
Favori
10.258
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    siparisinizi yarın kargoya veririz hocam. sattığımız ürünlerde en ufak defo yoktur hepsi orijinal ve sıfır ürünlerdir bu konuda garanti verebilirim. ayrıca beden değişimi ve ücret iadesi konusunda iciniz rahat olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Öncelikle herkese iyi aksamlar. ismim Sabri motoventooutlet sitesinin satış destek ekibindeyim. evet sitemizde güvenlik sorunları ve bazı hataları var en kısa zamanda cözmeye calışıyoruz. ürünlerimizin hepsi orjinal ve sıfır ürünlerdir. iletişim kısmındaki cep telefonu numaralarından(sonu 4478 benim) whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz yoğunluktan dolayı telefonlara herzaman cevap veremiyoruz. simdiye kadar kimseyi mağdur etmedik etmeyizde. elimizde çok fazla stok olduğu için stokları bitirip yeni ürünlerle devam etmek istiyoruz. gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. herkese iyi akşamlar.

• Sbrelc S kullanıcısına yanıt

Sabri Bey, 3 gün önce sipariş verdiğim mont için halen işleniyor deniyor sipariş bilgilerinde. Acaba yarın kargoya verilir mi, kontrol edebilir misiniz? Sipariş numaram 0005609753.

Düzeltme: Son mesajınızı görmemişim. En kısa sürede kargoyu bekliyor olacağım o halde. İlginiz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Aequitas -- 1 Kasım 2020; 22:42:23 >
  • Dr.Aequitas D kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimalle siparisiniz yarın kargoya verilir. pandemiden dolayı kargo firmaları kota koyuyor eskisi gibi araclarını doldurup gitmiyorlar. bana whatsapp üzerinden ulaşırmısınız siparisinizle ilgilenicem.

• Sbrelc S kullanıcısına yanıt
    0005610072 sipariş numaram ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kredikarti ile ödeme yapabilen oldumu? Sayfada kredikarti ödeme sayfasi sıkıntılı gibi..

• biyikliadam kullanıcısına yanıt

bende zor yaptım taksit kısmını seçince kabul etti ama taksit yapmadı sanırım

• kumara bende dahil oldum bakalım , ürün gelirse ala gelmezse mualla

• Made IN Darende kullanıcısına yanıt
    Gelir hocam bu konuda supheniz olmasin siz siparisinizi verin benimle iletiseme gecin ilgilenirim. İletisim bilgilerinden sonu 4478 numarali telefon benim. Whatsapp uzerinden iletişime gecin

• McCarty kullanıcısına yanıt
    Motoventooutlet sitemizdeki ürünler ve fiyatlar günceldir. Stoklari eritmek icin böyle bir indirim yaptik. Bilginiz olsun.

• Ben kask iade için iletişime geçtim hemen mng kargoyla gönderin dediler. Kask çok hoşumuza gitmişti keşke bedeni olsaydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim montum bu sabah kargoya verilmiş. Kargom geldikten sonra da bilgilendirme yapacağım.

• albati kullanıcısına yanıt

sadece xs vardı s beden de stok da görünüyor belki işinize yarar bende artçı için s beden siparişi verdim

• albati kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgim yok kask uretimi yeni mi olmali 5 senelik olursa koruma mi yapmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Hocam bilgim yok kask uretimi yeni mi olmali 5 senelik olursa koruma mi yapmaz

Hocam kasklar yapı itibariyle ilk taktığınızda yanlardan sıkmalı, bu sıkma kaskı kullandıkça azalır çünkü kask kafa şeklinizi alır. Bu şekli alması için iç köpüklerin taze olması lazım. 5 yıl kullandığım kask hala duruyor ama iç köpükleri taş gibi oldu. Yani en fazla 2 yaşında kask alın derim.

Ben satıcı arkadaşa sorduğumda 2018 ya da 2019 üretim demişti ama 2015 çıktı. Keşke bakıp söyleseymiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: waitu

sadece xs vardı s beden de stok da görünüyor belki işinize yarar bende artçı için s beden siparişi verdim

Benim linkini verdiğim kaskı eşime göre ölçüp S bedenini almıştım zaten. Normalde yarım kask olmasına rağmen kafaya tam oturmalı. Bu kask yarım değil sanki çeyrek gibi yani ne enseden oturuyor ne de öndeki vizör tam oturuyor.

• Bugün bende sipariş verdim, konuda yetkili arkadaş sağolsun işbank'ta sıkıntı olduğunu söyledi havale ile ödeme yaptım, kargo konusunda yoğun olduklarını söylediler 1/2 gün sarkabilir dedi.
    Montum gelince tekrar bilgilendirme yapacağım
    Motosiklet Aksesuarlarında İndirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delikli Nane -- 3 Kasım 2020; 11:39:3 >
  • stokta xl veya xxl olarak hangi eldivenler var ?

• hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    Hocam Ürün kodunu verirseniz bakabilirim tek tek bakma sansim ve zamanim yok malasef.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.