Şimdi Ara

Motosiklet Aksesuarlarında İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
123
Cevap
6
Favori
8.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 49
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Sbrelc (23 mesaj) albati (9 mesaj) Dr.Aequitas (9 mesaj) hayabusaaa (6 mesaj) re_death (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (56 mesaj) Mobil (29 mesaj) Mini (7 mesaj) Uygulama (31 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Motosiklet Aksesuarlarında İndirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1436 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sbrelc

İyi günlerde kullanin.

merhabalar sipariş numaram 0005610424 , ilgilenebilir misiniz ? simdiden tesekkür ederim

|
    |
  • Yüzbaşı
    909 Mesaj
    quote:

İyi günlerde kullanin.

vizörler geldi , kargolama çok iyiydi kutu + pıtırcık, vizörler kutuda hareket bile edemicek kadar güvenli hale getirilmiş.

teşekkürler ilgin için kolay gelsin :)

• Er
    0 Mesaj

İyi günlerde kullanin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    re_death kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1229 Mesaj

Ben de sepete atmış ama güven eksikliği yüzünden siparişten vazgeçmiştim. Ta ki Sbrecl gelip foruma yazması riski almam konusunda cesaret verdi bana. Doğrusu kaygım beklemiş ,formu bozulmuş veya belli belirsiz defolu ürün gelmesiydi.

Bir kışlık mont ve eldiven aldım . (GUNNER WP JACKET 175 ve LARGO DS GLV SIYAH COOL GRI XL)

Pazar gecesi sipariş verdim ve cumaya kadar gelse ne iyi olur derken bugün öğlen geldi (çarşamba) . İkiside sıfır temiz ürünler , eldiven biraz yeni durmuyor ama beklemekten olmuş gibi , mont ise bugün gidip mağazadan vitrinden alınmış gibi tertemiz. Bu kurlarla bir daha alpinstar nasip olmaz diye düşünüyorum .

Eldiven boyutunda biraz endişe ediyordum , daha önce bir beden buyuk aldığım halde küçük geldi , yazlık bir eldivenin parmak uçlarını kestim vs. Sitede xl gösteriyor ama parmaklar biraz uzun olunca endişe ediyor insan . Fakat tam iyi geldi ne küçük ne büyük . Bakalım kış ayazında ne kadar koruyacaklar !

Haber veren megolamen ve foruma gelip bizlerle ilgilenen Sbrecl e teşekkür ederim.

|
    |

• Yüzbaşı
    429 Mesaj
    quote:

İyi günlerde kullanin.

mrb Sabri bey sitede filtreleme secenekleri calısmıyo.xl-xxl acılabılır kask filtreliyorum s-xs beden normal kasklar cıkıyo.

• Yüzbaşı
    298 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: randa

mrb Sabri bey sitede filtreleme secenekleri calısmıyo.xl-xxl acılabılır kask filtreliyorum s-xs beden normal kasklar cıkıyo.

Alıntıları Göster

Bende eldiven alacaktim,site kafami allak bullak etti alamadim.

Buyuk resme tikliyip icerige giriyorsun bir anda baska bir eldiven resmi cikiyor.bedenler deseniz onuda bir turlu tutturamadim.arkadas xxl var diyor ama sitede xxl yazlik eldiven bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj

sitemizde filtre problemi var bedenlerde filtre yapmıyor. Eldiven icin salı gününe kadar bekleyin isterseniz siteye yaklaşık 1600 civarında eldiven yüklenecek fiyatları yine bu civarlarda olacak.

• Er
    0 Mesaj

rica ederim iyi günlerde kullanın. eldiven hoşunuza gitmediyse isterseniz değişimini yapalım.

|
    |
    randa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    602 Mesaj

Mont almak istiyorum ama iade olabilir sonrasında. Sorun yaşar mıyız iade surecine girsek, süreciniz sağlıklı mı bu konuda?

• Yüzbaşı
    909 Mesaj

selam yeni bir sipariş geçtim müsaitlik durumuna göre ilgilenirsen sevinirim sipariş no:0005610546

bugünkü yağmurda ayaklarım komple su olunca botun değişim zamanı gelmiş oldu

birde numaradan emin olamadım şansımı deiyim en kötü değişim veya iade sürecine gireriz.

kolay gelsin

kolay gelsin 00561054600000561054605610546

|
    |
    Sbrelc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

İade konusunda rahat olabilirsiniz. Urun degisimi yada para iadesi yapariz.

|
    |
    svevo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4337 Mesaj
    quote:

İyi günlerde kullanin.

"0005610616" siparişimle ilgilenirseniz çok sevinirim. İyi akşamlar.

|
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj

quote:

sitemizde filtre problemi var bedenlerde filtre yapmıyor. Eldiven icin salı gününe kadar bekleyin isterseniz siteye yaklaşık 1600 civarında eldiven yüklenecek fiyatları yine bu civarlarda olacak.

Eldiven dışında başka eklenecek ürün çeşidi olacak mı acaba? Ben mont bakıyorum ama beğendiğim modellerin bendenleri yok.

|
    |
    Bahsedilenler: Sbrelc
  • Onbaşı
    22 Mesaj

Zam gelmiş, ödeme yapamadım dün, sürekli hata veriyordu, bugünde zam gelmiş..

|
    |
  • Teğmen
    156 Mesaj

Fiyatlar artırılmış. Çok ciddi bir artış yok gibi ama 100-200 lira civarı her ürünün fiyatı artmış görünüyor. Pahalı ürünlerde artış miktarı daha fazla olabilir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj
    107lik eldiven 120 oldu

|
    |
  • Yüzbaşı
    460 Mesaj
    evet bende bir kaç ürün takip ediyordum fiyatlar artmış

|
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj

her ürüne %12 zam gelmiş gibi.

• Çavuş
    42 Mesaj

benim de sepetteki ürünlere %12 zam gelmiş .

|
    |
    murat220275 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

Bugün sabah fiyat güncellemisi yaptılar döviz kurunun çok artmasından dolayı. Salı günü eldivenler yüklenecek site tam anlamıyla sorunsuz çalışmaya başlarsa SHAD top case cantalar. yeni mont , ayakkabı, akrapoviç egzozlar, ipone ürünleri yüklenecek. cumartesi günü yüklenecek ürünlerle ilgili çalışma yapılacak.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
Ko Cuce
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.