Şimdi Ara

Motorola Rokr E6 Mod Rehberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
0
Favori
35.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlgili programlar başlığa eklendi.. Bu arada Winmap 3 ü menü den advensed i seçerek exmms ile eşleştirmeyi unutmayın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hconal

SAVIAR BEN TELEFONU USB İLE BİLGİSAYARA BAĞLADIĞIM DA GİZLİ DOSYALARI GÖRÜNÜR YAP DEDİĞİM ZAMAN HAFIZA KARTINA HİÇBİR KLASÖR FALAN GELMİYO. BEN TELEFONU USB İLE BİLGİSAYARA BAĞLADIĞIM ZAMAN BİLGİSAYARIM DA "F" SÜRÜCÜSÜNDE ÇIKIYO. BEN "F" SÜRÜCÜSÜNE TIKLIYORUM SONRA F:\.system KENDİM BÖYLE YAZIYORUM O SYSTEM KLASÖRÜNE GİRİO. SYSTEM KLASÖRNÜN İÇİNDE JAVA DİE Bİ KLASÖR DAHA WAR. SENİNARCHİVE DİE UPLOAD ETTİĞİN PROGRAMLARI İNDİRDİM SYSTEM KLASÖRÜNÜN İÇİNE ATTIM FAKAT BANA SAROU FİLAN ÇIKMADI KARŞIMA. SONRA BU ATTIĞIM PROGRAMLARI TELEFONUN NERESİNE GİDİO. TELEFONUN MENÜSÜNDEMİ ÇIKIO BUNLAR? BEN
    - RSD Lite 3.5

- Motorola USB Driver

- Multi FW

PROGRAMLARINI İNDİRMEDİM AMA. ACABA ONDAN DOLAYI OLABİLİRMİ?

hconal

''F'' sürücüsü 'Telefon Hafızasını' gösterir. Senin Program atacağın sürücü ''H'' (hafıza Kartı) olması gerekir..

Telefonu USB ile bilgisayara bağladığın zaman sürücüleri 'Bilgisayarım' da görebilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 8 Şubat 2009; 17:09:30 >

• Secret Folders Özel Dosyalar.. 415 Kb.. Yüklemek için dosya ismi üzerini tıklayın

Dosyalara şifre koymaktan farklı yanı seçtiğiniz dosyalar telefon da gözükmüyor..
    Programı aktif hale getirirken şifre belirliyorsunuz. Seçmiş olduğunuz klasörler (Resim-Video-vs) telefonda kayboluyor. Yani 'meraklı biri' sizden habersiz telefonunuzu kurcalarsa eğer, gizlemiş olduğunuz klasörleri telefonda göremeyeceği için 'meraklı biri'nin merakını da gidermiş olursunuz..

(Bazı dosyalara şifre koymak gerekiyor..Anladınız...) Dosyaları şifreliyoruz ama biz den başka o' dosyaların varlığını kimse bilmiyor.

İnan ki: Düzenleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 8 Şubat 2009; 14:53:25 >

• Scientific Calculator Bilimsel Hesap makinesi.. (Jar dosyası..116 Kb) Programı yükleme esnasında, Hafıza kartı veya telefon seçeneği çıkar. Hafıza kartına yükleyin. 'Güvenli değil yüklensinmi' uyarısı gelir.. Evet deyin

Motorola Rokr E6 Mod Rehberi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 10 Şubat 2009; 12:59:13 >

• @inanki: İşte bu mükemmel oldu.. Tam ihtiyacım olan şey.. Çok sağol..
  • ARKADAŞLAR Bİ YARDIM EDİN. SİZE PROBLEMİMİ ANLATAYIM.
    BEN TELEFONUMU BİLGİSAYARA BAĞLADIĞIMDA F SÜRÜCÜSÜNDE ÇIKIYO VE GİZLİ DOSYALARI GÖSTER DEDİĞİM ZAMAN .SYSTEM DİYE Bİ KLASÖR DELMİYO. SAVIAR ARKADAŞIMIN PROGRAMLARI TEK Bİ LİNKTE TOPLAYIP VERMİŞ. BEN O PROGRAMLAR LİNKİNİ İNDİRDİM FAKAT BAZI KLASÖRLERİN İÇİ BOŞTU. LÜTFEN DÜZGÜN Bİ ŞAKİLDE BANA YARDIM EDEBİLİRMİ BİRİ?
  • hconal..

Sana yazdığım cevapları okuyormusun ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

1) ZM player da sorunsuz film izlemen için video dosyalarını uygun olarak dönüştürmelisin.. Örneğin xilisoft ile video ayarları yüksek ses ayarları normal olarak 320*240 çözünürlükte değiştirme yaparsan sorunsuz video izleyebilirsin..

2) QEZX Player da sorun yaşıyorsan verdiğim arşiv linkinden indirebilirsin.. Eğer oradan yüklediğin halde sorun yaşıyorsan: QEZX Player

3) Malesef bu sorunu ben de yaşıyorum hatta başka bir komut atamama rağmen bu şekilde çalıştırıyor.. Ben de ana ekrana kısayol atarak açmayı tercih ediyorum..

4) Rockbox dan ve QEZX Player dan çıkmak için kamera tuşuna basman yeterli..

Çok teşekkür ederim Zm player için pocket divx encoder ı kullanıyorum ordan ekran çözünürlüğü 320*240 olan pda yı seçip videoları convert ediyorum. bi de xilisoft da deneyeceğim

• quote:

Orjinalden alıntı: inanki

quote:

vincenzo89
    Qezxplayer açılmıyo tıkladığımda kum saati çıkıyor 1 saniye sonra kayboluyor program açılmıyor

..MPKG programını aktif (Tıkla-Uninstall-Confirm..) hale getirmen gerekir..QEZXPlayer çalışır. Sorun yok

..'Özelleştirilmiş tuş'a atadığımız programlara kısayol olarak erişmek için internet tuşu'nu kullanabiliriz (Yes tuşu'nun altındaki) Atanmış program oraya gidiyor... Kısayol tuşu sadece ses kayıt olarak kalıyor ve değiştirilemiyor..

Sen de hangi fw yüklü ? Ayarlar-Konuşan telefon-Buradan işlevleri kapat. Belki olur..Olmaz ise SAVIAR'ın verdiği fw'yi kur.. Ben hemen hemen hepsini denedim. En stabil olanı bu. Tavsiye edilir

Bende workingman yüklü bu arada Qezx playerı bi ara açabildim sizin mesajınızı okumadan şimdi mpkg programını açıp uninstall / confirm dememe rağmen açılmıyo neden anlayamadım :D

• vincenzo89..

SAVIAR'ın vermiş olduğu linkteki programları yeniden kur..

Hafıza kartını bilgisayarda biçimlendir. Telefonu bilgisayardan ayır. Program yüklemeden hafıza kartını telefonda tekrar biçimlendir. Veri yüklemek için tekrar telefonu usb yardımı ile bilgisayara bağla. (USB modu 'Toplu depolama' olsun) İndirdiğin programları rar'dan çkar. (Bilgisayarda gizli dosyaları ve klasörleri göster) Rar'dan çıkarmış olduğun dosyaların tümünü tut, hafıza kartına yapıştır. .system dosyası değiştirilsinmi? uyarısı verir. Tümüne evet de.. Kopyalama işleminden sonra telefonu bilgisayardan ayır..Telefonu kapat-aç.. Bu kadar

Not: Bu işlemlerden sonra, ayarlar bölümünde olan programları rahatlıkla kurabilirsin.. Unutmadan; Hafıza kartına atmış olduğun programları yüklerken MPGK programlarını, MPGK veya SmartAsst ile aç..
    Yine bir sorun yaşarsan paylaş.. Elimizden gelen yardımı yapmak bizleri sevindirir..

(Bu işlemleri önermemin nedeni 'hatanın' nereden kaynakladığını öğrenmek için)

Kolay gelsin...

İnan ki: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 12 Şubat 2009; 19:49:15 >

• quote:

vincenzo89..

SAVIAR'ın vermiş olduğu linkteki programları yeniden kur..

Hafıza kartını bilgisayarda biçimlendir. Telefonu bilgisayardan ayır. Program yüklemeden hafıza kartını telefonda tekrar biçimlendir. Veri yüklemek için tekrar telefonu usb yardımı ile bilgisayara bağla. (USB modu 'Toplu depolama' olsun) İndirdiğin programları rar'dan çkar. (Bilgisayarda gizli dosyaları görünür yap) Rar'dan çıkarmış olduğun dosyaların tümünü tut, hafıza kartına yapıştır. .system dosyası değiştirilsinmi? uyarısı verir. Tümüne evet de.. Kopyalama işleminden sonra telefonı bilgisayardan ayır..Telefonu kapat-aç.. Bu kadar

Not: Bu işlemlerden sonra, ayarlar bölümünde olan programları rahatlıkla kurabilirsin.. Unutmadan; Hafıza kartına atmış olduğun programları yüklerken MPGK programlarını, MPGK veya SmartAsst ile aç..
    Yine bir sorun yaşarsan paylaş.. Elimizden gelen yardımı yapmak bizleri sevindirir..

(Bu işlemleri önermemin nedeni 'hatanın' nereden kaynakladığını öğrenmek için)

Kolay gelsin...

İnan ki: İmla

inanki yada saviar bnm msn adresim devilmorgan_@ho.......... eklermisiniz ordan bana yardım edin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FC54ACA3A -- 9 Şubat 2009; 17:23:57 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hconal

SAVIAR BEN TELEFONU USB İLE BİLGİSAYARA BAĞLADIĞIM DA GİZLİ DOSYALARI GÖRÜNÜR YAP DEDİĞİM ZAMAN HAFIZA KARTINA HİÇBİR KLASÖR FALAN GELMİYO. BEN TELEFONU USB İLE BİLGİSAYARA BAĞLADIĞIM ZAMAN BİLGİSAYARIM DA "F" SÜRÜCÜSÜNDE ÇIKIYO. BEN "F" SÜRÜCÜSÜNE TIKLIYORUM SONRA F:\.system KENDİM BÖYLE YAZIYORUM O SYSTEM KLASÖRÜNE GİRİO. SYSTEM KLASÖRNÜN İÇİNDE JAVA DİE Bİ KLASÖR DAHA WAR. SENİNARCHİVE DİE UPLOAD ETTİĞİN PROGRAMLARI İNDİRDİM SYSTEM KLASÖRÜNÜN İÇİNE ATTIM FAKAT BANA SAROU FİLAN ÇIKMADI KARŞIMA. SONRA BU ATTIĞIM PROGRAMLARI TELEFONUN NERESİNE GİDİO. TELEFONUN MENÜSÜNDEMİ ÇIKIO BUNLAR? BEN
    - RSD Lite 3.5

- Motorola USB Driver

- Multi FW

PROGRAMLARINI İNDİRMEDİM AMA. ACABA ONDAN DOLAYI OLABİLİRMİ?

hconal

''F'' sürücüsü 'Telefon Hafızasını' gösterir. Senin Program atacağın sürücü ''H'' (hafıza Kartı) olması gerekir..

Telefonu USB ile bilgisayara bağladığın zaman sürücüleri 'Bilgisayarım' da görebilirsin...

Senin sorduğun soru.. Benim cevabım..

Sen telefonu USB yolu ile bilgisayara bağladığın zaman (USB Modu Toplu Depolama olacak) iki adet sürücüyü görmesi gerekir.. Görmüyor ise hafıza kartını değiştirmeni öneririm..

Paylaş.. Sorun neymiş öğrenelim

• az önce usb ile telefona windows live messenger yükledim direk hafıza kartına attım ama senin şu programları bi kuramadım. senin o werdiğin programları hafıza kartına direk atıom. çünkü gizli doslayaları görünür yaptığım zaman .system die bi klasör çıkmıo. sadece F:\.system die yazmam lasım. ben bunları o şekilde atıyorum. sonra menüden dosya yöneticisine geliorum we o programları orada arıyorum ama bulamıyorum :D
  • İlk önce hafıza kartının sağlam olup olmadığını kontrol et...

.System (Gizli klasör) çıkmamasının bir önemi yok. Çünkü .System klasörü senin indireceğin (SAVIAR'ın vermiş olduğu linkteki programlar) dosyaların içinde mevcut.

Program yüklemsini anlattığım şekilde yaparsan olmaması için bir neden yok. Yalnız dediğim gibi sen hafıza kartını kontrol et. Bakalım sağlam mı ?
  • anladım galiba saviarın werdiği programların içinde .system die bi klasör war. ben dier uygulamalrı usb ile telefona atarken bu .system klasörüne atıcam dimi?
  • Bak şimdi..

1-SAVIAR'ın vermiş olduğu programları indir. 2- Yeni bir klasör oluştur. 3- Pc'de 'gizli dosya ve klasörleri' göster. 4-Rar'dan çıkarmak için (sanırım 8-10 adet klasör vardır) oluşturduğun klasörü seç. 5- Telefonu USB ile PC'ye bağla (USB Modu toplu depolama olsun). 6- Çıkan seçeneklerden 'Dosya ve klasörleri göster' seçeneği seç. 7- 'H' sürücüsünü seç. 8- Açılan sürücü dosyasına, Rar'dan çıkarmak için oluşturduğun dosyanın içindekilerin HEPSİNİ tut, yapıştır.. İşlem bitince telefonu Pc'den ayır. Telefonu kapat-aç.. Bu kadar...

Daha detaylı bir anlatım olamaz

Kolay gelsin..

Sonucu paylaş

• slm beyler ben E398'den dolayı flashlama konusunda tecrübeliyim fakat E398'de herhangi bir sorun olunca teli kurtarabiliyordum ve full yedeğini(flashla birlikte) alabiliyordum. Sanırım E6'da yedek almak için henüz bir uygulama yok bundan dolayı flash atmaktan çekiniyorum size sormak istediğim soru ise şu flash atarken tel göçerse kurtarabiliyormuyuz ve şuana kadar bu tür problemlerle karşılaştınız mı?
  • savıar

Bulabileceğiniz tüm programlar bu FW de mevcut demiştin ben yükledim ama programlar çıkmadı.

Bu arada telefonun hafıza kartı kapağı koptu telefonu servise vermemekte direniyorum panasonic kulak içi kulaklık aldım bırakamıyorum
  • Beyler size herşeyi hazır bir paket halinde verdim.. Tek yapmanız gereken fw yi kurup arşivi gizli dosyalarla birlikte hafıza kartına atmak.. Hepsi bu kadar.. Arşiv 3. kısım programlar link inde mevcut..

@Alpaçino: Henüz böyle birunla karşılaşmadım ancak FW atmak program kurmak kadar basit bir iş.. Sadece biraz zaman alıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 9 Şubat 2009; 22:51:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HassicK_TherE

savıar

Bulabileceğiniz tüm programlar bu FW de mevcut demiştin ben yükledim ama programlar çıkmadı.

Bu arada telefonun hafıza kartı kapağı koptu telefonu servise vermemekte direniyorum panasonic kulak içi kulaklık aldım bırakamıyorum

(Bu nasıl bir nic'se)

Programlar Fw içinde değil !!! O' Fw sadece çıkmış olan Fw'lerden en stabil olanı. ( Bana göre. Ve orjinalin de olmayan bazı programların da eklenmiş hali) Siz O' Fw'ye gerekli programların kuracaksınız. Sadece Fw'yi yüklerseniz SAVIAR'ın yazdığı programlar eklenmiş olmuyor..
    Vermiş olduğu programın dosyasını da indirip hafıza kartına kurmanız gerekir.. Yanlış anlamışınız..

quote:

- Programlar (<b> kaldırmayı unutmayın)
    Yüklenmesi gereken program dosyası...

Aslına bakarsan haklısın ! Multi Fw yazdığı için yanlış anlama olması gayet normal..

SAVIAR'ın bunu düzeltmesi gerekir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 9 Şubat 2009; 23:35:48 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.