Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.888
Cevap
131
Favori
729.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1-2 ay sonra konu açarım.umarım 300-350 civarı gider. telefon guzel ama işletim sisteminin gelişmesi gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qsdc35

quote:

Orijinalden alıntı: King_Crazy12

quote:

bende zaten micro sim var sıkıntım olmaz ama öğrenci adamız isterizki sorunsuz olsun garantisi iyi ise bu çok iyi haber. gmdyi tercih etmeme sebeplerimden biri. benim kafama takılan 13 gb hafızası. pek müzik yok bu teldede olsa bile 100-200 mb en fazla yaparım. acaba bi rr3 u indirsem bi clash of clans, fifa 14 cleanmaster facebook whatsapp felan yuklesem sıkıntı çıkarmaz umarım. artık geçmişi hep silicez bana kalırsa yeter yanına kucuk oyun felan serpersek ki hemen sıkılırım siler tekrar yeni oyun yuklerim ben herhalde sorun olmaz.

Bende sorunsuz olmasını istiyorum ama sonuçta insan yapıyor tabiki sorunları olacak :D bence hafıza sana yeter ya bende 200-300 müzik var onun dışında birde duvar kağıdı paketi falan atarım yani 1 gb ben kullanırım birde rr3,asphalt8,subway surf,csr racing,gta 3 :D belki yetmez çünkü şu anda 5800 kullanıyorum telefonda oyun falan oynanmıyor :D ilk kez akıllı telefon alacağım :D aslında moto g tek sorunu kılıf falan zor bulunuyor mesela geçen gün eminönünde geziyordum saat akşam 10-11 gibi seyyar satıcılar tezgah açıyor orda bi adam kılıf satıyordu baktım discovery kılıfı vardı bir sürü ama moto g yoktu zaten adam ilk kez moto g yi benden duydu :D

haha :D bende pek bilmezdim bikere duydum başka duymadım yeni telefon almaya karar verdim bakalım alabilecekmiyim zaten bu arada oyun ve uygulama kısmını anlamadım yetmezmi diyorsunuz? çok bişey istemedim zaten 13 gb kalıyordu bu arada dimi. umarım yeter yetmezse hiç almıcam

Hafıza sana yeter de artar bile ama bana yetmez :D

• King_Crazy12 K kullanıcısına yanıt
    sen napıcan :D rr3 belkide eskidi ama ilk defa oynayacağım. rr3olmasada bi CoC gta felan yeterde artar bide futbol oyunu felan :D 3-4 gb enfazla yer kaplar ( tahminimce) Facebook whatsapp işimi gorsun yeter çok foto çeken insanda değilim eskiden baya muzik dinlerdin şmdi pek bakmıyorum. bide wifi sıkıntısı varmış inşallah onemli değildir genelde modemin dibinde olurum. sorun olmaz herhalde. L525 gibi ısınmıyorsa çok iyi olur :D bnm telefon bana özel galiba. bazı oyunlarda çok ısınıyor. adreno 305 gpu bundada aynı başkalarında kasmıyormuş bende sıkıntılı oyunlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qsdc35 -- 29 Haziran 2014; 14:51:32 >
  • arkadaşlar ben birşeyi merak ettimde :-) ben bu telefonu 1 ay içinde almayı düşünüyorum şu güncellemeleri nasıl yapıyorsunuz ilk defa android kullanacam cahilliğime verin mesela 4.4.2 den 4.4.4 e nasıl çıkarılıyo ne yapıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: endless32

arkadaşlar ben birşeyi merak ettimde :-) ben bu telefonu 1 ay içinde almayı düşünüyorum şu güncellemeleri nasıl yapıyorsunuz ilk defa android kullanacam cahilliğime verin mesela 4.4.2 den 4.4.4 e nasıl çıkarılıyo ne yapıyoruz

aldığım bilgilere gore 4.4.4 mevcut değil ama 4.4.4 rom atmak için foruma bakabilirsin (gormuştum çoğu terimi bilmiyorum rom atmak yukseltmek oluyor herhalde )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qsdc35 -- 29 Haziran 2014; 14:54:13 >
  • quote:

sen napıcan :D rr3 belkide eskidi ama ilk defa oynayacağım. rr3olmasada bi CoC gta felan yeterde artar bide futbol oyunu felan :D 3-4 gb enfazla yer kaplar ( tahminimce) Facebook whatsapp işimi gorsun yeter çok foto çeken insanda değilim eskiden baya muzik dinlerdin şmdi pek bakmıyorum. bide wifi sıkıntısı varmış inşallah onemli değildir genelde modemin dibinde olurum. sorun olmaz herhalde. L525 gibi ısınmıyorsa çok iyi olur :D bnm telefon bana özel galiba. bazı oyunlarda çok ısınıyor. adreno 305 gpu bundada aynı başkalarında kasmıyormuş bende sıkıntılı oyunlar var

en fazla 44 dereceye çıkıyor bu telefon wifi sıkıntısı 4.3 de vardı telefonun üst kısmını elinle kapatınca wifi kesiliyordu ama 4.4 de elini üste koysan bile 1 diş anca gidiyor :D o değilde ben o oyunları kendim için saydım şimdi bu sohbet biraz karmaşıklaştı

• quote:

Orijinalden alıntı: SeCuRe016

quote:

Orijinalden alıntı: aytek66

quote:

Arkadaşlar avea 3g ile internete bağlanamıyorum ne yapmam gerekiyor

hocam *100# yi tuşla oradan ayarları filan seçip ayar yüklettir telefona 3g mms vs için ancak hattı yeni taktığınızda otomatik onları yollaması lazım ama olmadıysa bi daha denemekte fayda var. Birde mobil veriyi etkinleştirdiğinizden emin olun wifi kapalı halde.

Hocam aveadan gelen mesaj şu; ayalarınız başarıyla yuklenmiştir, gelen mesaj içeriklerine tıklayarak ayarları yukleyebilirsiniz. bu içeriklere nasıl tıklıcaz anlamadım

mobil veri ayarlarında bağlantı ayaranı "wap" durumundan "avea" durumuna getirmen lazım 1-2 sayfa önce konuşuldu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xXSquaLLXx

Şebeke sorunu yaşayanlar kesme sim kart kullanıyorlarsa servise vermeden önce orijinal mikro sim kart ile kullanmayı denesinler. Sorun telefondan kaynaklanmıyor olabilir, boşuna vakit kaybı olmasın.

İki ayrı telefonda daha kullandım bu simi sorun yasamadim

kardeş hep aynı muhabbet. kesme sim kartta sorun oluyor işte neden anlamak istemiyorsunuz verin 15tl alın orjinal sim kart bir anlatamadık sayfalarca.
  • quote:

1-2 ay sonra konu açarım.umarım 300-350 civarı gider. telefon guzel ama işletim sisteminin gelişmesi gerek

stock android bence mükemmel gelişme derken ne demek istiyorsun anlamadım? zaten ihtiyacın olan 5-10 tane uygulamayı da 2$-3$ verip alarak (çoğu ücretsiz zaten) gayet iyi duruma geliyor. adam sana ham olarak vermiş sen istediğin şekilkde kişileştir diye. ios gibi sistemin çarkı olup birşeyleri dayatacaklarına, sana temel sistemi verip istediğin şekle sokma hakkını vermişler. ama ne desek boş tabi.
  • A.C bende kesme sim kart kullaniyorum mecburiyetden ptt cell de orijinal micro sim kart yok mesela bi sorun cikmadi simdiye kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.C.

quote:

stock android bence mükemmel gelişme derken ne demek istiyorsun anlamadım? zaten ihtiyacın olan 5-10 tane uygulamayı da 2$-3$ verip alarak (çoğu ücretsiz zaten) gayet iyi duruma geliyor. adam sana ham olarak vermiş sen istediğin şekilkde kişileştir diye. ios gibi sistemin çarkı olup birşeyleri dayatacaklarına, sana temel sistemi verip istediğin şekle sokma hakkını vermişler. ama ne desek boş tabi.

Sakin ol, Adam windows phone'dan bahsetmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FikirLideri -- 29 Haziran 2014; 15:29:16 >
  • quote:

quote:

windows phonedan bahsediyorum kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: King_Crazy12

quote:

en fazla 44 dereceye çıkıyor bu telefon wifi sıkıntısı 4.3 de vardı telefonun üst kısmını elinle kapatınca wifi kesiliyordu ama 4.4 de elini üste koysan bile 1 diş anca gidiyor :D o değilde ben o oyunları kendim için saydım şimdi bu sohbet biraz karmaşıklaştı

• quote:

quote:

quote:

windows phonedan bahsediyorum kardeşim

sikinti yok o zaman kardeşim

• Benim cihaz 2. kez batarya bitmiş gibi yapıp kapandı. Gelecek güncellemelerde bu bug kalkmış olur umarım. :)
  • quote:

Benim cihaz 2. kez batarya bitmiş gibi yapıp kapandı. Gelecek güncellemelerde bu bug kalkmış olur umarım. :)

Bence o şarj göstergesi ile ilgili bir sorun olabilir mesela benim laptop şarjı %56 gösteriyor bende batarya simgesine tıklamayınca öyle kalıyor bir bakıyorum kapanmaya başlıyor şarjı bittiğini göstermiyor sadece aynı şeyi gösteriyor ama şarjı bitiyor telefondada aynı sorun olabilir
  • King_Crazy12 K kullanıcısına yanıt
    Dediğinizi anladım ama öyle değil, birçok kişinin başına geldi ama önemli bir sorun değil. Örneğin şarj daha %70'teyken birden kapanıyor, açtığınızda %1 olarak gözüküyor ama şarja takınca çabucak dolduğunu görüyorsunuz, şarja takmasanız bile uzun bir süre %1 ile kullanabiliyorsunuz :) . Şarj edince düzeliyor.
     MOTOROLA Moto G - ANA KONU -

• quote:

Dediğinizi anladım ama öyle değil, birçok kişinin başına geldi ama önemli bir sorun değil. Örneğin şarj daha %70'teyken birden kapanıyor, açtığınızda %1 olarak gözüküyor ama şarja takınca çabucak dolduğunu görüyorsunuz, şarja takmasanız bile uzun bir süre %1 ile kullanabiliyorsunuz :) . Şarj edince düzeliyor.
     MOTOROLA Moto G - ANA KONU -

sorun denmeyecek kadar küçük bir olay bence komik ya mesela arkadaşınıza falan şaka yapabilirsiniz bak telefonum şarj olmadan ya da batarya olmadan çalışıyor gibi gibi

• telefonun menusundeki simgelerin konumunu nasil degistiriyoruz?bi de telefonun home ekraninda 5-6 tane bos sayfa var.nasil silerim onlari?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Bey*

ekrani kalibre edebiliyor muyuz?

cevap verebilecek kimse yok mu?

• 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.