Şimdi Ara

Motorola Milestone Serisi , Motorola Droid3 (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.544
Cevap
5
Favori
78.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hrnayn

GARANTİLİ İSTİYORSANIZ TEKNOSA MAĞZALARINA BAKCAKSINIZ

Fiyatı hakkında bilginiz var mi? Teknosa internet sitesinde kaldırmışlar. Indirim oldu mu ki acaba?
  • Fiyatı peşin 800 taksitli 849 lira.teknosalarda sadece teşhir ürünleri kalmıştı geçen hafta şu an nasıl durum bilmiyorum.Kardeşime xt720 aldık geçen hafta onda da tek ürün kalmıştı.İstanbul'da her teknosada durum böyleymiş.Milestone İzmit'te açılmamış bir tane vardı 2 güne gelir demişlerdi.
  • TR ye Milestone 2 gelmeden Milestone 3 çıktı.

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Motorola-Droid-3un-hem-sozlesmeli-hem-sim-kilitsiz-fiyati-belli-oldu-199-ve-459.htm

Motorola Milestone Serisi , Motorola Droid3

Benim görebildiğim kadarı ile yenilikler:

- Kamera 8 Mp olmuş.

- Çift çekirdekli 1 ghz işlemci kullanılmış.

- Önde Görüntülü görüşme için bir kamera eklenmiş görünüyor.

- HDMI çıkışı eklenmiş.

- Video kaydı full hd olmuş.

• arkadaslar benim milestone arada kendini resetliyor elimde fazla kurcaladımmı falan neden boyle yaptıgını anlamıs deilim geneldede internete baglandıgıma yapıyor bunu yazılımıda 2.2. orj. rom var öncesindeki custom romlardada yapıyodu bunu sizdede boyle bi olay varmı arada kasılıp resetleme gibi bir olay
  • hocam kesınlıkle 2.3 gec bende 2.2 kulanırken arasıra yapıyodu 2.3 gectım su an sorun yok onemlı olan ıyı bı kaynaktan ındırmen mesela xda gıbı
  • hono 2.3.4 kullanıyorum bendede kilitlenme reset falan yok arkadaşın dediği gibi 2.2.de vardı
  • Arkadaşlar milestone satacak var mi ? Varsa pm atsın
  • CM6 dan CM7'ye geçiş...

Arkadaşlar uzun süredir CM6 mod kullanıyorum...Kapanma ve donmalar artınca CM7 ye update edeyim dedim olmadı... Bu sitede (http://mobildosya.net/forum/motorola-milestone-cyanogenmod-7-kurulum-detayli-anlatim-t1829.0.html) yazanlarım hepsini tek tek ve harfiyen yaptım ama olmadı yine cm6 olarak açılıyor telefon. En son hafıza kartımı formatladım yeniden denedim olmadı... Yardımcı olursanız sevinirim...
  • open recoveryi bir kez daha kur
  • arkadaslar dediginiz gibi 2.2 den kaynaklanan bi durum var 2.3 yukledim cm 7.1 hiç kapanma yok artık motorolanın cıkarttıgı orj. rom nasıl boyle bi hata yapıyodu anlamadım neyse 2.3 cm 7.1 i kullancam artık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk52

CM6 dan CM7'ye geçiş...

Arkadaşlar uzun süredir CM6 mod kullanıyorum...Kapanma ve donmalar artınca CM7 ye update edeyim dedim olmadı... Bu sitede (http://mobildosya.net/forum/motorola-milestone-cyanogenmod-7-kurulum-detayli-anlatim-t1829.0.html) yazanlarım hepsini tek tek ve harfiyen yaptım ama olmadı yine cm6 olarak açılıyor telefon. En son hafıza kartımı formatladım yeniden denedim olmadı... Yardımcı olursanız sevinirim...

arkadas nerde hata veriyo neyi yapamdın da olmuyo yani
  • Arkadaşlar Android 3,0 dan sonra Android 3,2 versiyonuda çıktı.

Biz elimizdeki cihazlara Android 3,0 yükleyemezmiyiz.

Motorola bu güncelleme için destek vermeyecekmi.

Yoksa sağdan soldan bulduğumuz Android 3,0 yazılımlarını kendimizmi yüklüycez.

Önceki mesajlarımda yazmıştım , şahsen ben bu güncellemeler noktasında daha fazla destek beklerdim. :(
  • milestone 2 ne zaman türkiyeye gelir arkadaşlar? kim getiriyor distribütörü falan kimdir? teşekkürler.
  • Milestone artık gelmez diye tahmin ediyorum. Teknosa kendi çabalarıyla getirmişti. 3 çıktı artık 2 gelmez bence. Motorola resmi oalrak belki tekrar getirmeye başlar. Xoom tableti getirdiler mesela. İnşallah rekabet artar da şu nokiadan herkes kurtulur.
  • Su an defy gelse hemen alirim iki telefonum olurdu degisir degisir kullanirdim milestone 3te canavar gibi telefon keske gelse bu arada milestone icin 2.3 guncellemesi gelmeyecekmis
  • m.facebook.com/motorolaturkiye?refid=17

Motorola TR resmi sayfasi.
  • Arkadaslar bu telefonda muzik dinlerken tus kilidini kaldirmadan sarki degismenin bi yolu var mi ben bulamadim ses tuslariyla olmuyor se telefonlardaki gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

Arkadaslar bu telefonda muzik dinlerken tus kilidini kaldirmadan sarki degismenin bi yolu var mi ben bulamadim ses tuslariyla olmuyor se telefonlardaki gibi

HONO modda oluyor
  • Milestone için güncel Türkçe navigasyon proğramı tavsiye edebilirmisiniz en uygunu hangisidir nereden yükleyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkseed

Milestone için güncel Türkçe navigasyon proğramı tavsiye edebilirmisiniz en uygunu hangisidir nereden yükleyebiliriz.

Ndrive
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.