Şimdi Ara

Motorola Milestone Serisi , Motorola Droid3 (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.545
Cevap
5
Favori
78.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamda buraya yazmissin tavsiye bolumume yazsan anlicaz 800 liraya bundan.iyi telefon.yok zaten
  • orada verilecek tavsiyeler; x10, x8, gio, wave, desire...

baska da bir cacik yok.
  • Kesinlikle baska da birsey yok.hala milestone alinirligini cok yuksek bi sekilde koruyor
  • bence de ama istemiyor yapabilceğim birşey yok teknosada vardı bugün almak isteyenlerin haberi olsun sitesinde filan yok ama ellerinde kalmış hala bir kaç tane.
  • eger Motorola almayacsksan, 5 para etmez uzakdogu mallarina kaptirma parani. acer, lg, samsung gibi... ayfon, htc veya se al. elbette oncelik moto
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

eger Motorola almayacsksan, 5 para etmez uzakdogu mallarina kaptirma parani. acer, lg, samsung gibi... ayfon, htc veya se al. elbette oncelik moto

kesinlikle haklısın ben milestone almasam ikinci tercihim se telefonlarından biri olurdu
  • Şu klavyeli modeli(başka modelde vardır belki ondan böyle yazdım) sıfır garantili bulabileceğim bir yer var mı?Zamanında alacaktım Teknosa'dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

Şu klavyeli modeli(başka modelde vardır belki ondan böyle yazdım) sıfır garantili bulabileceğim bir yer var mı?Zamanında alacaktım Teknosa'dan

sadece teknosalarda bulabilirsin ben antalyada bulamadım mersin forumda buldum bayada vardı orda.
  • arkadaşlar bende milestone 2 almayı düşünüyorum ama bikaç yerden ekranda parmak izi kalıyor dediler bu ne kadar doğru birde sizce 1 ile 2 arasında çok ciddi bir fark var mı yani aradaki fiyat farkını vermeye değer mi malum bu devirde para bulmak zor
  • 2 alman daha akıllıca. Ekranda parmak izi kalmayan bir telefon da yok.

kim demişse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan256
    arkadaşlar bende milestone 2 almayı düşünüyorum ama bikaç yerden ekranda parmak izi kalıyor dediler bu ne kadar doğru birde sizce 1 ile 2 arasında çok ciddi bir fark var mı yani aradaki fiyat farkını vermeye değer mi malum bu devirde para bulmak zor

Aradaki fiyat farki ne kadar?
  • 1in fiyatı sıfır garantili 800tl.
    2nin fiyatı kayıt durumuna göre 850-1000tl arası + garantisiz
  • Arkadaslar ben bi turlu data kablosuyla internete baglanamadim masaustu bilgisayarim var laptop olsa wireles modem yapardim kablolu modem nasil yapariz masaustune
  • PDAnet kur telefona ve bilgisayara. Ya da kablosuz adaptörün varsa wifi yayını yapabilirsin ama pilin canına okur. En kısa kolay çözüm sanırım pdanet olur. Ben öyle kullanıyorm.

Hala özel rom atamadım. Sıfırdan adım adım bir anlatıverseniz. SBF olanları biliyorum ama zipli olanlar nasıl atılıyor?
  • teknosada milestone xt720ye bakma şansım oldu dokunduğumda parmak izim tamamen kaldı çok kötüydü gerçekten milestone 2 de de aynı durum var mı peki arkadaşlar?
  • Hepsinde var olmayani gormedim ve bilmiyorum pantolonuna surup silecen :)
  • birde milestone 2 de mesajlar nasıl msndeki gibi mi görünüyor smile filan var mı?
  • Hocam mesaj programları var onları yükleyince istediğin gibi görsellik oluyor..
    kesbi aşağıda anlatılıyor
    http://motomodtr.forumcommunity.net/?t=46255919
  • bu telefonu nerde bulabilirim istanbulda?
  • GARANTİLİ İSTİYORSANIZ TEKNOSA MAĞZALARINA BAKCAKSINIZ
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.