Şimdi Ara

Motorola Milestone Serisi , Motorola Droid3 (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.545
Cevap
5
Favori
78.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

Motorola Car Dock bu parçayı tr de satan yer varmı ?

Ya da yurtdışından getirebilecek olan varsa PM.

Ucuz bi parça degil ama :)
  • Amazonda Car Dock Kit + 12 Volt çakmak girişli şarj aleti + 3 tane cam filmi set halinde satılıyor fiyatı 40 $

Getirebilecek olan varsa 50 $ vereyim.
  • Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır bu telefonu istiyorum. Kullanıcı arkadaşlarım kronik bir sorunu var mi acaba? Bana flash destekli interneti ve gps-navigasyon+kamerası idare etse yeter. Şu an n73 kullanıyorum bu android beni çok ugrastirir mi? Son bir soru şu an teknosa, mediamarkt gibi marketlerden hangilerinde bulabilirim?
  • Elindeki telefon kadar ugraştırmaz hiç merak etme :) teknosada ve ggde fln bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: enreka_tr
    Elindeki telefon kadar ugraştırmaz hiç merak etme :) teknosada ve ggde fln bulabilirsin

Ilgin ve cevabın için çok teşekkür ederim kardeşim. Teknosa nin sitesinde daha önce vardı ama şu an yok. Ben sıfır ve garantili olsun istiyorum. Gerçi hiç daha sormadım marketlerin mağazalarına ama internette göremedim. Şu an ki fiyatı hakkında bilgin var mi peki?
  • İlgilenen olursa ben satabilirim. 3 mart teknosa garantili ve sigortalıdır.

Ben de bi rom kurayım diyorum. Şimdi hangi rom tavsiye ediliyor? Bir de ayrıntılı anlatım lazım tabi.
  • @kesbi

motomodtr
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=941346

Burda radio çalışıyor mu diyor, yoksa ben yanlış mı anlamışım. Bu romu tavsiye eden var mı? Yoksa bunu mu yükleyim?
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1090899
  • honoyu tavsiye ederim hem hızlı hemde pil ömrü daha iyi
  • Tam oalrak olayı anlamadım kurma işini. Adım adım anlatabilecek, yada hazır anlatılmış varsa link verebilir misiniz? Daha önce rsd lite ile sbf dosyasını flaşladım ama bu yeni romlar zipli olarak geliyor ve içinde bi sürü klasör ve dosya var. Open recovery filan yüklmek gerekiyormuş galiba. Bana tek tek ve link vererek anlatabilecek biri var mı?
  • Arkadaşlar geçen teknosa ya mail attım bu telden istesem getirebilir misiniz diye. Geri dönüp aradılar ve malesef olmayacağını söylediler. Galiba bu telefonu sıfır almak için geç kaldık. Bulamayız mi elektronik marketlerden sıfır olarak acaba?
  • arkadaşlar telefonun şarj kapağındaki siyah kaplama yavaş yavaş sökülmeye başladı sizdede varmı bu ayriyeten acaba servis yaparmı bunu arkadaş samsung u bilmem kaçı servise götürdü kaplama söküldü diye yenilemişlerdi motorolada yaparmı acaba
  • soyulma normaldir. yurtdisindan kapak getirtin.
  • kaliteli kulak içi kulaklık tavsiye edecek olan var mı
  • S9 HD'de çok iyidir tavernacı. Fiyatı biraz tuzlu ama...
  • Arkadaşlar kardeşime telefon alıcaz. maksimum 800liraya kadar android'li telefon arıyoruz.henüz içime sinen bir telefon olmadı yardımcı olabilirmisiniz?
  • Arkadasim ben aylarca telefon baktim neonun gelmesini bekliyordum gelmedi dayanamadim teknosada inceledim aldim iyiki almisim ekrani cizilmiyor kac kere yere cok sert dusmesine ragmen kapanmadi bile tek begenmedigim yonu kamerasi oldu benim w610 daha canli cekiyor bundan ama video kalitesi yeterli seviyede sonyericssonda buldugum saglamligi motorolada da buldum emin ol pisman olmazsin kamera onemli degilse al pisman olmazsin android kullanmak cok guzel bisey
  • Milestone bildigim kadariyla satilmiyor artik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

Arkadasim ben aylarca telefon baktim neonun gelmesini bekliyordum gelmedi dayanamadim teknosada inceledim aldim iyiki almisim ekrani cizilmiyor kac kere yere cok sert dusmesine ragmen kapanmadi bile tek begenmedigim yonu kamerasi oldu benim w610 daha canli cekiyor bundan ama video kalitesi yeterli seviyede sonyericssonda buldugum saglamligi motorolada da buldum emin ol pisman olmazsin kamera onemli degilse al pisman olmazsin android kullanmak cok guzel bisey

Usta ben zaten milestone kullanıyorum kardeşim sadece dokunmatik istiyor o yüzden sordum. wildfire s istiyor aslında ama o da Türkiye'de yok henüz.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.